top of page

PEŁNIA KSIĘŻYCA W LWIE STYCZEŃ 2024 - WSZYSTKIE ZNAKI

Jeśli wolisz wersję audio kliknij <tutaj>Wstęp

25go stycznia odbywa się pierwsza pełnia Księżyca w tym roku. Obywa się ona na 5tym stopniu w Lwie i będzie odbierać kwadrat od Jowisza w znaku Byka oraz opozycję do Plutona w Wodniku. Co to dla nas oznacza? Przeczytaj horoskop dla znaku zodiaku, w którym masz Ascendent, Słońce i Księżyc.


*Nie wiesz, w którym znaku masz Słońce, Ascendent lub Księżyc? Czy wiesz, że możesz mieć każdy z tych trzech punktów w innym znaku zodiaku? Napisz do mnie na maila kontakt@astrovika.com lub skontaktuj się przez formularz, chętnie Ci podpowiem!Baran

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Baranie, pełnia ma miejsce w Twoim  piątym domu. Domu dzieci, hobby, romantycznego partnera i biznesu.


Pełnia zakańcza. Czyli około pełni lub do dwóch tygodni po świętujesz coś z przyjaciółmi, ale uwaga na kwadrat do Jowisza, aby nie wydać za dużo pieniędzy na te przyjemności albo, żeby np za dużo nie zjeść albo nie wypić.


Możesz świętować narodziny dziecka, podwyżkę w pracy. Albo wieści o ciąży i będziesz musiała przejrzeć swój budżet.


Jeśli posiadasz wlasny biznes, podnosisz cenę za swoje usługi.


Jeśli wybierasz się na jakąś wycieczkę lub chcesz skorzystać z usług np astrologa albo jakąś hipnozę będzie Cię to kosztowało


Jeśli podczas pełnix fvg n w Baranie zaczęłaś jakiś projekt kreatywny teraz zobaczysz rezultaty swoich działań. Pełnia ma miejsce w Lwie więc pamiętaj, że musisz się pokazać ludziom, odważnie i ktoś może Cię zauważyć i np zaproponować współpracę.
Byk

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Byku, pełnia ma miejsce w Twoim czwartym domu. Domu emocji, miejsca zamieszkania, rodziny.


Pełnia zakańcza. Czyli około pełni lub do dwóch tygodni po przeprowadzasz się, zmieniasz miejsce zamieszkanai, bo np rodzina się powiększa. Albo informujesz swoją rodzinę o zmianie miejsca zamieszkania lub o zmianach w pracy, karierze.


Możesz również zaciągnąć kedyt na samochód, ale przez to będziesz musiała więcej pracować więc również uważaj na zdrowie. Ale pamiętaj, rozważ pomoc od przyjaciół, rodzeństwa lub ojca, ale Ty musisz poprosić o pomoc. I albo oni Ci doradzą, abyś nie brała tego kredytu, bo będziesz mniej spędzała czasu w domu, żeby go spłacić. Albo, żebyś wzięła troszkę mniejszy ten kredyt, żeby się tak nie zajechać. Ale Byki są uparte, więc same podejmiecie decyzję.


Uwaga, wszystkie zmiany na osi dom-kariera mogą wpłynąć na Twoje zdrowie. Jeśli potrzebujesz pomocy możesz poprosić.
Bliźnięta

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Bliźniętach, pełnia ma miejsce w Twoim trzecim domu, domu edukacji, kursów, krótkich podróży, pisania, Internetu, rodzeństwa.


Pełnia zakańcza. Czyli około pełni lub do dwóch tygodni po jeśłi pól roku temu zaczęłaś w ukryciu jakiś projekt pisania, albo założyłaś swoje socjal media, teraz decydujesz się odważnie ruszyć pełną parą. Ale ogrom pracy zmusi Cię do mniejszej ilości snu.


