top of page

NÓW KSIĘŻYCA W ZNAKU LWA CZERWIEC 2023 - WSZYSTKIE ZNAKI

Zaktualizowano: 11 sie 2023

Jeśli wolisz wersję audio kliknij <tutaj>Wstęp

16go sierpnia odbywa się nów Księżyca na 23im stopniu znaku Lwa i nów ten będzie w ścisłym kwadracie do Urana, co do stopnia.Przeczytaj horoskop dla znaku zodiaku, w którym masz Ascendent, Słońce i Księżyc.


*Nie wiesz, w którym znaku masz Słońce, Ascendent lub Księżyc? Czy wiesz, że możesz mieć każdy z tych trzech punktów w innym znaku zodiaku? Napisz do mnie na maila kontakt@astrovika.com lub skontaktuj się przez formularz, chętnie Ci podpowiem!Baran

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Baranie, nów ma miejsce w Twoim piątym domu, domu dzieci, hobby, romantycznego partnera i biznesu. Dodatkowo robi kwadrat do Urana w Twoim drugim domu, domu pieniędzy, wyznawanych wartości.


Około nowiu lub do dwóch tygodni po decydujesz się na zmianę kierunku, obejmujesz nową drogę w Twojej romantycznej relacji lub w Twoim życiu romantycznym. Kierunku, który wiesz, że już dawo powinnaś była obrać.

To jest nów, czyli zasadzasz ziarenko, którego owoce będziesz zbierać za pół roku podczas pełni Księżyca w znaku Lwa. Decydujesz się przeznaczać więcej czasu, energii i pieniędzy na romantycznego partnera lub jakąś swoją pasję, hobby, ale, możesz nie być przygotowana na te wszystkie koszta, które Cię czekają. Jeśli decydujesz się poświęcić więcej pieniędzy i czasu na swoje hobby, którym jest powiedzmy jazda konna, może się okazać, że zje Ci to trochę więcej czasu i pieniędzy niż byś chciała.


Uwaga na ciążę, z Uranem to może być nagła i niespodziewana ciąża.


Z innymi planetami, które tworzą pozytywne aspekty podczas nowiu, jeśli tworzysz coś, działasz kreatywnie czy to hobbistycznie czy też w pracy, wygląda na to, że w końcu ruszy się coś w tym temacie. Jeśli tworzysz przykładowo kontent na youtube zdobywasz wiecej subskrybentów, Twoje filmiki nagle i nieoczekiwanie (Uran) są coraz częściej oglądane. Jeśli zaczynasz jakiś projekt pisania, w nim również możesz osiągnąć sukces. Pamiętajcie, że to jest nów, czyli, aby zobaczyć efekty i zebrać plony za pół roku podczas pełni, musisz zasadzić ziarenko teraz. Wykorzystaj to!Byk

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Byku, nów ma miejsce w Twoim czwartym domu, domu dosłownie, czyli nieruchomości, w której mieszkasz, ale też emocji. Dodatkowo robi kwadrat do Urana w Twoim domu.


Około nowiu lub do dwóch tygodni po zasadzasz ziarenko, którego owoce będziesz zbierała za pół roku podczas pełni Księżyca w znaku Lwa. Nagle i niespodziewanie podejmujesz kroki w sprawie kupna domu lub mieszkania, w którym w jakiś sposób już byłaś wcześniej, np oglądałaś to mieszkanie. Do stycznia będzie już uformowana umowa w tej sprawie. Jeśli nie masz tego w planach możliwe, że remontujesz mieszkanie przy pomocy dekoratora wnętrz.


Z innymi planetami, które robią pozytywne aspekty to będzie pozytywny rozwój w życiu Twojego dziecka, jeśli je masz, jeśli chodzi o dom. Czyli dziecko wyprowadza się z domu i teraz możesz sobie zrobić z jego pokoju garderobę. Nawet nie musi to być dziecko, ale ktoś z kim mieszkasz. Przykładowo jeśli mieszkasz z siostrą, uzgadnia ona, że za pół roku przeprowadza się ze swoim partnerem na swoje mieszkanie. Pamiętajmy, że to jest nów, czyli efekty zobaczysz do stycznia, do pełni w znaku Lwa.Bliźnięta

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Bliźniętach, nów ma miejsce w Twoim trzecim domu, domu edukacji, kursów, krótkich podróży, pisania, Internetu, rodzeństwa. Dodatkowo robi kwadrat do Urana w Twoim dwunastym domu.


