top of page

PEŁNIA KSIĘŻYCA W BLIŹNIĘTACH LISTOPAD 2023 - WSZYSTKIE ZNAKI

Jeśli wolisz wersję audio kliknij <tutaj>Wstęp

27go listopada odbywa się pełnia Księżyca na 4tym stopniu w Bliźniętach, która będzie odbierać kwadrat do Saturna w znaku Ryb. Co to dla nas oznacza? Przeczytaj horoskop dla znaku zodiaku, w którym masz Ascendent, Słońce i Księżyc.


*Nie wiesz, w którym znaku masz Słońce, Ascendent lub Księżyc? Czy wiesz, że możesz mieć każdy z tych trzech punktów w innym znaku zodiaku? Napisz do mnie na maila kontakt@astrovika.com lub skontaktuj się przez formularz, chętnie Ci podpowiem!Baran

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Baranie, pełnia ma miejsce w Twoim trzecim domu, domu edukacji, kursów, krótkich podróży, pisania, Internetu, rodzeństwa.


Pełnia zakańcza. Czyli około pełni lub do dwóch tygodni po znajdujesz sobie jakiś temat, który Cię wciągnie do reszty. Może jakaś książka lub kurs, który chcesz skończyć i całą swoją energię na to poświęcisz.


Trzeci dom to również dom rodzeństwa, daleszej rodziny, sąsiedztwa. Następuje jakiś kulminacyjny moment w życiu tych ludzi


Saturn mówi, że to jest czas dla Ciebie, aby zacząć pracować nad swoimi emocjami. Nad emocjami, które może trzymałaś w sobie i je blokowałaś. Emocje, z którymi jeszcze się nie zmierzyłaś. Pracujesz nad sobą w tym temacie. Również od strony duchowej, aby uzdrowić emocje, które powstały na skutek zdarzeń z Twojej przeszłości. Może coś związanego z Twoim związkiem jeśli jesteś w trzecim poważnym związku. Kominikacja między wami. Niektóre z was zdadzą sobie sprawę z tego, że podświadomie szukacie okazji, aby odepchnąć od siebie kogoś kto chce się do was zbliżyć.

Byk

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Byku, pełnia ma miejsce w Twoim drugim domu, domu pieniędzy, wyznawanych wartości i poczucia własnej wartości.


Pełnia zakańcza. Czyli około pełni lub do dwóch tygodni po zmienia się Twoja sytuacja finansowa. Może się polepszyć, bo znajdujesz drugie źródło zarobkowania. Lub zmieniasz to jak zarabiasz pieniądze. Lub otrzymujesz jakieś pieniądze, np bonus w pracy lub podwyżkę. Albo niektóre z was poprostu zakładają konto oszczędnościowe i zaczynacie oszczędzać na przyszłość. Z Saturnem zaczynasz poważnie i realistycznie patrzeć na swoją przyszłość.


Jeśli masz partnera, jego sytuacja finansowa może się zmienić, dostajesz o tym jakąś informację, ale ta sytuacja moze nie być do końca oczywista, brakuje jakiś szczegółów na ten temat.


Lub jeśli starasz się o kredyt będzie tutaj dużo komunikacji, przeczytaj wszystko dwa razy, upewnij się czy wszystko dobrze zrozumiałaś. Nie bój się zadawać pytań.


Jeśli łaczycie swoje finanse w jakiś sposób z partnerem, tutaj też mogą być jakieś nieporozumienia.

Bliźnięta

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Bliźniętach, pełnia ma miejsce w Twoim domu, a Słońce znajduje się w domu Twojego partnera życiowego.


Pełnia zakańcza. Czyli około pełni lub do dwóch tygodni po znajdujesz się w centrum uwagi przez coś co powiedziałaś na temat swoich poglądów. Możliwe, że coś udostępniłaś na swoich soclaj mediach i to wywoła burzę. Może się okazać, że to co powiedziałaś przyniesie Ci trochę problemów jeśli nie w socjal mediach to w pracy z szefem. Możesz wdać się w burzliwą komunikację ze swoim partnerem lub grupą ludzi na temat swoich wierzeń, filozofii i poglądów.


Możesz potrzebować w tym czasie kilku dni wolnego, aby odpocząć i przemyśleć swoje cele na przyszłość.


Niektóre z was mogą poprostu iść na zakupy i sprawić sobie nowe ciuchy do pracy, albo trochę bardziej konswerwatywne lub zrobione z lepszych materiałów.

