top of page

KONIUNKCJA JOWISZA I WĘZŁA PÓŁNOCNEGO 2023 - WSZYSTKIE ZNAKI ZODIAKU

Jeśli wolisz wersję audio kliknij <tutaj>


30go maja do 3go czerwca Jowisz spotyka się z węzłem północnym na 3cim stopniu w znaku Byka. Bardzo rzadka koniunkcja, która zdarza się raz na około 7 lat, a ostatnim razem w znaku Byka miałaś miejsce w 1929 roku. Dokładna koniunkcja ma miejsce na przełomie miesiąca maja i czerwca, ale odczuwać możemy ją nawet miesiąc przed, nawet do początku lipca. Dodatkowo, Jowisz zostaje w Byku przez następny rok i podtrzyma te energię ekspansji.


Baran

Koniunkcja węzła północnego i Jowisza dzieje się w Twoim drugim domu. Domu pieniędzy, poczucia własnej wartości, ruchomych rzeczy, które posiadasz przykładowo samochód, kanapa, ale również mieszkanie, działka, dom i rzeczy, które wkładasz do ust. Czyli pozytywna, nagła i niespodziewana informacja, ktoś może dotyczyć Twojego miejsca zamieszkania, która wpłynie na Twoje finanse. Patrząc na inne planety to może być związane ze stabilizacją Twoich finansów i może to być związane z zagranicą. Ale również pozbycie się złych nawyków, które Cię sabotuje i są to rzeczy, które wkładasz do ust jak alkohol, śmieciowe jedzenie, gluten. Również nieoczekiwana suma pieniędzy lub jakaś kobieta wspiera Cię i to ma pozytywny wpływ na Twoje finanse.


Byki Koniunkcja węzła północnego i Jowisza dzieje się w Twoim domu, czyli wszystko jest o Tobie. Z innymi planetami dostajesz wsparcie od przyjaciół lub rodzeństwa jeśli chodzi o Twoją karierę. Stabilizacja Twoich celów życiowych. Może wybierasz się na wycieczkę i ona lub to co się na niej wydarzy w jakiś sposób Cię zainspiruje jeśli chodzi o Twoje życiowe cele. Lub zaczniesz projekt w obszarze komunikacji i pisania. Jeśli prowadzisz socjal media możesz doświadczyć mini momentu sławy.


Bliźnięta Koniunkcja węzła północnego i Jowisza dzieje się w Twoim dwunastym domu. Coś się dzieje w Twojej podświadomości co pozwoli Ci rzucić rzeczy, które Cię sabotują, coś co wkładasz do ust, czyli alkohol, śmieciowe jedzenie lub odchodzisz od niesprzyjających Ci przekonań. Jeśli natomiast masz jakichś ukrytych wrogów oni zostaną obaleni, czyli koleżanki w pracy, które Cię obgadują lub ktoś kto sabotuje Twoje finanse lub poczucie własnej wartości. Dwunasty dom to również dom przyjemności możliwych czyli możesz doświadczyć (jeśli to pasuje do Twojej sytuacji) jakichś łóżkowych przyjemności.


Rak Koniunkcja węzła północnego i Jowisza dzieje się w Twoim jedenastym domu. Domu przyjaciół, starszego rodzeństwa, osób, które Cię wspierają, sukcesów z pracy. Koniunkcja przynosi Ci szczęście w finansach pochodzących z Twojej kariery, oraz przysługi od osób, które Cię wspierają. Twoje marzenia i cele życiowe wystrzelą wyżej niż się spodziewałaś. Z innymi planetami możesz otrzymać nagłą i niespodziewaną informację lub wiadomość prawdopodobnie jeśli chodzi o finanse. Może to będą ich finanse, ale to wpłynie również pozytywnie na Ciebie. Jeśli chciałaś wydać książkę to jest to świetny czas, ponieważ otrzymujesz wsparcie od Boga. Ewentualnie masz szczęście jeśli chodzi o Twoją karierę i publiczny wizerunek. Masz wtedy rozmowę o pracę? Świetnie Co pójdzie i Twoja kandydatura zostanie pozytywnie rozpatrzona. Możesz również wybrać się na wycieczkę w miejsce, które znasz.


