top of page

NÓW KSIĘŻYCA W SKORPIONIE LISTOPAD 2023 - WSZYSTKIE ZNAKI

Jeśli wolisz wersję audio kliknij <tutaj>Wstęp

13go listopada odbywa się nów Księżyca na 20 stopniu w Skorpionie i nów ten będzie w opozycji do Urana, w koniunkcji do Marsa oraz w trygodnie do Neptuna.Przeczytaj horoskop dla znaku zodiaku, w którym masz Ascendent, Słońce i Księżyc.


*Nie wiesz, w którym znaku masz Słońce, Ascendent lub Księżyc? Czy wiesz, że możesz mieć każdy z tych trzech punktów w innym znaku zodiaku? Napisz do mnie na maila kontakt@astrovika.com lub skontaktuj się przez formularz, chętnie Ci podpowiem!Baran

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Baranie, nów ma miejsce w Twoim ósmym domu. Domu pieniędzy współdzielonych z partnerem, kredytów, kart kredytowych, pieniędzy z inwestycji.


Nów oznacza nowy początek. Około nowiu lub do dwóch tygodni po zasadzasz ziarenko, którego owoce będziesz zbierała za pół roku podczas pełni Księżyca w Skorpionie. Nowy początek odnośnie tego jak cenisz innych i siebie, zmiana w wyznawanym systemie wartości. Może się okazać, że za pół roku stworzysz dla siebie inny system wartości według którego będziesz żyła.


Dla niektórych nowy początek, zasadzasz ziarenko jeśli chodzi o zaciągnięcie kredytu na dom lub mieszkanie. Nawet jeśli tego nie planowałaś, nagle i niespodziewanie dostaniesz taką szansę. Lub nagła i niespodziewana sprzedaż mieszkania lub domu.


Jeśli prowadzisz scojal media, nagrywasz filmy na youtube zasadzasz ziarenko zarabiania na tym. I to nie będzie tylko historia listopada, ale za pół roku może okazać się, że zaczniesz zarabiać przez Internet całkiem ładne pieniądze. Wykorzystaj to! Ósmy dom to dom podatków, czyli nów w tym domu oznacza, że będziesz płaciła nowe podatki za pół roku w związku z Twoją działalnością w Internecie.


Jeśli jesteś w związku, możecie z partnerem doświadczyć nagłej i niespodziewanej, ale z Jowiszem raczej pozytywnej zmiany we współdzielonych pieniądzach. Jeśli bierzesz ślub, to poprostu do pół roku łączycie z partnerem wspólne pieniądze.


Na poziomie niematerianym, dla tych z was, które rozwijają się duchowo to może być jakieś duchowe doświadczenie, przebudzenie. Zaczynasz bardziej interesować się okultyzmem, psychologią, astrologią. Za pół roku może się okazać, że astrologia jest znaczącą częścią Twojego życia.
Byk

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Byku, nów ma miejsce w Twoim siódmym domu. Domu partnera, partnera biznesowego.


Nów oznacza nowy początek. Około nowiu lub do dwóch tygodni po zasadzasz ziarenko, którego owoce będziesz zbierała za pół roku podczas pełni Księżyca w Skorpionie.


Jeśli jesteś w związku możesz się zbuntować przeciwko jakimś naciskom swojego partnera i postawić na swoim, żeby zrobic coś po Twojemu. Ty masz Urana w swoim domu, czyli Ty możesz nagle i niespodziewanie coś zrobić lub powiedzieć co sprawi, że Twój partner wybuchnie lub będzie bardzo argumentatywny, kłótliwy. On ma Marsa w dłoni.

Jeśli wasza relacja nie jest zbudowana na solidnych fundamentach, Mars może sprawić, że nagle i niespodziewanie zakończycie swój związek. Ty zakończysz ten związek, ponieważ zbuntujesz się i będzie chciał więcej wolności. Oczywiście nie wszystkie związki się rozpadną, ponieważ taki tarnzyt ma miejsce średnio raz na dwa lata, ale tylko te, które już od dawna są martwe.


W tej sytuacji dostaniesz wsparcie i bezwarunkową miłość od swojego starszego rodzeństwa lub jeśli takiego nie posiadasz to od przyjaciół.


Jeśli nie jesteś w związku, zasadzasz ziarenko podpisania kontraktu lub umowy o dochodach, o których wcześniej tylko marzyłaś.


