top of page

NÓW KSIĘŻYCA W ZNAKU BYKA MAJ 2023


BARAN

 


Jeśli masz Słońce, Ascendent lub Księżyc w Baranie, zapraszam do czytania*


*Nie wiesz, w którym znaku masz Słońce, Ascendent lub Księżyc? Czy wiesz, że możesz mieć każdy z tych trzech punktów w innym znaku zodiaku? Napisz do mnie na maila kontakt@astrovika.com lub skontaktuj się przez formularz, chętnie Ci podpowiem!


Jeśli wolisz rozszerzoną wersję audio zapraszam na YouTube


Nów Księżyca ma miejsce 19go maja, na 28 stopniu Byka, w Twoim drugim domu. Domu pieniędzy i posiadania. Nowy początek, zasianie ziarna, które wyrośnie za pół roku w październiku, podczas pełni Księżyca.

Możesz podąć kroki w kierunku nowych źródeł finansowania, widzę nowe źródło dochodu. Nowe strategie finansowe, aby powiększyć swoje posiadanie oczywiście w zależności gdzie w Twoim horoskopie urodzeniowym znajduje się Wenus. Wenus jako władca tego nowiu znajduje się w Twoim czwartym domu więc ta nowa forma zarobkowania może być powiązana z tym co robisz w domu lub z domu, z rodziną w jakiejkolwiek formie, może wspólny biznes, interes, lub też pomagasz w przykładowo budowie domu lub w dbaniu o dom swojej rodzinie, coś związanego z nieruchomością. Ewentualnie pieniądze z nowego źrodła zarobkowania przeznaczysz na coś związanego z domem, rodziną. Możesz zakupić samochód (drugi dom) z pomocą kogoś z rodziny (czwarty dom).

Ten nów zwróci również Twoją uwagę na to od czego musisz odejść, jeśli chcesz osiągnąć bardziej stabilną sytuację finansową. Może sprzedaż samochód i kupisz trochę skromniejszy, a pieniądze z różnicy zainwestujesz w dom lub odłożysz na przyszłość. Od czego jeszcze możesz odejść? Od jakiejś pasji, hobby, starych znajomych, którzy źle na Ciebie wpływają lub od jakichś wartości, które Ci nie służą. Przykładowo przekonanie wyniesione z domu, że aby być bogatym trzeba kraść.

Jeśli masz jakieś planety blisko 28go stopnia Byka, zastanów się również co się działo w listopadzie 2021 roku w obszarze Twojego drugiego domu, czyli pieniądze, posiadane rzeczy, ale również poczucie własnej wartości i wyznawane wartości. Jeśli coś się wtedy zadziało, spróbuj uniknąć podobnego nieszczęścia tym razem.

Nów to nowy początek w Twoim domu twarzy. Nowa twarz dosłownie, może planujesz operację lub jakiś zabieg, który wpłynie na wygląd Twojej twarzy, a kulminacja będzie podczas pełni Księżyca za pół roku. Nów, nowy początek w domu Twarzy, ale niedosłownie może oznaczać, jak się pokazujesz światu, jak siebie traktujesz. Może spotykasz się z mężczyznami, jeśli to Ciebie dotyczy,bo jesteś singielką, którzy na Ciebie nie zasługują. Zaczniesz o siebie dbać tak jak na to zasługujesz, zmienisz styl, przez co zwiększy się Twoje poczucie własnej wartości i zaczniesz spotykać się z innym typem mężczyzn, którzy płacą za obiad w restauracji, otwierają Ci drzwi, bo na to zasługujesz. Nowy początek jakiejś diety, czyli tego co wkładasz do ust, to też jest drugi dom.

Czyli jeśli zasiejesz jakieś ziarenko podczas nowiu, możesz się spodziewać znaczącego wzrostu Twojego bogactwa za pół roku. Po to są nowie Księżyca, abyś to wykrzystała. Zasubskrybuj ten kanał, aby zdobywać takie informacje w moich przyszłych filmach i wycisnąć z tych energii co się da.
BYK

 


Jeśli masz Słońce, Ascendent lub Księżyc w Byku, zapraszam do czytania*


*Nie wiesz, w którym znaku masz Słońce, Ascendent lub Księżyc? Czy wiesz, że możesz mieć każdy z tych trzech punktów w innym znaku zodiaku? Napisz do mnie na maila kontakt@astrovika.com lub skontaktuj się przez formularz, chętnie Ci podpowiem!