Rak

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Raku, pełnia ma miejsce w Twoim dwunastym domu. Słońce znajduje się natomiast w domu szóstym.


Pełnia zakańcza. Czyli około pełni lub do dwóch tygodni po możesz odczuwać duże zmęczenie tym co się działo ostatnio w pracy, studiami (jeśli Cię to dotyczy), tym co się działo w Twoim związku (jeśli jesteś w trzecim poważnym związku) lub walką z kimś o filozofię życiową. Odczuwasz potrzebę pobycia trochę w samotności. Nagromadziły się jakieś emocje i czas się porządnie wypłakać.


Praca moze być dla Ciebie teraz bardzo stresująca, musiałaś robić jakiś ogrom pracy szybko dodatkowo jakiś problem zdrowotny wyskoczył i teraz odczuwasz zmęczenie. Za dużo się działo ostatnio.


Pełnia w dwinastym domu może przynieść przeziębienie i teraz potrzebujesz czasu, aby się wykurować i odpocząć.Lew

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Lwie, pełnia ma miejsce w Twoim jedenastym domu. Domu przyjaciół i celów życiowych.


Pełnia zakańcza. Czyli około pełni lub do dwóch tygodni po otrzymujesz informację od Twojego przyjaciela lub jakiejś grupy ludzi. Jakieś ogłoszenie lub nowina. Może ktoś z nich spodziewa się dziecka i ogłasza to w socjal mediach. Z Saturnem to może być jakieś ogłoszenie od starszego przyjaciela albo od szefa w pracy.


Jeśli to Ty ogłaszasz, że jesteś w ciąży, odpuszczasz pracę i idziesz od razu na urlop macierzyński.


Dla niektórych będzie to nieporozumienie w gronie przyjaciół i decydujesz się opuścić jakąś grupę ludzi. Coś się zakańcza, ale nie ubolewasz nad tym. Albo odpuszczasz, ale odpuszczasz winę przyjacielowi z przeszłości i odnawiacie swoją przyjaźń. Albo przez to, że odpuściłaś staremu przyjacielowi, spotykasz kogoś nowego, z kim się zaprzyjaźniasz.
Panna

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Pannie, pełnia ma miejsce w Twoim dziesiątym domu. Domu kariery, publicznego wizerunku, statusu społecznego.


Pełnia zakańcza. Czyli około pełni lub do dwóch tygodni po zakańczasz jakiś projekt w karierze lub zakańczasz jakiś rozdział w swoim życiu jeśli chodzi o pracę. Niektóre z was zmieniają pracę. Z Satrunem może musisz bardziej angażować się w relację z Twoim partnerem, musicie coś razem zrobić, gdzieś jechać, ale praca w tym nie pomaga, bo może dostajesz propozycję pracy lub awansu lub poprostu jakiś projekt, w który musisz włożyć dużo energii i czasu. I Twoj partner może czuć się trochę przez Ciebie zaniedbany. Pamiętaj, że Saturn wymaga od Ciebie większego zaangażowania w relację, podjęcia większej odpowiedzialności między wami. Jeśli nie masz partnera to będzie ktoś z kim masz relację 1 na 1, np przyajciel.


Słońce i Mars w Twoim domu może przynieść Ci kłótnie w domu lub jakieś nieporozumienia z członkami rodziny. Lub jesteś świadkiem nieporozumienia pomiedzy Twoim partnerem a członkiem rodziny.
Waga

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Wadze, pełnia ma miejsce w Twoim dziewiątym domu. Domu religii, Boga, trzeciego małżeństwa, podróży.

Pełnia zakańcza. Czyli około pełni lub do dwóch tygodni po podróżujesz lub planujesz jakąś podróż. Jeśli podróżujesz w najbliższym czasie w związku np z okresem świątecznym, sprawdź czy masz na pewno wykupione bilety, ważny paszport czy też samochód jest sprawny i masz ważny przegląd.

Jeśli podróżujesz w związku z pracą, może to być dla Ciebie trochę męczące.


Rozmyślasz nad swoim systemem wartości, nad swoją filozofią życia i tym, w co wierzysz. Nad swoją relację z Bogiem i wiarą.


Doświadczasz problemów z komunikacją z innymi ludźmi, uwaga na kłótnie. Możesz czuć się niezrozumiana przez innych.