Jeśli jesteś w związku możesz się dowiedzieć coś o swoim partnerze, o czym nie wiedziałaś. Może nawet on sam Ci powie na jakiejś wycieczce. To może być związane z wyznawanymi wartościami lub pieniędzmi. To może chwilowo wpłynąć na Ciebie, na Twoje zdrowie psychiczne. Będziesz musiała wykazać się dobrymi umiejętnościami komunikacyjnymi, żebyście doszli do porozumienia. `


Jeśli nie wiesz jak ugryźć temat możesz poprosić kogoś starszego, bardziej doświadczonego o pomoc.


Jeśli podróżujesz w tym czasie, możesz chwilowo zostać uziemiona przez pogodę.


Niektóre z was mogą zdecydować się na zakup samochodu przez co pozbędziesz się swoich oszczędności.


Rak

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Raku, pełnia ma miejsce w Twoim drugim domu, domu pieniędzy, wyznawanych wartości i poczucia własnej wartości.


Pełnia zakańcza. Czyli około pełni lub do dwóch tygodni po zdajesz sobie sprawę, że jakiś Twój długoterminowy cel będzie wymagał od ciebie zrewizowania swoich finanów. Możesz w tym czasie poprosić o radę kogoś kto zna się na finansach lub o pomoc finansową swojego partnera.


Zastanów się jakie ziarenko zasadziłaś pół roku temu podczas nowiu Księżyca w Lwie. Może zaczęłaś szukać wtedy pracy i dostajesz propozycję pracy o znacznych dochodach, która wstrząśnie Twoimi finansami. I dodatkowo ta praca będzie bardziej kreatywna lub przyniesie Ci więcej szczęścia, to będzie coś co lubisz robić.


Ewentualnie twój partner otrzymuje jakąś sumę pieniędzy lub sporą podwyżkę i zastanawiacie się na co to wydać, czy odłożyć na jakiś wspólny cel lub z partnerem ustalacie sobie właśnie wspólny cel na przyszłość i musicie przegadać jak to będziecie finansować lub czy połączyć wspólne finanse.

Lew

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Lwie, pełnia ma miejsce w Twoim domu, a Słońce znajduje się w domu Twojego partnera życiowego.


Pełnia zakańcza. Czyli około pełni lub do dwóch tygodni po wszystkie oczy są skierowane na Ciebie. Dużo się dzieje. Twój partner przechodzi jakieś zmiany w jego emocjach lub w domu, Ty rewidujesz swoje kontakty 1 na 1 z innymi ludźmi i to które z nich pomogą Ci w Twojej karierze, a które tylko coś próbują namieszać. Przemyślasz sobie co zrobić ze swoją karierą, w którym kierunku iść. Będzie zgrzyt, będzie ciężko, ciężka energia, ale pamiętamy, że wszystko dzieje się dla naszego dobra i to jest okazja do wzrostu. Tym bardziej, że zaraz Wenus zrobi trygon do Jowisza więc może okazja na nową pracę dla zainteresowanych.

Albo niektóre z was mogą przez to wszystko zdecydować się założyć własny biznes.


Dla niektórych ogłaszenie światu zmianę w statusie swojego zwiazku, może zaręczyny.


Dużo się dzieje w różnych aspekatach twojego życia, a ukojeniem będzie dom. Będzie czas spędzony w domu i w gronie najbliższych.


Panna

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Pannie, pełnia ma miejsce w Twoim dwunastym domu.


Pełnia zakańcza. Czyli około pełni lub do dwóch tygodni po jest to dobry czas, aby w końcu odpocząć.

Masz dużo pracy, może nawet musisz kontaktować się z ludźmi zza granicy, o innej narodowości lub religii. Lub podróżujesz przez pracę, coś w pracy przysparza ci stresów. Albo sama wymagasz od siebie za dużo i to wpływa negatywnie na twoje zdrowie.


Niektóre z was zdecydują się odejść z pracy i to wam przynosi trochę nerwów, ale nie martwcie się, bo będziecie miały szansę na otrzymanie nowej pracy.


Dostaniecie informację od jakiegoś nauczyciela lub astrologa, żeby odpocząć


Co może przynieść ukojenie w tym zajętym czasie? Jakiś dobry serial, książka lub czas spędzony z partnerem, może nawet jakaś krótka wycieczka. Albo same zdecydujecie się odpocząć albo zostaniecie zmuszone.Waga

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Wadze, pełnia ma miejsce w Twoim jedenastym domu. Domu przyjaciół, starszego rodzeństwa, celów życiowych.