Jeśli wolisz rozszerzoną wersję audio zapraszam na YouTube


Nów Księżyca ma miejsce 19go maja, na 28 stopniu Byka, w Twoim domu. Nowy personalny początek. Nowy początek, zasianie ziarna, którego owoce będziesz zbierać za pół roku, w październiku, podczas pełni Księżyca. Zastanów się, gdzie zmierzasz w życiu, czego tak naprawdę chcesz i w którym kierunku chcesz iść. Co chcesz zbudować w swoim życiu. Może chcesz dosłownie zbudować siebie na nowo. To będzie moment, w którym zasiejesz ziarno nowej siebie. Nowa relacja z Twoim ciałem dosłownie, czyli może zaczniesz ćwiczyć regularnie i masz wsparcie od swoich bliskich. Ten nowy początek jest szczególnie ważny dla Byków, które mają Ascendent, Słońce lub Księżyc około 28go stopnia. Przypomnij sobie co się działo w listopadzie 2021 roku. Nów Księżyca aktywuje prawie ten sam stopień co właśnie wtedy zaćmienie. Co się wtedy zakończyło, co się w Tobie zmieniło, a teraz w tym samym obszarze wraca jako nowy początek. Coś się zmienia w Twojej tożsamości, to jak siebie widzisz, swoją karierę, dom, cel w życiu oraz związki. Merkury, władca Twojego drugiego domu, domu finansów i własnej wartości również znajduje się w Byku, nowy początek może być w tymi tematami powiązany.

Uważaj na zdrowie około nowiu i około dwa tygodnie po. Merkury włada domem Twojej twarzy, może coś ze zdrowiem i twarzą się dziać, coś drobnego, np. jęczmień na oku?

Wenus, władca nowiu znajduje się w Twoim trzecim domu, domu rodzeństwa, krótkich podróży, edukacji, sąsiedztwa. Dodatkowo jest tam jeszcze Mars. Uważaj na wypadki samochodowe do dwóch tygodni po nowiu, szczególnie późniejsze Byki. Wenus poprawia relacje z rodzeństwem, albo sąsiedztwem. Punkt zwrotny w związku z relacjami z rodzeństwem, lub z Twoim światem Internetu, jeśli prowadzisz social media. Wenus może przynieść więcej podróży, ale z Marsem na ostatnim, anorektycznym stopniu Raka uważaj, jak mówiłam wcześniej na jazdę samochodem, ale przez następne dwa tygodnie, nie przez pół roku po nowiu.

Zasubskrybuj ten kanał po więcej takich informacji.
BLIŹNIĘTA

 


Jeśli masz Słońce, Ascendent lub Księżyc w Bliźniętach, zapraszam do czytania*


*Nie wiesz, w którym znaku masz Słońce, Ascendent lub Księżyc? Czy wiesz, że możesz mieć każdy z tych trzech punktów w innym znaku zodiaku? Napisz do mnie na maila kontakt@astrovika.com lub skontaktuj się przez formularz, chętnie Ci podpowiem!


Jeśli wolisz rozszerzoną wersję audio zapraszam na YouTube


Nów Księżyca ma miejsce 19go maja, na 28 stopniu Byka, w Twoim dwunastym domu. Nowy początek, zasianie ziarna, które wyrośnie za pół roku, w październiku, podczas pełni Księżyca. Dla Ciebie widzę, że nowy początek będzie ważny dla Ciebie, aby porządnie zacząć dbać o swoje zdrowie psychiczne, nawet możesz włożyć w to pieniądze. Zaczynasz proces oczyszczania siebie, swojej podświadomości. Oczyszczasz, robisz porządek w rzeczach, które już Ci nie służą jeśli chodzi o Twoje życie, karierę, wydatki, wszystkie sabotujące Cię nawyki, alkohol, papierosy oraz ograniczające przekonania, Twój system wartości.

