top of page

PEŁNIA KSIĘŻYCA W BARANIE WRZESIEŃ 2023 - WSZYSTKIE ZNAKI

Jeśli wolisz wersję audio kliknij <tutaj>Wstęp

29go września odbywa się pełnia Księżyca na 6tym stopniu w Baranie.Przeczytaj horoskop dla znaku zodiaku, w którym masz Ascendent, Słońce i Księżyc.


*Nie wiesz, w którym znaku masz Słońce, Ascendent lub Księżyc? Czy wiesz, że możesz mieć każdy z tych trzech punktów w innym znaku zodiaku? Napisz do mnie na maila kontakt@astrovika.com lub skontaktuj się przez formularz, chętnie Ci podpowiem!Baran

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Baranie, pełnia ma miejsce w Twoim domu.


Zastanów się co się działo podczas nowiu Księżyca w Baranie w marcu/kwietniu tego roku w obszarze rozwoju osobistego, Twojej ścieżki w życiu jaką chcesz objąć, ale również w obszarze Twojego związku.

Około pełni lub do dwóch tygodni po decydujesz się czy współpracować z jakąś osobą. Lub decydujesz się czy chcesz być w związku z osobą, z którą się spotykasz czy też nie, ponieważ dzielicie lub nie podobne wartości, czy terż czujesz się lub nie czujesz się doceniana w tej relacji. Twój partner, czy to biznesowy czy też miłosny chce, abyś zdecydowała się właśnie czy budujecie coś razem wspólnie czy też rozstajecie się.


Dla singli, spotykasz kogoś kto wydaje Ci się przeznaczony, kogoś z kim czujesz jakbyście się znali od zawsze. Bardzo romantyczny czas, ale uwaga na jakieś ukryte zakazane sprawy, które ze sobą robicie.


Jeśli czujesz się bez siły, energii, zastanów się która osoba to powoduje i decydujesz się postawić mocne granice z tą osobą. Lub jeśli miałaś z jakąś osobą konflikt, jesteś gotowa odpuścić i wybaczyć.Byk

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Byku, pełnia ma miejsce w Twoim dwunastym domu.


Zastanów się co się działo podczas nowiu Księżyca w Baranie w marcu/kwietniu tego roku. Pełnia zakańcza. Czyli około pełni lub do dwóch tygodni po zakańczasz jakiś projekt w pracy, nad którym pracowałaś może w ukryciu. Jakaś tajemnica w pracy wychodzi na jaw i decydujesz się skonfrontować się ze swoimi współpracownikami.


Jeśli w tym czasie będziesz miała jakiś problem zdrowotny czy też zdasz sobie sprawę z jakiegoś złego nawyku lub negatywnych przekonań, ALBO witasz nową osobę, która pomoże Ci się z tym uporać albo decydujesz, że osoba która Ci przedtem pomagała w tym obszarze (przykładowo coach, psycholog, mentor) już wystarczająco Ci pomogli i więcej już nic nie zrobią i podziękujesz za współpracę.


Czujesz się zmęczona przez to, że ostatnio ciężko pracowałaś i to jest odpowiedni czas, aby w końcu odpocząć, schować się przed światem.
Bliźnięta

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Bliźniętach, pełnia ma miejsce w Twoim jedenastym domu. Domu przyjaciół i celów życiowych.


Zastanów się co się działo podczas nowiu Księżyca w Baranie w marcu/kwietniu tego roku. Pełnia zakańcza. Czyli około pełni lub do dwóch tygodni po jest to czas, który spędzisz z przyjaciółmi. Zakańczasz jakiś kreatywny projekt, cel marzenie. Decydujesz się odejść od jakiejś grupy ludzi, ponieważ chcesz robić coś po swojemu, a oni już nie wspierają Twoich celów życiowych, nie są z nimi w zgodzie, idą w zupełnie inną stronę. Lub jeśli decydujesz się jednak z nimi współpracować musisz zostawić coś bliskie Twojemu sercu, czyli hobby, pasję lub może jakiegoś romantycznego partnera.


Jeśli masz dzieci to one decydują się odejść od jakiejś grupy ludzi i jest to dla nich dosyć intensywny emocjonalnie czas.Rak

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Raku, pełnia ma miejsce w Twoim dziesiątym domu. Domu kariery, publicznego wizerunku, statusu społecznego.


Zastanów się co się działo podczas nowiu Księżyca w Baranie w marcu/kwietniu tego roku. Pełnia zakańcza. Czyli około pełni lub do dwóch tygodni po widzisz rezultaty tego co się wtedy działo lub coś o czym wtedy myślałaś w sprawie Twojej kariery. Dobre wieści jeśli chodzi o Twoją karierę, możliwy awans. Odchodzisz od jakiegoś aspektu swojej kariery, od jakichś obowiązków, ale wcale nie czujesz się z tym źle, ponieważ czekają Cię jakieś nowe, ciekawsze obowiązki. I to może opłacić Ci się finansowo.