Pełnia zakańcza. Czyli około pełni lub do dwóch tygodni po świętujesz z przyjaciółmi, tylko uważaj, żeby nie zadłużać się z tego powodu na swojej karcie kredytowej, jeśli potrzebujesz pomocy możesz poprosić np swoją mamę o ugotowanie czegoś.

Z drugiej strony może się okazać, że niektórzy z twoich przyjaciół nie są dla ciebie, bo juz od dłuższego czasu komunikacja między wami nie działa i próbujesz się dystansować.


Możesz wydać trochę pieniędzy na romantycznego partnera, który np ostatnio był zły, że coś powiedziałaś i chcesz mu to teraz wynagrodzić jakimś prezentem. Zastanów się czy warto. Co może przynieść ukojenie? Poczucie własnej wartości, czyli jeśli coś powiedziałaś to znaczy, że tak czułaś, nie twoja wina, że partner się obraził i wziął sobie coś do serca. Nie dajmy się wciągnąć w toksyczne gierki

Skorpion

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Skorpionie, pełnia ma miejsce w Twoim  dziesiątym domu. Domu kariery, publicznego wizerunku, statusu społecznego.

Pełnia zakańcza. Czyli około pełni lub do dwóch tygodni po zakańczasz jakiś projekt w pracy. Masz tam jakąś osobę, z którą się nie zgadzasz, ale właśnie ona pomoże Ci w rozwinięciu Twojej kariery.


Dla tych, które są w związku możliwa kłótnia z partnerem przy przeprowadzce lub remoncie domu. Macie jakiś konflikt pomiędzy pracą a domem, karierą a obowiązkami domowymi.

Co może przynieść ukojenie w tej sytuacji? Zdystansowanie się od partnera, nie kłótnie, nie licytowanie się kto ma rację, ale zajęcie się chwilow sobą. Zaraz Wenus zrobi trygon do Jowisza i z partnerem pojedziecie razem na wycieczkę, albo obejrzyjcie razem film i będzie wszystko ok.


Jeśli działasz w socjal mediach, to może być jakiś hejterski komentarz, ale nie przejmuj się, bo ktoś się znajdzie kto cię obroni.2QA

Strzelec

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Strzelcu, pełnia ma miejsce w Twoim dziewiątym domu. Domu edukacji wyższej, podróży, religii i trzeciego małżeństwa.


Pełnia zakańcza. Czyli około pełni lub do dwóch tygodni po otrzymujesz informację dotyczącą twoich studiów, ale będziesz musiała przeorganizować swoj dzień, będziesz miała więcej pracy.


Ostatnio z Marsem i Merkurym w Twoim drugim domu, mogłaś kupić samochód, na który wydałaś więcej pieniędzy niż chciałaś, ale może się okazać, że będziesz miała więcej papierkowej roboty do załatwienia niż myślałaś.


Dużo pracy w pracy, dużo podróżowania w tę i z powrotem, dużo rozmów, dużo maili do wysłania, dużo nerwów. Musisz zwolnić, aby nie odbił się ten stres na twoim zdrowiu. Zdecydowanie za dużo bierzesz na siebie. Co może pomóc? Rodzice, rodzeństwo, a jeśli pracujesz z domu to wolna, ale konsekwentna praca, mail po mailu, krok po kroku. Bez siebzenia na telefonie.

Koziorożec

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Koziorożcu, pełnia ma miejsce w Twoim ósmym domu. Domu pieniędzy współdzielonych z partnerem, kredytów, kart kredytowych, pieniędzy z inwestycji.


Pełnia zakańcza. Czyli około pełni lub do dwóch tygodni po czas na zrewizowanie swojego budżetu, abyś mogła zainwestować pieniądze w swój biznes, dzieci lub w coś co sprawia ci przyjemność. Przemyślasz jeszcze raz sprawę wspólnego konta bankowego z partnerem, bo może ktoś wydaje tutaj zbyt dużo pieniędzy np na przyjemności i zabawę lub nałogi. Pomocną tutaj będzie odpowiednia, dorosła komunikacja między wami.