Będzie to czas oczyszczania Twoich przekonań jeśli chodzi o Twoją pracę, czyli mówisz sobie ok, teraz wiem jakie są moje słabe punkty, czas to zmienić. Zaczynasz ten proces i będziesz pracować nad sobą przez najbliższe pół roku w tym temacie.

Przypomnij sobie co się działo w listopadzie 2021 roku i uważaj, aby się to nie powtórzyło. To jest Twój nowy początek, wykorzystaj to.

Merkury w Twoim dwunastym domu może Ci przynieść w snach nowe pomysły na zarabianie pieniędzy, które będą związane z zagranicą, ale za zagranicę możemy uważać inne województwo w Polsce lub nawet inne miasto. Wenus w Twoim drugim domu może Ci przynieść więcej pieniędzy, a nawet popularność. Uważaj na Marsa również w Twoim drugim domu, możesz wydać za dużo pieniędzy na coś, czego wcale nie potrzebujesz lub nie chcesz i później tego żałować.

Subskrybuj po więcej takich informacji, dzięki za wysłuchanie.
RAK

 


Jeśli masz Słońce, Ascendent lub Księżyc w Raku, zapraszam do czytania*


*Nie wiesz, w którym znaku masz Słońce, Ascendent lub Księżyc? Czy wiesz, że możesz mieć każdy z tych trzech punktów w innym znaku zodiaku? Napisz do mnie na maila kontakt@astrovika.com lub skontaktuj się przez formularz, chętnie Ci podpowiem!


Jeśli wolisz rozszerzoną wersję audio zapraszam na YouTube


Nów Księżyca ma miejsce 19go maja, na 28 stopniu Byka, w Twoim jedenastym domu. Nowy początek, zasianie ziarna, którego owoce zbierzesz za pół roku, w październiku, podczas pełni Księżyca. Możesz zacząć nowy projekt lub wejść w nową grupę ludzi lub zbudować coś z grupą ludzi. To Ty możesz być inicjatorem powstania projektu lub grupy i będziesz przez to doceniona. Zwróć uwagę na to jak pracujesz, czy nie trzeba czasem troszkę czegoś zmienić w tym jak wykonujesz swoją pracę, aby dostosować się do czyichś wartości. Możesz dyskutować z tą grupą ludzi tematy finansowe lub tematy wartości, musisz wypracować jakiś kompromis.

W tym czasie możesz otrzymać również jakąś wiadomość od przyjaciół odnośnie wejścia ich w nowy rozdział w życiu. Rozdział, w którym, żeby uczestniczyć będziesz musiała podróżować.

Jedenasty dom to również cele życiowe. Czyli ustalasz jakiś Twój nowy, ekscytujący cel w życiu, który będzie powiązany z finansami, stabilnością finansową oraz pracą.

Przypomnij sobie, co się działo w listopadzie 2021, ponieważ nów uaktywnia podobny stopień w Twoim horoskopie. Sczególnie jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc koło 28go stopnia. Co się działo wtedy z Twoim starszym rodzeństwem, przyjacielami, reputacją, osiągnięciami w pracy lub celami życiowymi. Nów nie powinien działać dla Ciebie negatywnie, ponieważ jest w pozytywnym sekstylu oraz w Byku znajduje się teraz Święty Mikołaj - Jowisz. Benefik, którego nie było w listopadzie 2021.

Możesz coś dostać lub być wspartą przez starsze rodzeństwo.