Nów to jest nowy początek, zasadzasz ziarenko, którego owoce będziesz zbierała za pół roku podczas pełni Księżyca w znaku Lwa. Około nowiu lub do dwóch tygodni po zaczynasz uczyć się czegoś, czego nie miałaś obecnie w planach. Albo zmieniasz podejście do tego, czego miałaś się uczyć już od jakiegoś czasu. Nowe podejście, taktyka lub technika nauki tego czegoś. Możliwe, że nawet astrologii.


Jeśli masz jakiś projekt związany z pisaniem lub internetem, który odłożyłaś na chwilę zabierasz się za to znowu.


Podczas nowiu inne planety robią pozytywne aspekty. Otrzymujesz nagłą i niespodziewaną informację, która zmienia Twoje życie, dotyczyć ona będzie nieruchomości lub spadku. Jakaś duża suma pieniędzy zbliża się do Ciebie, którą przeznaczysz na coś związanego z domem.


Dla singli, możecie poznać kogoś przez swoje rodzeństwo lub w sąsiedztwie. Ale będzie to ktoś z przeszłości, ktoś kogo już znasz.Rak

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Raku, nów ma miejsce w Twoim drugim domu, domu pieniędzy. Dodatkowo robi kwadrat do Urana w Twoim jedenastym domu, domu przyjaciół, starszego rodzeństwa, celów życiowych.


Około nowiu lub do dwóch tygodni po nagle i niespodziewanie otrzymujesz informację o możliwości współpracy z ludźmi lub grupą, z którą chciałaś współpracować w przeszłości. Ta współpraca jest dobra dla osiągniecia jakiegoś Twojego celu. Nowe źródło zarobkowania.

Coś Cię popycha w stronę Twojego celu. Pamiętajmy, że Pluton cały czas robi kwadrat do węzłów północnych, czyli już za późno na zastanawianie się czy jesteś gotowa czy nie i na przygotowania. Teraz zostajesz zmuszona do wejścia na swoją drogę powołania, to jest taki kopniak dla Ciebie i nagle i niespodziewanie obierasz kierunek do osiagnięcia swoich celów. Możesz nawet czuć, że coś jest zbyt piękne, żeby było prawdziwe. To jest czas na formowanie partnerstw i umów. Ewentualnie wracasz do jakiegoś źródła zarobkowania, które robiłaś lub miałaś w planach w przeszłości.


Z Juno, od nowi do pełni w styczniu możesz wejść w jakiś kontrakt lub umowę i zdobędziesz nowego partnera, który będzie Twoim największym sprzymierzeńcem i bardzo dobrze wpłynie na Twoje finanse. Czy to biznesowego partnera, czy dla singli partnera życiowego.Lew

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Lwie, nów ma miejsce w Twoim domu. Dodatkowo robi kwadrat do Urana w Twoim dziesiątym domu, domu kariery i publicznego wizerunku.


Około nowiu lub do dwóch tygodni po nagle i niespodziewnie masz do zakomunikowania światu coś związanego z Twoją karierą, publicznym wizerunkiem lub statusem społecznym. Przykładowo, zmieniasz pracę na zupełnie inną, w zupełnie innym przemyśle więc musisz się przeprowadzić. Szokujesz wszystkich, bo może idziesz do konkurencji. Podejmujesz stanowisko, na którym jeszcze nie pracowałaś. Ale wygląda na to, że finansowo będzie Ci się to bardzo bardzo opłacało i to właśnie będzie czynnik, który wpłynie na Towją decyzję.

Do pół roku zmieniasz status społeczny, czyli z dziewczyny zmieniasz się na narzeczoną, lub z narzeczonej stajesz się żoną, z osoby bezdzietnej zostajesz matką.


Wenus w retrogradacji mówi, żebyś wróciła do jakiegoś aspektu Twojego życia z przeszłości. Może chciałaś kiedyś być żoną i partner do pół roku Ci się oświadcza lub wracasz do kogoś, z kim byłaś w przeszłości i uzdrawiasz tę relację.


To jest nów, czyli nowy początek, zasadzasz ziarenko, którego owoce będziesz zbierała za pół roku podczas pełni Księżyca w znaku Lwa. Wykorzystaj to!Panna

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Pannie, nów ma miejsce w Twoim dwunastym domu. Dodatkowo robi kwadrat do Urana w Twoim dziewiątym domu, domu Boga, religii, nauki, edukacji oraz podróży.