Dla singli, możliwość poznania nowej osoby, może z kręgu przyjaciół lub poznasz kogoś przez nich, ale będzie to osoba bardzo silna, męska, z dużą ilością męskiej energii, która będzie Cię kochać bzwarunkowo i będzie bardzo empatyczna w stosunku do Ciebie. Ta osoba na pewno będzie miała jakąś personalną planetę w Rybach.Bliźnięta

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Bliźniętach, nów ma miejsce w Twoim szóstym domu. Domu pracy, zdrowia, zwierząt domowych.


Nów oznacza nowy początek. Około nowiu lub do dwóch tygodni po zasadzasz ziarenko, którego owoce będziesz zbierała za pół roku podczas pełni Księżyca w Skorpionie. Nowy początek w Twojej codziennej rutynie w pracy. Ktoś odchodzi z pracy, mozliwe, że z powodów zdrowotnych, ale Ty na tym zyskujesz, bo wykazujesz się ciężką pracą. Może dostajesz nawet awans na wyższe stanowisko lub dostajesz więcej obowiązków.


Około pełni lub do dwóch tygodni po, nowy początek odnośnie Twojego zdrowia. Nagle, możliwe, że po jakiejś kryzysowej sytuacji zaczynasz aktywność fizyczną, która dobrze wpłynie na Twoje zdrowie. Marsowe aktywności, czyli siłownia, rower, sztuki walki lub spacer. Zaczynasz nową rutynę, wprowadzasz nowy nawyk do codziennego życia.


Jeśli masz zwierzaka domowego, uwaga na jego zdrowie. Możliwa jest wizyta u weterynarza.


Dla niektórych nieoczekiwane odejście z pracy lub zmiana w pracy, ale będzie to początek czegoś nowego. Jeśli nie zmieniasz pracy to po nagłej kryzysowej sytuacji, wprowadzasz nową rutynę, która ma pomóc Ci wzmocnić Twoją sytuację. Jeśli myślisz o założeniu socjal mediów, kręceniu filmów na youtube, tik toku czy też instagramie, wykorzystaj ten nów i działaj.
Rak

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Raku, nów ma miejsce w Twoim piątym domu. Domu dzieci, hobby, romantycznego partnera i biznesu.


Nów oznacza nowy początek. Około nowiu lub do dwóch tygodni po zasadzasz ziarenko, którego owoce będziesz zbierała za pół roku podczas pełni Księżyca w Skorpionie.


Jeśli masz dzieci, Twoje dziecko może wyprowadzić się z domu. Następuje jakaś nagła i ekscytująca zmiana w życiu dziecka. Lub nagle i niespodziewanie dowiadujesz się, że jesteś w ciąży, ale Mars wymaga interwencji hirurgicznej lub jakiejś operacji.


Jeśli masz swój własny biznes, ten tranzyt będzie dla Ciebie dobry, do pół roku osiągniesz jakiś sukces w swojej karierze. Będzie to nagła i niespodziewana sytuacja i ten sukces będzie związany albo z nauczaniem przez Internet, albo z religią i filmografią, ale na pewno z Twoim życiowym powołaniem.


Nowe hobby, do którego masz ogromną pasję i dużo energii. To będzie coś zwiazanego z Twoją karierą lub do pół roku może zamienić się w karierę.


Dla singli, możliwość poznania nowego romantycznego partnera. Kogoś aktywnego fizycznie, kogoś kto ćwiczy na siłowni lub uprawia sztuki walki, z opozycją Marsa do Urana, to może być ktoś kto pracuje w wojsku lub ma zainteresowania wojskowe, bardzo męska energia.

Jeśli jesteś w związku, będzie to więcej pasji i energii w obecnym związku. Nowy, pasjonujący rozdział w związku zaraz po jakiejś kryzysowej sytuacji.


Lew

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Lwie, nów ma miejsce w Twoim czwartym domu, domu dosłownie, czyli nieruchomości, w której mieszkasz, ale też emocji.


Nów oznacza nowy początek. Około nowiu lub do dwóch tygodni po zasadzasz ziarenko, którego owoce będziesz zbierała za pół roku podczas pełni Księżyca w Skorpionie. Nagle i niespodziewanie dzieje się coś w Twoim życiu prywatnym i wszyscy się o tym dowiadują. Jest to bardzo emocjonalny moment, a pomocy w uporządkowaniu swoich emocji możesz szukać w psychogola lub u astrologa. Będziesz pracować nad swoimi emocjami i reakcjami emocjonalnymi, możliwe, że nawet nad traumami wyniesionymi z dzieciństwa albo z dorosłego życia. Robisz porządki w tym temacie.