Wenus w Twoim znaku może Ci przynieść moment sławy z pomocą Twoich przyjaciół, rodzeństwa, grup, do których należysz. Jeśli prowadzisz social media, może Twoi znajomi polajkują Ci Twój kontent, co podniesie Ci oglądalność. Szczególnie jeśli masz Ascednent w Raku, Wenus sprawia, że jesteś charyzmatyczna, bardziej podobasz się wszystkim, przyciągasz do siebie ludzi. Super czas na promowanie siebie. Po więcej takich porad, zapraszam do subskrybcji
LEW

 


Jeśli masz Słońce, Ascendent lub Księżyc w Lwie, zapraszam do czytania*


*Nie wiesz, w którym znaku masz Słońce, Ascendent lub Księżyc? Czy wiesz, że możesz mieć każdy z tych trzech punktów w innym znaku zodiaku? Napisz do mnie na maila kontakt@astrovika.com lub skontaktuj się przez formularz, chętnie Ci podpowiem!


Jeśli wolisz rozszerzoną wersję audio zapraszam na YouTube


Nów Księżyca ma miejsce 19go maja, na 28 stopniu Byka, w Twoim dziesiątym domu. Domu kariery i reputacji. Nowy początek, zasianie ziarna, które wyrośnie za pół roku, w październiku, podczas pełni Księżyca.

Przypomnij sobie co się działo w listopadzie 2021 roku w tym obszarze, ponieważ nów Księżyca w maju aktywuje prawie ten sam stopień Byka. Ta sytuacja może, ale nie musi ponownie się pojawić w nowej postaci. Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Lwie koło 28go stopnia, odczujesz to najbardziej z reszty Lwów. Jeśli w listopadzie 2021 roku do pół roku później doświadczyłaś jakiejś personalnej tragedii lub nieszczęścia lub innej dramatycznej sytuacji w sferze kariery, reputacji, statusu społecznego podobnie ważny może być ten nów. Czy zostałaś zwolniona lub prawie zwolniona z pracy? Może Twój szef został zwolniony. Może ktoś Ci się oświadczył lub Twój ślub został odwołany. Teraz ta sytuacja wraca, aby dać nowy start. Jednak tym razem, w Byku mamy również Jowisza oraz Merkurego. Czyli w przeciągu dwóch tygodni otrzymasz nagłą i niespodziewaną informację od kogoś z góry. Męża, szefa, ojca, kogoś w my rodzaju.

Lider, szef traci pracę. Ewentualnie Ty odczuwasz jakieś zamieszanie na Twoim stanowisku pracy.

Wenus jako władca tego nowiu jest w Twoim dwunastym domu. Kobiety zza kulis wspierają Cię i Twoją karierę lub też intuicja Cię ratuje, słuchaj jej. To nie koniecznie musi być coś złego. To jest nowe ziarno więc w zależności od tego co zasiejesz, za pół roku możesz otrzymać jakieś bogactwo. Nowy krok w Twojej karierze lub reputacji. Jeśli przykładowo pokłócisz się z szefem, może to jest znak od Boga, żebyś jednak złożyła to CV w innej firmie lub zaczęła swój własny biznes, może nawet związany z zagranicą, ale pamiętajcie, że zagranica to też może być poprostu inne województwo lub miasto.

Nowy początek w statusie społecznym, to może być zmiana statusu z singielki na mężatkę lub z mężatki na singielkę. Z bycia nie-rodzicem na bycie rodzicem. Możesz odczuwać stres, ale intuicyjne wiesz, że to jest to co powinnaś zrobić. Subskrybuj ten kanał, aby otrzymywać podobne informacje i zrobić z nich użytek dla siebie.
PANNA

 


Jeśli masz Słońce, Ascendent lub Księżyc w Pannie, zapraszam do czytania*


*Nie wiesz, w którym znaku masz Słońce, Ascendent lub Księżyc? Czy wiesz, że możesz mieć każdy z tych trzech punktów w innym znaku zodiaku? Napisz do mnie na maila kontakt@astrovika.com lub skontaktuj się przez formularz, chętnie Ci podpowiem!


Jeśli wolisz rozszerzoną wersję audio zapraszam na YouTube


Nów Księżyca ma miejsce 19go maja, na 28 stopniu Byka, w pozytywnym trygonie, szczególnie jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc koło 28go stopnia. Nowy początek, zasianie ziarna, które wyrośnie i będziesz mogła je zebrać za pół roku, w październiku, podczas pełni Księżyca.