Nów to nowy początek, czyli koło nowiu lub do dwóch tygodni po zasadzasz ziarenko, którego owoce będziesz zbierała za pół roku podczas pełni Księżyca w znaku Lwa. Podejmujesz decyzję o nowym podejściu do Twojego zdrowia psychicznego, ustalasz nowy cel w tym obszarze. Dołączasz do nowej duchowej/religijnej grupy, poznajesz nową duchową drogę, może nawet stawiasz swoje pierwsze kroki w astrologii.


Zdajesz sobie sprawę z jakiegoś swojego nałogu lub nawyku, który Cię sabotuje i źle wpływa na Twoje zdrowie. Masz taki moment "aha" i zaczynasz nad tym pracować. Odchodzisz od złych nawyków.


Nagle i niespodziewanie decydujesz się zmienić miejsce zamieszkania lub zmienisz miejsce zamieszkania do pół roku. Lub masz mnóstwo możliwości do podróży zagranicznych


Dla singli, nowa miłość z kimś zza granicy, innego miasta, województwa. Ewentualnie wracasz do kogoś z przeszłościWaga

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Wadze, nów ma miejsce w Twoim jedenastym domu. Domu przyjaciół i celów życiowych. Dodatkowo robi kwadrat do Urana w Twoim ósmym domu, domu pieniędzy współdzielonych z partnerem, kredytów.


Około nowiu lub do dwóch tygodni po żegnasz się z przyjacielem lub grupą przyjaciół, z którymi byłaś bardzo związana. Natomiast wstępujesz do jakiejś nowej grupy ludzi i jest to dla wszystkich zaskakujace. Oraz ustalasz sobie nowe, bardzo ważne cele w życiu dotyczące pieniędzy, aby już więcej nie polegać na pieniądzach partnera, kredytach, karcie kredytowej.

Partner mówi Ci, że jego finanse trochę się pogorszyły. Z innymi planetami, które robią pozytywne aspekty Twoje finanse będą w porządku.


Ustalasz nowe cele odnośnie zmiany domu, remontu lub renowacji. To jest nów, czyli nowy początek, zasadzasz ziarenko, którego owoce będziesz zbierała za pół roku podczas pełni Księżyca w znaku Lwa


Dla singli, do pół roku wchodzisz w związek ze swoim przyjacielem lub związujesz się z kimś z przeszłości. Dla tych z was, które są w związku następuje polepszenie waszej relacji, które będzie związane z nową grupą ludzi, do której wchodzicie z partnerem lub nowe wspólne cele i marzenia. Dodatkowo, wspólnie wygrywacie lub otrzymujecie jakieś pieniądze.Skorpion

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Skorpionie, nów ma miejsce w Twoim dziesiątym domu. Domu kariery, publicznego wizerunku, statusu społecznego. Dodatkowo robi kwadrat do Urana w Twoim siódmym domu, domu partnerów biznesowych i życiowych.


Nów oznacza nowy początek. Zasadzasz ziarenko, którego owoce będziesz zbierała za pół roku podczas pełni Księżyca w znaku Lwa. Nowy początek w karierze/statusie społecznym. Taki nów ma miejsce raz do roku więc oczywiście nie zmieniamy pracy raz w roku. Ale jest to nowy, pozytywny początek w tej sferze życia. Z Wenus w retrogradacji możesz wrócić do poprzedniej pracy lub podpisać jakąś umowę, która była chwilowo wstrzymana lub też dostać awans, który był chwilowo zawieszony. Ewentualnie idziesz na kurs, na który posyłają Cię z pracy. Dodatkowo dla niektórych zmiana miejsca zamieszkania w ciągu następnych sześciu miesięcy.


Z Jowiszem w Twoim siódmym domu poprawa sytuacji w małżeństwie, dla singli poznanie kogoś nowego. Jeśli masz partnera to jest to klasyczny tranzyt na zaręczyny, ślub, zamieszkania razem. Kolejny krok w Twojej relacji. Jeśli planujesz ślub, z Wenus w retrogradacji dokonujesz zmian np. w lokalizacji, menu itd. Lub przez nagły i nieoczekiwany awans musisz zmienić miejsce zamieszkania i przesuwasz datę ślubu. Siódmy dom to Twój partner więc te zmiany mogą zajść w jego życiu, ale wpłyną również na Twoje.