Lew Koniunkcja węzła północnego i Jowisza dzieje się w Twoim dziesiątym domu. Bardzo ważny dom. Domu kariery, reputacji i Twojego publicznego wizerunku. Jesteś jednym ze znaków, który dostatnie najwięcej energii z tej koniunkcji, szczególnie jeśli masz Słońce, Ascendent lub Księżyc około 3go stopnia. Czyli mamy ekspansję Twojej kariery i reputacji. Nagła i niespodziewana informacja w sprawach dziesiątodomowych. Może dostaniesz awans, jakaś pozytywna zmiana w pracy. Możliwa kłótnia z partnerem, ale widzę pozytywne wsparcie płynące ze wspólnych pieniędzy z partnerem lub jeśli prowadzisz biznesy w jakiejś formie z zagranicą to możesz otrzymać wpływy z zagranicy. Jeśli przyśni Ci się kobieta, która powie Ci co masz robić, zwróć na to uwagę.


Panna Koniunkcja węzła północnego i Jowisza dzieje się w pozytywnym aspekcie, w Twoim dziewiątym domu. Czeka Cię sukces jeśli chodzi o Twoją edukację wyższą, podróże, sprawy sądowe lub jeśli Cię to dotyczy o wydanie książki lub religię, Boga. Starożytni astrolodzy mówili, że kiedy Jowisz spotyka się z węzłem północnym to jest czas kiedy modlitwy zostają szczególnie wysłuchane przez Boga, wykorzystaj to. Jednocześnie z innymi planetami otrzymujesz wsparcie z jedenastego domu. Przyjaciele, starsze rodzeństwo lub jakaś grupa ludzi, do której najeźdźcy wspiera Cię w Twoim statusie społecznym, celów w karierze i tego co chcesz osiągnąć. Ale również stabilizacja i wsparcie od partnera życiowego i jeśli Cię to dotyczy Twoich klientów, ale to przez następne trzy lata.


Waga Koniunkcja węzła północnego i Jowisza dzieje się w Twoim ósmym domu. Domu pieniędzy otrzymanych z podatków,spadków, giełdy, Ale również pieniądze dzielone z partnerem, karty kredytowe, hipoteka. Przez nawet najbliższy rok możesz dostać spadek lub ktoś przepisze np na Ciebie dom/mieszkanie/działkę. Nagła i niespodzianek informacja dzięki której możesz spłacić swój dług jeśli taki masz, kupić wymarzonego zwierzaka domowego lub też przenieść się na fajniejsze mieszkanie, również jeśli chodzi o wynajem. Lub może nawet kupisz swoje własne mieszkanie. Z innymi planetami możesz nawet otrzymać awans, nowe zatrudnienie w ciągu kilku następnych miesięcy lub zmieni się Twój status społeczny w jakiś sposób i to będzie miało pozytywny wpływ na Twoje finanse.


Skorpion Koniunkcja węzła północnego i Jowisza dzieje się w Twoim siódmym domu. Bardzo ważny dla Ciebie tranzyt, szczególnie jeśli masz Słońce, Ascendent lub Księżyc około 3go stopnia. Siódmy dom to dom Twojego małżeństwa, życiowego partnera, klientów oraz ludzi z którymi łączy Cię relacja 1:1. Jeśli prowadzisz socjal media, to jest Twoja publika. Możesz doświadczyć ekspansji Twoich obserwatorów. Lub to Twój partner otrzymuje nagłą i niespodziewaną, ale pozytywną informację dotyczącą podróży, wydania książki, edukacji, wiary. Z innymi planetami otrzymujesz wsparcie z m.in. piątego domu, czyli stabilizacja w związku z płodnością (możliwa ciąża), biznesem, romantycznym partnerem, dziećmi. Również, jeśli to Ciebie dotyczy wygrana jakiejś sprawy sądowej.


Strzelce Koniunkcja węzła północnego i Jowisza dzieje się w Twoim szóstym domu. Domu Twojej pracy, zwierzaków domowych, długów finansowych i wobec społeczeństwa, ale również Tajnego zdrowia i codziennej rutyny oraz wynajmu. Dla niektórych nagła i nieoczekiwana możliwość spłaty zadłużenia lub też nagła i niespodziewana możliwość wynajmu mieszkania lub kupna zwierzaka domowego. Dla singli nagła i niespodziewana możliwość randkowania. Lub też informacja o rodzicach, która pozytywnie wpłynie na Twoje finanse. Nagle i niespodziewanie dostajesz awans w pracy.