Przypomnij sobie co się działo w listopadzie 2021 roku, ponieważ ten nowy początek może, ale nie musi być związany z tamtą sytuacją. Może byłaś w szkole, uczyłaś się czegoś. Dziewiąty dom jest również związany z podróżami lub podróżami wgłąb siebie, Bogiem, religią, sprawami sądowymi, trzecim małżeństwem. Niektóre Panny mogą zdecydować się na przeprowadzkę, nową szkołę, zmianę religii. Jeśli jesteś w trzecim związku ten nów może polepszyć Twój związek i może mieć to związek ze wspólnym budżetem.

Wenus, władca tego nowiu znajduje się Twoim jedenastym domu, domu osiągnięć z twojej kariery. Starsze rodzeństwo i przyjaciele wspierają Cię w jakiś sposób. Z Marsem również w jedenastym domu możesz się z nimi pokłócić, ale wszystko będzie dobrze. Ewentualnie możesz otrzymać pieniądze lub spadek od ojca, około nowiu lub podczas pełni za pół roku. Po więcej zapraszam do subskrybcji
WAGA

 


Jeśli masz Słońce, Ascendent lub Księżyc w Wadze, zapraszam do czytania*


*Nie wiesz, w którym znaku masz Słońce, Ascendent lub Księżyc? Czy wiesz, że możesz mieć każdy z tych trzech punktów w innym znaku zodiaku? Napisz do mnie na maila kontakt@astrovika.com lub skontaktuj się przez formularz, chętnie Ci podpowiem!


Jeśli wolisz rozszerzoną wersję audio zapraszam na YouTube


Nów Księżyca ma miejsce 19go maja, na 28 stopniu Byka w Twoim ósmym domu. Nowy początek, zasianie ziarna, które wyrośnie za pół roku i będziesz mogła zbierać jego owoce w październiku, podczas pełni Księżyca.

Nów może przynieść Ci informację na temat pieniędzy Twojego partnera, ale może to być powiązane z przeprowadzką. Lub też możesz zacząć inwestować np. na giełdzie. Jeśli Twoja wypłata jest powiązana z bonusami i premiami, możesz otrzymać informację o zmianach w przyznawaniu premii. Lub możesz otrzymać bonus. Jeśli masz swój własny biznes może usłyszysz o zmianach w podatkach. Możesz posunąć się w kierunku wzięcia hipoteki na dom/mieszkanie.

Przypomnij sobie co się działo w listopadzie 2021 roku, ponieważ nów uaktywnia prawie ten sam stopień co wtedy. Co przyniosło Ci wtedy zaćmienie? Więcej czy mniej pieniędzy?

Niektóre z was mogą otrzymać spadek do dwóch tygodniu od nowiu lub podczas pełni w znaku Byka za pół roku.

Wenus wTwoim dziesiątym domu Cię wspiera. Czyli kobiety w Twojej prac. Możesz otrzymać ofertę pracy, zmienisz swoją pracę lub karierę. Lub też awans jest możliwy, ewentualnie premia.
SKORPION

 


Jeśli masz Słońce, Ascendent lub Księżyc w Skorpionie, zapraszam do czytania*


*Nie wiesz, w którym znaku masz Słońce, Ascendent lub Księżyc? Czy wiesz, że możesz mieć każdy z tych trzech punktów w innym znaku zodiaku? Napisz do mnie na maila kontakt@astrovika.com lub skontaktuj się przez formularz, chętnie Ci podpowiem!


Jeśli wolisz rozszerzoną wersję audio zapraszam na YouTube


Bardzo ważny nów. Nów Księżyca ma miejsce 19go maja, na 28 stopniu Byka w Twoim siódmym domu. Nowy początek, zasianie ziarna, które wyrośnie za pół roku, w październiku, podczas pełni Księżyca.

Ponieważ nów dzieje się w Twoim siódmym domu, to może być nie Twoja historia, ale przykładowo Twojego partnera. Przypomnij sobie co się działo podczas zaćmienia w listopadzie 2021 roku, ponieważ nów uaktywnia prawie ten sam stopień co wtedy. Jeśli sama masz Ascendent, Słońce lub Księżyc około 28go stopnia, odczujesz ten nów intensywnie.