Uwaga na romanse w pracy. Jeśli postępowałaś nie do końca moralnie coś tutaj wyjdzie na jaw.Strzelec

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Strzelcu, nów ma miejsce w Twoim dziewiątym domu. Domu religii, Boga, trzeciego małżeństwa, podróży. Dodatkowo robi kwadrat do Urana w Twoim szóstym domu, domu zdrowia, zwierząt domowych, pracy.


Nów oznacza nowy początek. Około nowiu lub do dwóch tygodni po zasadzasz ziarenko, którego owoce będziesz zbierała za pół roku podczas pełni Księżyca w znaku Lwa. Zaczynasz nowy rozdział w edukacji, może zapisujesz się na studia. Nowy rozdział jeśli chodzi o podróże lub spotykasz nowego guru/nauczyciela duchowego. Zostajesz zmuszona do zmiany swoich wierzeń religijnych lub czegoś w co wierzysz.


Jednocześnie z innymi planetami, które robią pozytywne aspekty, podejmujesz decyzję o nowym kierunku w swojej pracy i karierze. Coś czego do tej pory nie próbowałaś. Coś co będzie dla Ciebie bardzo korzystne pod względem finansowym. Plany będą konkretne i na pewno przyniosą Ci pieniądze. Jedyne o czym musisz pamiętać to to, że musisz przezwyciężyć jakieś swoje wewnętrzne ograniczenia. Nagła i niespodziewana, ale pozytywna zmiana w Twojej pracy.


Jeśli jesteś singlem, znajdujesz nową miłość za granicą lub na jakiejś wycieczce i znowu cieszysz się intymnością. Jeśli jesteś w związku, chwilowo intymność mogła być powiedzmy wstrzymana, ale od nowiu do pełni sytuacja się poprawia w tym temacie.


Jeśli wynajmujesz mieszkanie, nów może Ci przynieść już jakiś dom/mieszkanie na stałe.Koziorożec

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Koziorożcu, nów ma miejsce w Twoim ósmym domu. Domu pieniędzy współdzielonych z partnerem, kredytów, kart kredytowych, pieniędzy z inwestycji. Dodatkowo robi kwadrat do Urana w Twoim piątym domu, domu dzieci, hobby, własnego biznesu i romantycznego partnera.


Nów oznacza nowy początek. Około nowiu lub do dwóch tygodni po zasadzasz ziarenko, którego owoce będziesz zbierała za pół roku podczas pełni Księżyca w znaku Lwa. Nowy początek właśnie w obszarze pieniędzy współdzielonych z partnerem, kredytów, inwestycji itd. Jeśli masz partnera to będzie nowy początek w ich życiu, zaczną zarabiać inną sumę pieniędzy. Nagłe i nieoczekiwane zmiany w zarobkach partnera. Musicie przeorganizować wasz wspólny budżet, ponieważ pojawiają się nowe wydatki jeśli chodzi o sprawy piątowdomowe, czyli dzieci, hobby, zabawa, biznes.


Jednocześnie z innymi planetami, które robią pozytywne aspekty, w końcu zdajesz sobie sprawę co tak naprawdę Ci się podoba jeśli chodzi o sprawy łóżkowe lub jeśli chodzi o chęć posiadania dzieci, ale również dzielisz się z partnerem jakimś swoim sekretem. Zdajesz sobie sprawę z tego, czego potrzebujesz w romantycznej relacji. Przezwyciężasz coś, co powodowało u Ciebie, z punktu psychologicznego, jakieś napięcie i stres w przeszłości.


Z Uranem uwaga na niespodziewaną ciążę.Wodnik

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Wodniku, nów ma miejsce w Twoim siódmym domu. Domu partnera, partnera biznesowego. Dodatkowo robi kwadrat do Urana w Twoim czwartym domu, domu dosłownie, nieruchomości, ale również rodziny, emocji.


Nów oznacza nowy początek.Około nowiu lub do dwóch tygodni po zasadzasz ziarenko, którego owoce będziesz zbierała za pół roku podczas pełni Księżyca w znaku Lwa. Nowy początek, nowy rozdział w Twoim związku lub w relacji z Twoim partnerem. W zależności od tego kiedy Twój związek się rozpoczął albo będzie to moment, w którym się rozstajecie albo będzie to namacalne pogłębienie relacji oraz nowy poziom zaangażowania. Czyli do pół roku albo zaręczyny, albo ślub albo po prostu zamieszkanie razem. Lub mówicie sobie nawzajem, że nie spotykacie się z nikim innym, usuwacie Tindera czy też inną aplikację randkową.