Na poziomie materialnym, zasadzasz ziarenko zmiany domu, miejsca zamieszkania i może do pół roku nawet kupno domu lub mieszkania wspólnie z partnerem na kredyt. Lub otrzymujesz pieniądze w spadku od dziadków lub wsparcie finansowe od rodziców. Robisz porządki przed przeprowadzką.


Jeśli przeprowadzka Cię nie dotyczy, Mars w Trygonie do Neptuna dodaje Ci energii w domu. Energii na spędzanie więcej aktywnego czasu z domownikami lub z rodziną. Gra w gry planszowe, spędzanie aktywnie czasu w domu lub wyjście do kina, lub oglądanie filmu w domu. Jeśli tej energii nie przekierujesz na spędzanie czasu z rodziną, Mars przyniesie Ci konflikty w domu lub trudności w pogodzeniu pracy z życiem domowym.
Panna

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Pannie, nów ma miejsce w Twoim trzecim domu, domu edukacji, kursów, krótkich podróży, pisania, Internetu, rodzeństwa.


Nów oznacza nowy początek. Około nowiu lub do dwóch tygodni po zasadzasz ziarenko, którego owoce będziesz zbierała za pół roku podczas pełni Księżyca w Skorpionie. Nowy początek odnośnie Twojego sąsiedztwa. Zmieniasz sąsiedztwo, czyli przeprowadzasz się, może gdzieś bliżej jakiegoś zbiornika wodnego lub rzeki lub Twój sąsiad się wyprowadza i wcale nie rozpaczasz z tego powodu.


Jeśli prowadzisz swoje socjal media, możesz osiągnąć tutaj jakiś sukces. Nie tylko teraz, ale przez następne dwa lata będziesz skupiać się na tym temacie. Ale o tym zrobię osobny filmik więc już teraz zapraszam do subksypcji.


Te z was, które są w trzecim związku, jakaś nagła i niespodziewana sytuacja, która wpłynie na wasze współdzielone pieniądze.


Te z was, które studiują, dostaniecie nagłą i niespodziewaną informację, która będzie wymagać od was albo szybkiego załatwienia pewnej sprawy, czyli podróży na uczelnię albo będziesz musiała szybko poprawic swoją pracę dyplomową. Dostajesz jakieś wsparcie od swojego partnera. Lub zlecasz komuś te poprawki.


Poczujesz się zainspirowana do nauki czegoś nowego, możliwe, że astrologii lub psychologii i książka, którą przeczytasz zmieni Twój punkt widzenia na świat.

Waga

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Wadze, nów ma miejsce w Twoim drugim domu, domu pieniędzy, wyznawanych wartości i poczucia własnej wartości. Ale również posiadanych rzeczy.


Nów oznacza nowy początek. Około nowiu lub do dwóch tygodni po zasadzasz ziarenko, którego owoce będziesz zbierała za pół roku podczas pełni Księżyca w Skorpionie. Nagle i niespodziewanie otrzymujesz pieniądze ze spadku lub od Twojego partnera lub jakas premia w pracy.


Dla niektórych nagła i niespodziewana okazja na kupno lub sprzedaż domu.


Zasadzisz ziarenko nowego, bardziej niezależnego źródła dodatkowego przez jakąś kryzysową sytuację we współdzielonych pieniadzach z partnerem lub przez jakieś zawirowania w zarobkach partnera.

Nniepsodzewanie otrzymujesz duży podarunek lub zaskakujesz partnera prezentem.


Mars odcina coś czego nie powinnaś jeść lub wkładać do ust, coś co szkodzi Twojemu zdrowiu. Cukier, alkohol, papierosy.


Drugi dom to również dom twarzy, czyli niektóre z was do pół roku planują jakąś operację prostowania przegrody nosowej, lub może chcą usunąć laserem naczynka lub powiększyć usta.

Skorpion

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Skorpionie, nów ma miejsce w Twoim domu.


Nów oznacza nowy początek. Około nowiu lub do dwóch tygodni po zasadzasz ziarenko, którego owoce będziesz zbierała za pół roku podczas pełni Księżyca w Skorpionie.