Ten nów może przynieść Ci dobrobyt, ale możliwe, że przez Twojego partnera, może Twój partner biznesowy rozwija biznes i ciągnie Cię za sobą, ale również dobrobyt z jakichś umów lub jeśli prowadzisz social media pieniądze przyjdą od twoich klientów. Jako rezultat za pół roku podczas pełni możesz podpisać lukratywną dla Ciebie umowę. Wenus w Twoim dziewiątym domu może Ci przynieść pieniądze z publikacji Twojej książki jeśli się tym zajmujesz. Ewentualnie spadek od rodziców.

Mars, władca Skorpiona jest na ostatnim, anorektycznym stopniu w Twoim dziewiątym domu. Czyli podejmiesz jakieś ważne decyzje dotyczące zmiany Twojego trzeciego związku, paszportów, spraw sądowych lub też edukacji. Wenus w dziewiątym domu Cię wspiera. Czyli kobiety zza granicy, innego województwa, guru, itd. Wenus robi trygon do Twojego piątego domu romansów więc dla singli to może być nowy romans. Jeśli jesteś w związku możesz około nowiu lub do pół roku wyjechać w podróż ze swoim partnerem. Lub też podejmiecie z partnerem decyzję o następnym kroku w waszej relacji, np. zamieszkaniu razem, ciąża, ślub lub poprostu sprawienie sobie wspólnie zwierzaka domowego. Jeśli macie oboje do zakomunikowania swojej rodzinie wasz następny krok, może on nie być początkowo przyjęty z entuzjazmem. Subskrybuj po więcej, dzięki za wysłuchanie.
STRZELEC

 


Jeśli masz Słońce, Ascendent lub Księżyc w Strzelcu, zapraszam do czytania*


*Nie wiesz, w którym znaku masz Słońce, Ascendent lub Księżyc? Czy wiesz, że możesz mieć każdy z tych trzech punktów w innym znaku zodiaku? Napisz do mnie na maila kontakt@astrovika.com lub skontaktuj się przez formularz, chętnie Ci podpowiem!


Jeśli wolisz rozszerzoną wersję audio zapraszam na YouTube


Nów Księżyca ma miejsce 19go maja, na 28 stopniu Byka w Twoim szóstym domu. Nowy początek, zasianie ziarna, które wyrośnie za pół roku, w październiku, podczas pełni Księżyca.


Nów Księżyca może otworzyć Ci drzwi do nowych możliwości w pracy. Przypomnij sobie co się działo w listopadzie 2021 roku, ponieważ nów Księżyca aktywuje prawie ten sam stopień co wtedy zaćmienie. Czy chodziło o zdrowie czy o pracę. To Ci da wskazówkę co może się zadziać tym razem. Może poczynisz kroki w kierunku zmiany pracy, odejściu od pracy, kariery. Nowe podejście do pracy, do tego jak wykonujesz swoje obowiązki. Może pojawić się nowa osoba w pracy o innej kulturze, do dwóch tygodni od nowiu, może przez to będziesz musiała się nauczyć czegoś nowego. Jeśli zmieniasz pracę, nowi koledzy mogą Cię początkowo zbić z tropu, bo nie wiesz o czym wogóle oni mówią, ale jeśli będziesz w stanie być elastyczną, w końcu się dogadacie.

Jeśli chodzi o Twoje zdrowie, zwróć uwagę na barki i szyję. Stworzysz sobie nową filozofię jeśli chodzi o Twoje zdrowie, nowe podejście do tematu.

Wenus jako władca tego nowiu jest w Twom ósmym domu i pomaga Ci. Możesz otrzymać pieniądze ze spadku, zwrot podatku, może otrzymasz kredyt na mieszkanie. Na pewno jakieś przyjemne wiadomości w związku z pieniędzmi, które dzielisz z partnerem.

Szósty dom to też zwierzęta domowe, uważaj na zdrowie swojego zwierzaka. Nagłe i niespodziewane sytuacje z psem, kotem, świnką morską.