Jeśli tworzysz jakiś projekt pisania w Internecie dotyczący nauczania, doradzania, uzdrawiania innych ludzi lub związany z astologią, pokażesz go światu do stycznia lub w styczniu przyszłego roku. Pamiętajmy, że Pluton cały czas robi kwadrat do Węzła Północnego, czyli dostajesz kopa, zostajesz popchnięta w kierunku sowjego powołania. Nie ma już czasu na zastanawianie się czy czegoś chcesz czy jesteś na to przygotowana. Teraz zostajesz zmuszona. Jest to może trochę stresujacy, ale ekscytującymoment.


Jednocześnie z innymi planetami, które robią pozytywne aspekty, albo Ty albo Twój partner otrzymujecie dużą sumę pieniędzy, którą przeznaczycie na dom, nieruchomość. Nie kupisz mieszkania sama, ale zrobisz to z partnerem. Coś się wydarzy w Twoim związku, co wpłynie na Twoje miejsce zamieszkania lub finanse.Ryby

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Rybach, nów ma miejsce w Twoim szóstym domu. Domu pracy, zdrowia, zwierząt domowych. Dodatkowo robi kwadrat do Urana w Twoim trzecim domu, domu rodzeństwa, edukacji, podróży, pisania, Internetu.


Nów oznacza nowy początek. Około nowiu lub do dwóch tygodni po zasadzasz ziarenko, którego owoce będziesz zbierała za pół roku podczas pełni Księżyca w znaku Lwa. Nowy początek odnośnie Twojej pracy. Zaczynasz nowy projekt, zaczynasz pracę w nowym zespole, niektóre z was otrzymują ofertę nowej pracy. Ale, ta nowa praca musi być dla Ciebie inspisrująca, to nie może być jakaś tam zwykła nowa praca, musisz się czuć zainspirowana i natchniona do jej wykonywania. Z kwadratem Urana musisz coś przeorganizować, zmienić. Będziesz musiała więcej podróżować lub komunikować się w nowej pracy. Może pracowałaś dotychczas z domu, ale otrzymujesz nową posadę i będziesz musiała podróżować częściej do biura .


Jednocześnie z innymi planetami, które robią pozytywne aspekty, jeśli rozpoczynasz nowy rozdział w pracy wygląda na to, że pomoże Ci on osiągnąć jakiś Twój długoterminowy cel. W nowej pracy nauczysz się czegoś, co właśnie pomoże Ci osiągnąć Twój cel.


Jeśli jesteś w związku, widzę, że idzie on w bardzo fajnym, produktywnym i pomyślnym kierunku. Przeprowadzacie poważną rozmowę na temat tego jak zbudować waszą przyszłość, jakiś aspekt, który jest dla was ważny.


Będzie również okazja na zmianę miejsca zamieszkania, ale w nowym domu będziesz miała lepszą i większą kuchnię.

12 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

NÓW KSIĘŻYCA W WODNIKU LUTY 2024 - WSZYSTKIE ZNAKI

Jeśli wolisz wersję audio kliknij <tutaj> Wstęp 9go lutego odbywa się Nów Księżyca na 20 stopniu w Wodniku i będzie to pierwszy nów z Plutonem w znaku Wodnika. Będzie odbierał kwadrat od Urana ze zn

PEŁNIA KSIĘŻYCA W LWIE STYCZEŃ 2024 - WSZYSTKIE ZNAKI

Jeśli wolisz wersję audio kliknij <tutaj> Wstęp 25go stycznia odbywa się pierwsza pełnia Księżyca w tym roku. Obywa się ona na 5tym stopniu w Lwie i będzie odbierać kwadrat od Jowisza w znaku Byka ora

NÓW KSIĘŻYCA W KOZIOROŻCU STYCZEŃ 2024 - WSZYSTKIE ZNAKI

Jeśli wolisz wersję audio kliknij <tutaj> Wstęp 11go stycznia odbywa się Nów Księżyca na 20 stopniu w Koziorożcu Przeczytaj horoskop dla znaku zodiaku, w którym masz Ascendent, Słońce i Księżyc. *Nie

Comments


bottom of page