Nagła i niespodziewana informacja od Twojego partnera życiowego lub biznesowego. Mars jest po Twojej stronie, dodaje Ci bardziej ciętego języka niż zwykle więc uważaj na kłótnie.


Mars dodaje Ci energii i mocy do pracy, do zrobienia czegoś, do zainicjowania pracy nad czymś co jest bliskie Twojemu sercu. Wiele z was będzie chciało zmienić coś w swoim stylu. W stylu ubeirania sie, moze na bardziej seksowny, czerwona szminka lub bardziej waleczna i asertywna, chociaż Skorpionom tych cech raczej nie brakuje. Mars może również zachęcić Cię do aktywnosci fizycznej, budowania mięśni przez trening siłowy. Jakiś Twój nowy projekt, któy możliwe, że zaczniej przez lub dzięki innej osobie. Włożyć w ten projekt dużo pasji i energii, ale również dostaniesz dużo energii, żeby nie powiedzieć powód do życia, jakiś cel życiowy.


To jest dla Ciebie czas na skupienie się na sobie, swoich celach życiowych, aby odzyskać pasję do życia jeśli ją gdzieś po drodze zgubiłaś.


Z Uranem w Towim siódmym domu, Twoje relacje z innymi zostaną przetestowane. Ktoś z Twoich bliskich relacji czy to przyjaciel czy partner mogą zrobić coś co Ci się nie spodoba i będziesz chciała się uwolnić lub zbuntować.Strzelec

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Strzelcu, nów ma miejsce w Twoim dwunastym domu.


Nów oznacza nowy początek. Około nowiu lub do dwóch tygodni po zasadzasz ziarenko, którego owoce będziesz zbierała za pół roku podczas pełni Księżyca w Skorpionie.


Mars w dwunastym domu mówi o ukrytych wrogach, ale mówi się, że my jesteśmy swoimi najgorszymi wrogami, właśnie przez to, że sami mamy w nawyku zachowania, które nas samych sabotują. Mars chce odciąć Cię od tych negtywnych przekonań lub zachowań.


Mars może Ci przynieść, czy tego chcesz czy nie, potrzebę większej ilości snu lub odpoczynku z izolacji, odosobnieniu. Zostajesz zmuszona, aby odpocząć przez sprawy zdrowotne, dzieci lub partnera romentycznego. Lub niektóre z was zbuntują się przeciwko pracodawcy i w ramach buntu wezmą zwolnienie lekarskie lub urlop na żądanie.


Nagła i niespodziewana sytuacja związana z Twoim zdrowiem fizycznym, po której dochodzisz do wniosku co robisz, a Ci to nie służy i musisz przestać. Jest to związane z emocjami lub stanem psychicznym co manifestuje się problemami zdrowotnymi, Podejmujesz niestandardowe, inne podejście do Tej sprawy. Decydujesz się np zamiast chodzić po lekarzach, zmienić swoje nastawienie lub myślenie, odcinasz się od negatywnych przekonań i to wpływa na poprawę Twojego zdrowia. To nie jest krótka historia, ale dopiero zasadzasz ziarenko pracy w tym temacie.
Koziorożec

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Koziorożcu, nów ma miejsce w Twoim jedenastym domu. Domu przyjaciół i celów życiowych.


Nów oznacza nowy początek. Około nowiu lub do dwóch tygodni po zasadzasz ziarenko, którego owoce będziesz zbierała za pół roku podczas pełni Księżyca w Skorpionie.


Możesz odczuć dużą potrzebę socjalizowania się z innymi ludźmi. Możliwe, że idziesz na jakąś imprezę, aby spędzić czas z innymi ludźmi.


Nagła i nieoczekiwana ciążą lub nagła i nieoczekiwana zmiana w życiu Twojego dziecka.


Zasadzasz ziarenko nowego hobby, przez które będziesz więcej czasu spędzać z przyjaciółmi lub poprostu z ludźmi i spotkasz nowych przycjaciół. A Ci ludzie będą trochę inni, nietypowi.

To hobby czy też pasję możesz do pół roku pokazać światu i trochę zszokować swoich przyjaciół i bliskich. Zasadzasz ziarenko pomysłu na nowy biznes, który pokażesz światu za pół roku.


Wodnik

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Wodniku, nów ma miejsce w Twoim dziesiątym domu. Domu kariery, publicznego wizerunku, statusu społecznego.