Jeśli jesteś singielką uważaj na sekretne romanse, które mogą nie być dla Ciebie dobre. Czy coś podobnego działo się w listopadzie 2021, dodaj do tego pół roku? Tym razem tego nie rób.
KOZIOROŻEC

 


Jeśli masz Słońce, Ascendent lub Księżyc w Koziorożcu, zapraszam do czytania*


*Nie wiesz, w którym znaku masz Słońce, Ascendent lub Księżyc? Czy wiesz, że możesz mieć każdy z tych trzech punktów w innym znaku zodiaku? Napisz do mnie na maila kontakt@astrovika.com lub skontaktuj się przez formularz, chętnie Ci podpowiem!


Jeśli wolisz rozszerzoną wersję audio zapraszam na YouTube


Nów Księżyca ma miejsce 19go maja, na 28 stopniu Byka w Twoim piątym domu. Nowy początek, zasianie ziarna, które wyrośnie za pół roku, w październiku, podczas pełni Księżyca.

Niektóre z was mogą odkryć nową pasję lub hobby i będziecie się starały, aby to hobby weszło na stałe do waszej rutyny. Niektóre z was singielek mogą się zakochać! Lub zajść w ciążę. Jeśli masz już dziecko, to może być nowy początek w życiu Twojego dziecka jeśli chodzi o jego hobb i pasje i to może Cię kosztować sporo pieniędzy. Lub to Twoja nowa pasja będzie kosztowna. Niekóre mogą zacząć nowy projekt z partnerem i początkowo możecie się tego bać z jakichś powodów, może dlatego, że wychodzisz poza swoją strefę komfortu. Znacząca zmiana w miłosnej relacji lub w biznesie. Ewentualnie może chodzić o nowy początek w Twoim biznesie jeśli taki posiadasz.

Widzę intensyność, czy to pozytywna czy negatywna. Przypomnij sobie co się działo w listopadzie 2021 roku, ponieważ nów Księżyca aktywuje prawie ten sam stopień co wtedy zaćmienie. Czy to była właśnie jakaś pozytywna sytuacja czy negatywna.

Jowisz również znajduje się w Byku, może wygrasz na loterii. Wenus jest w Twoim siódmym domu więc może kupisz bilet na loterię wspólnie z partnerem. Zapraszam do subskrybcji po więcej horoskopów.

WODNIKI

 


Jeśli masz Słońce, Ascendent lub Księżyc w Wodniku, zapraszam do czytania*


*Nie wiesz, w którym znaku masz Słońce, Ascendent lub Księżyc? Czy wiesz, że możesz mieć każdy z tych trzech punktów w innym znaku zodiaku? Napisz do mnie na maila kontakt@astrovika.com lub skontaktuj się przez formularz, chętnie Ci podpowiem!


Jeśli wolisz rozszerzoną wersję audio zapraszam na YouTube


Nów Księżyca ma miejsce 19go maja, na 28 stopniu Byka w Twoim czwartym domu. Nowy początek, zasianie ziarna, które wyrośnie za pół roku, w październiku, podczas pełni Księżyca. Nowy dom, nie tylko podczas nowiu i dwóch tydgodni po, ale również do pół roku. Przypomnij siebie co się działo w listopadzie 2021 roku, ponieważ zaćmienie wtedy uaktywniło prawie ten sam stopień co teraz nów. To mogło zdestabilizować Twój dom, Twoje emocje. Może zmieniłaś miejsce zamieszkania. Teraz z Uranem rownież może to być nieoczekiwana i ekscytująca sytuacja. Jeśli nów przyniesie Ci zmianę domu, z Jowiszem będzie to większy, bogatszy dom. Wenus jest w Twoim szóstym domu więc możesz poprostu wynająć lepsze mieszkanie. Wenus może Ci również przynieść więcej pieniędzy, może nawet przez wygraną na loterii.