Skorpion

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Skorpionie, pełnia ma miejsce w Twoim ósmym domu. Domu pieniędzy współdzielonych z partnerem, kredytów, kart kredytowych, pieniędzy z inwestycji.


Pełnia zakańcza. Czyli około pełni lub do dwóch tygodni po otrzymujesz jakąś informację dotyczącą pieniędzy Twojego partnera lub dotyczące kredytów.


Jeśli ostatnio wydawałaś sporo pieniędzy, teraz adresujesz ten problem. Zdajesz sobie sprawę, że wydawałaś trochę za dużo pieniędzy na zabawę, przyjemności, alkohol, hobby.


Ósmy dom to nie tylko pieniądzde, ale to jest również taki głęboki dom. Czyli niektóre z was mogą z kimś porozmawiać, może nawet z jakimś psychologiem, pójdziecie na terapię i ta rozmowa będzie dla was mocno.. mocno was dotknie i bardzo na was wpłynie. Zdajesz sobie sprawę lub zauważasz jak to co mówisz trigeruje lub inaczej naciska na jakies rany innych ludzi. Czyli moze sobie nie zdawałaś sprawy z tego, że jest powiedzmy głupi uruchamia jakieś jego traumy z dzieciństwa i to wpływa negatywnie na jego poczucie własnej wartości i z tego biorą się problemy w waszym związku.

Albo na odwrót, zdajesz sobie sprawę co Twój partner mówi uruchamia Twoje traumy z dzieciństwa i razem pracujecie nad zmianą. Bo można powiedzieć to samo, ale w inny sposób tak, aby nie krzywdzić drugiego człowieka.

Strzelec

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Strzelcu, pełnia ma miejsce w Twoim siódmym domu. Domu partnera, partnera biznesowego.


Pełnia zakańcza. Czyli około pełni lub do dwóch tygodni po niektóre z was zrezygnują z jakieś współpracy lub relacji z drugą osobą. Lub pełnia rozświetli Ci problem, który jest w Twojej relacji dotyczący miejsca zamieszkania, waszych emocji lub problem dotyczący rodziny. Może Twoja rodzina lub rodzina partnera wtrąca się w waszą relację i zdajesz sobie sprawę, że to nie jest dla waszego związku dobre.


Dla singli, zdajesz sobie sprawę, że chcesz być w relacji, ale nie możesz nikogo znaleźć. Zdajesz sobie sprawę co jest tego przyczyną. Może Twoje miejsce zamieszkania nie sprzyja w poznaniu kogoś nowego, może Twoje reakcje emocjonalne lub jakieś traumy z przeszłości sprawiają, że sabotujesz swoje relacje. Jeśli spotykasz kogoś nowego, to będzie osoba, która nie koniecznie będzie od razu zaakceptowana przez Twoją rodzinę lub będzie poprostu inna od tego, czego oczekuje Twoja rodzina. Ale wiecie.. to wy będziecie z tym partnerem, nie wasza rodzina.


Uwaga na nieporozumienia w komunikacji z rodziną i upewnij się czy Twój partner Cię zrozumiał jeśli chodzi o Twój pomysł wspólnego zamieszkania lub przeprowadzki, czegoś związanego z waszym miejscem zamieszkania lub emocjami, to co czujecie.Koziorożec

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Koziorożcu, pełnia ma miejsce w Twoim szóstym domu. Domu pracy, zdrowia, zwierząt domowych.


Pełnia zakańcza. Czyli około pełni lub do dwóch tygodni po będziesz się koncentrować na Twoim zdrowiu. Dostajesz jakąś ważną informację odnośnie Twojego zdrowia. Może masz umówioną wizytę u lekarza i otrzymujesz skierowanie na dodatkowe badania. Jeśli wyjdzie jakiś problem zdrowotny, zasięgnij porady drugiego lekarza. Poszukaj drugiej opinii na ten temat.

Niektóre z was zdecydują się podejść do swojego zdrowia w sposób holistyczny, całościowy. Zwrócicie uwagę, że np. jakiś wasz problem zdrowotny jest związany z psychosomatyką. Przykładowo przez nerwy, macie problemy z brzuchem. Lub dla niektórych z was problem zdrowotny jest związany z relacją z drugą osobą. Może z partnerem, ale może również z osobą z którą masz relację 1 na 1, np. ojciec lub przyjaciel lub nawet szef.
Wodnik

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Wodniku, pełnia ma miejsce w Twoim piątym domu. Domu dzieci, hobby, romantycznego partnera i biznesu.