Koziorożec Koniunkcja węzła północnego i Jowisza dzieje się w Twoim piątym domu. Domu romantycznego partnera, dzieci, własnego biznesu i wygranych na loterii. Ze wsparciem od innych planet możesz otrzymać nagłą i niespodziewaną informację o podróży, kursie lub od rodzeństwa. Ewentualnie jeśli prowadzisz swoje socjal media jakaś pozytywna zmiana w tym obszarze. Będziesz bardziej kreatywna i liczba Twoich obserwatorów się zwiększy. Dla singli nowy, ważny romantyczny partner. Możliwe, że ktoś o innej kulturze niż Twoja, ale to może być Polak tylko np z innej części Polski. Ktoś nietypowy, inny niż zwykle. Dla tych z was, które są w związku polepszenie sytuacji, więcej zabawy oraz jeśli jesteś w tym wieku, możliwa ciąża. Lub jeśli już masz dziecko, nowa sytuacja w życiu Twojego dziecka.


Wodnik Koniunkcja węzła północnego i Jowisza dzieje się w Twoim czwartym domu. Bardzo ważny dom. Dom dosłownie Twojego domu, w którym mieszkasz lub też domu rodzinnego, matki, Twoich emocji. Czyli nagła i niespodziewana informacja odnośnie Twojego domu. Jeśli masz Słońce, Ascendent lub Księżyc do 20go stopnia Wodnika mogłaś doświadczyć od 2018/19 roku turbulencji jeśli chodzi o miejsce zamieszkania. Jowisz w czwartym domu przyniesie większy dom/mieszkanie. Ekspansja domu/mieszkania lub tego co robisz w domu lub z domu przez najbliższy rok. W połączeniu z innymi planetami niektóre z was mogą wygrać na loterii. Może pojawić się szansa na fajny wynajem lub też spłata karty kredytowej czyli wyeliminowanie długu jeśli taki masz. Saturn w drugim domu stabilizuje finanse. Niektóre z was mogą zacząć prowadzić biznes z domu lub zaczniecie pracować z domu.


Ryby Koniunkcja węzła północnego i Jowisza dzieje się w Twoim trzecim domu. Domu podróży, rodzeństwa, kursów i Twoich socjal mediów. Nagła i niespodziewana informacja dotycząca trzeciodomowych spraw. Szansa na wycieczkę. Informacja od rodzeństwa, która przyniesie Ci szczęście w pieniądzach, może nawet wygrana na loterii. Dla singli nowy romantyczny partner, wycieczka, która przyniesie Ci nowego romantycznego partnera lub dużo zabawy, fun'u. Ale jeśli poznasz kogoś nowego to wygląda ten związek jak coś długotrwałego. A jeśli jesteś w związku to możliwy jest nowy początek lub też kolejny krok w Twoim związku. Zaczynasz jakiś swój nowy projekt kreatywny. Wenus może również przynieść Ci ciążę, czyli robisz test ciążowy na wycieczce i jesteś w szoku, że wynik jest pozytywny. Saturn wspiera Cię z Twojego domu. Stajesz się bardziej zdecydowana, stanowcza i mądrzejsza. Ale! Uważaj na swoje sabotujące Cię nawyki i przekonania. Ewentualnie jeśli jesteś singlem nowy romantyczny partner poznany za granicą lub na wycieczce będzie zamożny lub też Twojemu rodzeństwu wycieczka przyniesie pieniądze i dostajesz również od nich wsparcie.

52 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

NÓW KSIĘŻYCA W WODNIKU LUTY 2024 - WSZYSTKIE ZNAKI

Jeśli wolisz wersję audio kliknij <tutaj> Wstęp 9go lutego odbywa się Nów Księżyca na 20 stopniu w Wodniku i będzie to pierwszy nów z Plutonem w znaku Wodnika. Będzie odbierał kwadrat od Urana ze zn

PEŁNIA KSIĘŻYCA W LWIE STYCZEŃ 2024 - WSZYSTKIE ZNAKI

Jeśli wolisz wersję audio kliknij <tutaj> Wstęp 25go stycznia odbywa się pierwsza pełnia Księżyca w tym roku. Obywa się ona na 5tym stopniu w Lwie i będzie odbierać kwadrat od Jowisza w znaku Byka ora

NÓW KSIĘŻYCA W KOZIOROŻCU STYCZEŃ 2024 - WSZYSTKIE ZNAKI

Jeśli wolisz wersję audio kliknij <tutaj> Wstęp 11go stycznia odbywa się Nów Księżyca na 20 stopniu w Koziorożcu Przeczytaj horoskop dla znaku zodiaku, w którym masz Ascendent, Słońce i Księżyc. *Nie

Comments


bottom of page