Zastanów się jakie ziarenko zasadziłas podczas nowiu w sierpniu 2023. Może myślałaś o kupnie mieszkania na kredyt, teraz możesz go otrzymać. Może wygrywasz pieniądze na loterii i spłacasz swoje zadłużenie.


Niektóre z was mogą zajść w ciążę i przez to zrewidujesz swoje finanse, odetniesz niepotrzebne wydatki. Lub jeśli nie jesteś w ciąży to może urodzi ci się wnuk i będziesz chciała wspomóc swoje dziecko finansowo.Wodnik

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Wodniku, pełnia ma miejsce w Twoim  siódmym domu. Domu partnera, partnera biznesowego.


Pełnia zakańcza. Czyli około pełni lub do dwóch tygodni po rozmawiasz z partnerem na temat przeorganizowania waszych obowiązków domowych, miejsca zamieszkania. Może dlatego, że wasza rodzina się powiększa lub macie wspólne cele na przyszłość.


Jeśli planujecie przeprowadzkę w niedalekiej przyszłośći teraz musicie obgadać wasze potrzeby jeśli chodzi o to gdzie chcecie mieszkać, w jakim sąsiedztwie, jaką dużą chcecie kuchnie lub kiedy zamieszkać razem, kto się do kogo wprowadza. Siadacie razem i rozmawiacie o budżecie lub o kredycie na mieszkanie.


Jeśli macie z partnerem jakąś kłótnie o sprawy emocji, skup się chwilowo na pracy, na karierze i swoim wizerunku. Aż ten tranzyt przejdzie, bo Ty masz Plutona w swoim znaku, Ty masz siłę, aby zgnieść swojego partnera.


Ryby

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Rybach, pełnia ma miejsce w Twoim szóstym domu. Domu pracy, zdrowia, zwierząt domowych.


Pełnia zakańcza. Czyli około pełni lub do dwóch tygodni po niektóre z was zmienią pracę lub zakańczacie jakiś projekt w pracy. Możliwa rozmowa rekrutacyjna przez Internet lub na którą będziesz musiała podróżować do innego miasta, ale będziesz pozytywnie odebrana.


Możliwe, że ktoś odchodzi z twojej pracy i dużo obowiązków tej osoby spada na ciebie. Będzie to bardzo wymagający czas w pracy, ale w przyszłości ci się to opłaci.


Jeśli chodzi o sabotujące cię nawyki i przekonania, masz szansę odejść od nich. Odejść od przekonań, które były w twojej rodzinie od pokoleń, ale musisz stawić im czoła, nie możesz ich zamiatać pod dywan. Około pełni może przyjść jakaś sytuacja lub nawet sen, który uruchomi jakieś przekonanie, które już ci nie służy. I to jest czas na uzdrowienie tych przekonań.

2 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

NÓW KSIĘŻYCA W WODNIKU LUTY 2024 - WSZYSTKIE ZNAKI

Jeśli wolisz wersję audio kliknij <tutaj> Wstęp 9go lutego odbywa się Nów Księżyca na 20 stopniu w Wodniku i będzie to pierwszy nów z Plutonem w znaku Wodnika. Będzie odbierał kwadrat od Urana ze zn

NÓW KSIĘŻYCA W KOZIOROŻCU STYCZEŃ 2024 - WSZYSTKIE ZNAKI

Jeśli wolisz wersję audio kliknij <tutaj> Wstęp 11go stycznia odbywa się Nów Księżyca na 20 stopniu w Koziorożcu Przeczytaj horoskop dla znaku zodiaku, w którym masz Ascendent, Słońce i Księżyc. *Nie

PEŁNIA KSIĘŻYCA W RAKU GRUDZIEŃ 2023 - WSZYSTKIE ZNAKI

Jeśli wolisz wersję audio kliknij <tutaj> Wstęp Piękna i bardzo pozytywna pełnia Księżyca czeka nas 27go grudnia. Obywa się ona na 4tym stopniu w Raku i będzie odbierać pozytywny trygon od Saturna w z

コメント


bottom of page