Pełnia zakańcza. Czyli około pełni lub do dwóch tygodni po niektóre z was urodzą dziecko lub dowiedzą się, że są w ciąży lub to będzie czas, w którym poczniesz swoje dziecko.

Jeśli ciąża Cię nie dotyczy możesz poprostu w tym czasie spędzać więcej czasu z dziećmi w swojej rodzinie.


Dla singli możliwość nowego partnera romantycznego, a dla tych, którzy są w związku następuje jakiś kulminacyjny moment. Np. partner robi Ci niespodziankę i zabiera Cię na romantyczną randkę lub jakąś aktywną randkę, na której robicie coś dla zabawy.


Saturn przynosi napięcie w związku z pieniędzmi. Czyli planujecie jakiś zabawowy wypad z partnerem, ale zdajesz sobie sprawę z tego, że będzie on kosztowny. Lub jeśli okazuje się, że jesteś w ciąży musisz przez to przeorganizować swoje finanse. Cokolwiek robisz, spada na Ciebie kubeł zimnej wody jeśli chodzi o finanse.


Uwaga na nieporozumienia w komunikacji z przyjaciółmi lub rodzeństwem w sprawie prezentów świątecznych. Jeśli zamawiasz jakiś prezent przez Internet, pamiętaj, żeby sprawdzić dwa razy czy przesyłka dotrze na czas lub czy nie ściągnęło Ci dwukrotnie pieniędzy z konta.
Ryby

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Rybach, pełnia ma miejsce w Twoim czwartym domu, domu dosłownie, czyli nieruchomości, w której mieszkasz, ale też emocji.


Pełnia zakańcza. Czyli około pełni lub do dwóch tygodni po z wybierasz gdzie będziesz mieszkać w przyszłości. Kupujesz lub sprzedajesz mieszkanie. Przeprowadzasz się lub robisz jakiś mały remont lub poprostu przemeblowanie w domu. Bierzesz na siebie jakieś duże zobowiązanie jeśli chodzi o dom, miejsce zamieszkania. Dla niektórych z was ciążą.


Jeśli Cię to nie dotyczy, stawiasz granice, które już dawno były potrzebne pomiędzy Tobą a członkami Twojej rodziny lub współlokatorami. Zwracasz im uwagę na to jak się do Ciebie zwracają lub jak się zachowują w domu i Tobie się to nie podoba.


Słońce jest w Twoim domu kariery razem z agresywnym Marsem. Czyli albo osoba z zewnątrz motywuje Cię do pracy, czyli Twój szef trochę Cię strofuje, bo to Ty coś zaniechałaś w pracy lub bo widać, że nie chce Ci się pracować. Albo z drugiej strony to Ty możesz mieć właśnie więcej motywacji związanej z pieniędzmi do osiągania swoich celów w strefie kariery. Może szef obiecał Ci pdowyżkę i chcesz się wykazać więc więcej energii wkładasz w pracę.1 wyświetlenie0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

NÓW KSIĘŻYCA W WODNIKU LUTY 2024 - WSZYSTKIE ZNAKI

Jeśli wolisz wersję audio kliknij <tutaj> Wstęp 9go lutego odbywa się Nów Księżyca na 20 stopniu w Wodniku i będzie to pierwszy nów z Plutonem w znaku Wodnika. Będzie odbierał kwadrat od Urana ze zn

PEŁNIA KSIĘŻYCA W LWIE STYCZEŃ 2024 - WSZYSTKIE ZNAKI

Jeśli wolisz wersję audio kliknij <tutaj> Wstęp 25go stycznia odbywa się pierwsza pełnia Księżyca w tym roku. Obywa się ona na 5tym stopniu w Lwie i będzie odbierać kwadrat od Jowisza w znaku Byka ora

NÓW KSIĘŻYCA W KOZIOROŻCU STYCZEŃ 2024 - WSZYSTKIE ZNAKI

Jeśli wolisz wersję audio kliknij <tutaj> Wstęp 11go stycznia odbywa się Nów Księżyca na 20 stopniu w Koziorożcu Przeczytaj horoskop dla znaku zodiaku, w którym masz Ascendent, Słońce i Księżyc. *Nie

Comments


bottom of page