Nów oznacza nowy początek. Około nowiu lub do dwóch tygodni po zasadzasz ziarenko, którego owoce będziesz zbierała za pół roku podczas pełni Księżyca w Skorpionie.


Nowy pasjonujący lub energetyzujący/elektryzujący rozdział w Twojej karierze. Zmiany w karierze przynoszą Ci pasję, czyli energię do pracy, do działania, do podjęcia inicjatywy. Mars włada Twoim trzecim domem więc tą pracę będziesz wykonywała w sąsiedztwie lub przez Internet. Będzie wymagała od Ciebie więcej komunikacji i akcji, działania. Czyli zmiany w pracy lub nowy projekt w pracy.


Jeśli zmiany w pracy Cię nie dotyczą, zaczynasz nowy projekt, który zmieni do pół roku Twoją reputację.

Zmieniasz, remontujesz swoje biuro lub poprostu biurko, aby lepiej Ci się pracowało. Lub przeorganizowujesz swoje miejsce zamieszkania, abyś mogła wcielić w życie ten nowy projekt. Ten projekt będzie wymagał od Ciebie wiele pracy i energii, ale działasz, ponieważ masz do niego pasję.

Ryby

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Rybach, nów ma miejsce w Twoim dziewiątym domu. Domu religii, Boga, trzeciego małżeństwa, podróży.


Nów oznacza nowy początek. Około nowiu lub do dwóch tygodni po zasadzasz ziarenko, którego owoce będziesz zbierała za pół roku podczas pełni Księżyca w Skorpionie.


Niektóre z was zasadzą ziarenko studiowania lub wybierzesz kierunek studiów, do którego czujesz pasję, ale będzie to zaskoczenie dla wszystkich wokół. Rodziny i szkolnych znajomych.


Może zaczniesz uczyć ludzi czegoś do czego masz ogromną pasję. Dziewiąty dom to również dom prawdy. Czyli może zaczniesz mówić co masz w głowie, a nie unikać jakichś tematów, udawać, że nie ma problemu, bo nie chcesz sprawić komuś przykrości lub sprawić, żeby ktoś czuł się niekomfortowo. Zmiana w Twojej postawie na tym polu będzie dla ludzi szokiem, ale Ty masz Saturna w Twoim domu, Ty stajesz się mądrzejsza, stajesz się autorytetem dla innych. W każdym bądź razie, zasadzasz ziarenko czegoś, zaczynasz coś i ludzie będą gadać. Czy to teraz czy do pół roku podczas pełni w Skorpionie. Jeśli będziesz faktycznie czegoś uczyć lub przekazywać wiedzę, może przez Internet, zaczniesz zarabiać do pół roku na tym pieniądze.


Jeśli jesteś w trzecim poważnym związku, zasadzacie ziarenko nowego rozdziału w waszym życiu, który zszokuje innych ludzi.


Około pełni lub do dwóch tygodni po planujesz wycieczkę. Jeśli nie planujesz to będziesz miała nagłą i nieoczekiwaną okazję do podróży. Może to dotyczyć Twojego młodszego rodzeństwa lub dalszej rodziny, np kuzyna, wujka, szwagra.

0 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

NÓW KSIĘŻYCA W WODNIKU LUTY 2024 - WSZYSTKIE ZNAKI

Jeśli wolisz wersję audio kliknij <tutaj> Wstęp 9go lutego odbywa się Nów Księżyca na 20 stopniu w Wodniku i będzie to pierwszy nów z Plutonem w znaku Wodnika. Będzie odbierał kwadrat od Urana ze zn

PEŁNIA KSIĘŻYCA W LWIE STYCZEŃ 2024 - WSZYSTKIE ZNAKI

Jeśli wolisz wersję audio kliknij <tutaj> Wstęp 25go stycznia odbywa się pierwsza pełnia Księżyca w tym roku. Obywa się ona na 5tym stopniu w Lwie i będzie odbierać kwadrat od Jowisza w znaku Byka ora

NÓW KSIĘŻYCA W KOZIOROŻCU STYCZEŃ 2024 - WSZYSTKIE ZNAKI

Jeśli wolisz wersję audio kliknij <tutaj> Wstęp 11go stycznia odbywa się Nów Księżyca na 20 stopniu w Koziorożcu Przeczytaj horoskop dla znaku zodiaku, w którym masz Ascendent, Słońce i Księżyc. *Nie

Comments


bottom of page