Jeśli zaczynasz współpracę z jakąś osobą, już w październiku może się okazać, że wyznajecie jakieś swoje wartości trochę inaczej i trzeba będzie to pogodzić.

Zakańczasz jakiś konflikt a szefem lub jakiś konflikt w domu. Lub pokazujesz światu coś nad czym pracowałaś od marca/kwietnia w zaciszu domowym.Lew

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Lwie, pełnia ma miejsce w Twoim dziewiątym domu. Domu religii, Boga, trzeciego małżeństwa, podróży.


Zastanów się co się działo podczas nowiu Księżyca w Baranie w marcu/kwietniu tego roku. Pełnia zakańcza. Czyli około pełni lub do dwóch tygodni po otrzymujesz wyniki jakiegoś egzaminu lub informację o przyjęciu na studia. Niektóre z was zaczną studiować.

Otrzymujesz informację z jakiegoś urzędu jeśli składałaś wniosek o paszport, wizę.

Decydujesz się już nie kłócić się z kimś na tematy filozoficzne, wyznawanych wierzeń, wartości. Odpuszczasz i nie chce ci się już nikogo przekonywać do swoich racji.

Planujesz wycieczkę, aby odpocząć, ale zmieniasz w jakiś sposób podejście do tego wyjazdu.Panna

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Pannie, pełnia ma miejsce w Twoim ósmym domu. Domu pieniędzy współdzielonych z partnerem, kredytów, kart kredytowych, pieniędzy z inwestycji.


Zastanów się co się działo podczas nowiu Księżyca w Baranie w marcu/kwietniu tego roku. Pełnia zakańcza. Czyli około pełni lub do dwóch tygodni po spłacasz zadłużenie, kartę kredytową lub ustalasz plan jak to zrobić. I to wpłynie pozytywnie na Twój spokój ducha i zdrowie psychiczne, ponieważ przyspożyło Ci to jakichś stresów. Jeśli wzięłąś jakiś kredyt lub planujesz teraz przeglądasz jeszcze raz swój budżet i przeliczasz wydatki.

Jeśli mialaś jakiś kryzys jeśli chodzi o Twoje zdrowie psychiczne, stres, pełnia zakończy ten problem.Waga

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Wadze, pełnia ma miejsce w Twoim siódmym domu. Domu partnera, partnera biznesowego.


Zastanów się co się działo podczas nowiu Księżyca w Baranie w marcu/kwietniu tego roku. Pełnia zakańcza. Czyli około pełni lub do dwóch tygodni po zastanawiasz się i decydujesz w którym kierunku pójdzie Twoja relacja z dugą osobą, czy to romantyczna czy biznesowa. Przekazujesz tej osobie jakąś informację, która jest dla Ciebie bardzo bardzo ważna i musisz to zrobić, bądź bezpośrednia.

Zakańczasz konflikt z jakąś osobą i nawet możesz zdecydować się z nią współpracować w przyszłości.


Dla singli, możliwość poznania nowej osoby, ale musisz wyjść z domu do ludzi, bądź odważna. Idź na miasto z przyjaciółmi.Skorpion

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Skorpionie, pełnia ma miejsce w Twoim szóstym domu. Domu pracy, zdrowia, zwierząt domowych.


Zastanów się co się działo podczas nowiu Księżyca w Baranie w marcu/kwietniu tego roku. Pełnia zakańcza. Czyli około pełni lub do dwóch tygodni po widzisz rezultaty czegoś co wprowadziłaś do swojej codziennej rutyny w zdrowiu lub w pracy. Jeśli nie wprowadziłaś wtedy żadnej rutyny, teraz zdajesz sobie sprawę z czego musisz zrezygnować, aby to się poprawiło. Z jakiegoś nawyku, rutyny.

Zakańczasz jakiś projekt w pracy lub podejmujesz decyzję o odejściu z pracy do innej, ale trzymasz to jeszcze w sekrecie, ponieważ czekasz na dodatkowe informacje. Lub ktoś z Twojej pracy odchodzi, ale Ty się z tego cieszysz.Strzelec

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Strzelcu, pełnia ma miejsce w Twoim piątym domu. Domu dzieci, hobby, romantycznego partnera i biznesu.


Zastanów się co się działo podczas nowiu Księżyca w Baranie w marcu/kwietniu tego roku. Pełnia zakańcza. Czyli około pełni lub do dwóch tygodni po przeżywasz super czas, zabawa, może idziesz na imprezę z przyjaciółmi. Coś świętujesz, osiągnięcie jakiegoś swojego celu w gronie ludzi w jakimś stopniu z przeszłości.