Przeprowadzka może być również związana ze zmianą pracy. Nie wszyscy z Twojej rodziny mogą początkowo podejść do Twojej decyzji entuzjastycznie. Może Twoja rodzina się powiększa, może toTy zostajesz rodzicem i co to oznacza dla Twojego związku, wygląda na to, że wasza relacja zmieni się diametralnie.

Niekóre Wodniki mogą zakomunikować swojej rodzinie, że rozstają się z partnerem. Ale oczywiście nie wszystkie Wodniki, musicie do tego jeszcze mieć dodatkowy tranzyt w waszym indywidualnym horoskopie. Po więcej horoskopów zapraszam do subskrybcji!

RYBY

 


Jeśli masz Słońce, Ascendent lub Księżyc w Rybach, zapraszam do czytania*


*Nie wiesz, w którym znaku masz Słońce, Ascendent lub Księżyc? Czy wiesz, że możesz mieć każdy z tych trzech punktów w innym znaku zodiaku? Napisz do mnie na maila kontakt@astrovika.com lub skontaktuj się przez formularz, chętnie Ci podpowiem!


Jeśli wolisz rozszerzoną wersję audio zapraszam na YouTube


Nów Księżyca ma miejsce 19go maja, na 28 stopniu Byka w Twoim trzecim domu. Nowy początek, zasianie ziarna, które wyrośnie za pół roku, w październiku, podczas pełni Księżyca.

Nowy początek jeśli chodzi o transport, może kupisz nowy samochód. Nowy początek w edukacji, zaczniesz uczyć się czegoś czym bardzo się pasjonujesz, może zaczniesz projekt pisania czegoś, książki lub bloga, założysz profil na social media. To może być czas, kiedy zaczniesz coś sprzedawać. Ewentualnie zaczniesz może komunikować coś co jest dla Ciebbie trudne. Może jakieś traumy z przeszłości. Spróbuj, ponieważ rozmowa o jakimś trudnym aspekcie Twojego życia z kimś może Ci pomóc.

Jeśli masz rodzeństwo, możesz otrzymać od nich niespodziewaną informację, która może być związana ze zmianami w ich pracy lub też przeprowadzką.

Wenus, jako władca nowiu jest w Twoim piątym domu. Może wygrasz na loterii, ale musi to być połączone z trzecim domem. Czyli może razem z rodzeństwem, kuzynostwem coś wygracie. Lub puścisz totka w swoim sąsiedztwie lub na jakiejś wycieczce. Ewentualnie twoje rodzeństwo wygra w totka i się z Tobą podzieli. Ewentualnie w okolicy nowiu lub do dwóch tygodni odwiedzasz swoją siostrę lub ona odwiedza Ciebie.

Piąty dom to również miłość i romans. Polepszenie relacji lub dla singli nowy romans. Dużo zabawy, uśmiechu, ekscytacji. Po więcej horoskopów, zapraszam do subskrypcji!
6 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

NÓW KSIĘŻYCA W WODNIKU LUTY 2024 - WSZYSTKIE ZNAKI

Jeśli wolisz wersję audio kliknij <tutaj> Wstęp 9go lutego odbywa się Nów Księżyca na 20 stopniu w Wodniku i będzie to pierwszy nów z Plutonem w znaku Wodnika. Będzie odbierał kwadrat od Urana ze zn

PEŁNIA KSIĘŻYCA W LWIE STYCZEŃ 2024 - WSZYSTKIE ZNAKI

Jeśli wolisz wersję audio kliknij <tutaj> Wstęp 25go stycznia odbywa się pierwsza pełnia Księżyca w tym roku. Obywa się ona na 5tym stopniu w Lwie i będzie odbierać kwadrat od Jowisza w znaku Byka ora

NÓW KSIĘŻYCA W KOZIOROŻCU STYCZEŃ 2024 - WSZYSTKIE ZNAKI

Jeśli wolisz wersję audio kliknij <tutaj> Wstęp 11go stycznia odbywa się Nów Księżyca na 20 stopniu w Koziorożcu Przeczytaj horoskop dla znaku zodiaku, w którym masz Ascendent, Słońce i Księżyc. *Nie

Comments


bottom of page