Spotykasz się z przyjaciółmi i żegnasz jednego z nich lub zagżegnacie jakiś konlfikt.

Jeśli zasadziłaś ziarenko w swojej sfere romantycznej, teraz zbierasz owoce, czyli poznajesz kogoś. Ale już w październiku może się okazać, że będziecie musieli przegadać jeszcze raz temat wyznawanych wartości lub pieniędzy.


Jeśli masz dzieci, to one zakańczają jakiś swój projekt. Lub wyprowadzają się z domu, ale dopytaj o finanse, poneiważ może dziecko liczy, że je wspomożesz finansowo bardziej niż jesteś w stanie.Koziorożec

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Koziorożcu, pełnia ma miejsce w Twoim czwartym domu, domu dosłownie, czyli nieruchomości, w której mieszkasz, ale też emocji.


Zastanów się co się działo podczas nowiu Księżyca w Baranie w marcu/kwietniu tego roku. Pełnia zakańcza. Czyli około pełni lub do dwóch tygodni po widzisz rezultaty jeśli chodzi o miejsce zamieszkania. Niektóe z was przeprowadzają się lub sprzedają/kupują dom. Ogłaszasz światu jakąś zmianę odnośnie Twojego życia rodzinnegom, przykładowo jeśli chciałaś powiększyć rodiznę, ogłaszasz wszystkim, że jesteś w ciąży i jednocześnie oczywiście odchodzisz od swojej kariery zawodowej. Lub że przeprowadzasz się, ponieważ kogoś poznałaś. Jeśli czekasz na informację na temat kredytu na zakup mieszkania, otrzymujesz ją. Jeśli budowałaś dom, widzisz konkretne rezultaty, dom stoi, niedługo można się wprowadzać.Wodnik

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Wodniku, pełnia ma miejsce w Twoim trzecim domu, domu edukacji, kursów, krótkich podróży, pisania, Internetu, rodzeństwa.


Zastanów się co się działo podczas nowiu Księżyca w Baranie w marcu/kwietniu tego roku. Pełnia zakańcza. Czyli około pełni lub do dwóch tygodni po zakańczasz jakiś kurs. Zaczynasz czuć się komfortowo w wykorzystywaniu nauczonych umiejętności. Widzisz efekty swojego projektu w socjal mediach i czujesz się coraz pewniej w tym co robisz. Zaczniesz sprzedawać swoje usługi związane z kursem lub socjal mediami.

Jeśli jesteś w związku decydujesz się na jakąś niepisaną umowę z partnerem, jeśli miałaś jakiś konflikt z partnerem teraz decydujecie co z tym zrobić, stawiacie kawę na ławę.Ryby

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Rybach, pełnia ma miejsce w Twoim drugim domu, domu pieniędzy, wyznawanych wartości i poczucia własnej wartości.


Zastanów się co się działo podczas nowiu Księżyca w Baranie w marcu/kwietniu tego roku. Pełnia zakańcza. Czyli około pełni lub do dwóch tygodni podejmujesz decyzję w sprawie swoich finansów. Rozmawiasz z szefem o podwyżce i jesteś bardzo bezpośrednia i oznajmiasz, że wiesz ile Twoja praca jest warta.

Pojawia się okazja na nowe źródło zarobkowania lub jeśli w marcu/kwietniu straciłaś swoje oszczędności teraz zazynasz je budować od nowa. Znajdujesz coś z czego musisz zrezygnować, aby poprawić swój budżet.

Zakańczasz współpracę z kimś, z kim to nie opłacało Ci się finansowo lub nie zgadzaliście się co do wspólnych wartości.0 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

NÓW KSIĘŻYCA W WODNIKU LUTY 2024 - WSZYSTKIE ZNAKI

Jeśli wolisz wersję audio kliknij <tutaj> Wstęp 9go lutego odbywa się Nów Księżyca na 20 stopniu w Wodniku i będzie to pierwszy nów z Plutonem w znaku Wodnika. Będzie odbierał kwadrat od Urana ze zn

PEŁNIA KSIĘŻYCA W LWIE STYCZEŃ 2024 - WSZYSTKIE ZNAKI

Jeśli wolisz wersję audio kliknij <tutaj> Wstęp 25go stycznia odbywa się pierwsza pełnia Księżyca w tym roku. Obywa się ona na 5tym stopniu w Lwie i będzie odbierać kwadrat od Jowisza w znaku Byka ora

NÓW KSIĘŻYCA W KOZIOROŻCU STYCZEŃ 2024 - WSZYSTKIE ZNAKI

Jeśli wolisz wersję audio kliknij <tutaj> Wstęp 11go stycznia odbywa się Nów Księżyca na 20 stopniu w Koziorożcu Przeczytaj horoskop dla znaku zodiaku, w którym masz Ascendent, Słońce i Księżyc. *Nie

Comments


bottom of page