top of page

PEŁNIA KSIĘŻYCA W RAKU GRUDZIEŃ 2023 - WSZYSTKIE ZNAKI

Jeśli wolisz wersję audio kliknij <tutaj>Wstęp

Piękna i bardzo pozytywna pełnia Księżyca czeka nas 27go grudnia. Obywa się ona na 4tym stopniu w Raku i będzie odbierać pozytywny trygon od Saturna w znaku Ryb oraz pozytywny sekstyl od Jowisza w Byku. Co to dla nas oznacza? Przeczytaj horoskop dla znaku zodiaku, w którym masz Ascendent, Słońce i Księżyc.


*Nie wiesz, w którym znaku masz Słońce, Ascendent lub Księżyc? Czy wiesz, że możesz mieć każdy z tych trzech punktów w innym znaku zodiaku? Napisz do mnie na maila kontakt@astrovika.com lub skontaktuj się przez formularz, chętnie Ci podpowiem!Baran

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Baranie, pełnia ma miejsce w Twoim czwartym domu. Domu emocji, miejsca zamieszkania, rodziny.


Pełnia zakańcza. Czyli około pełni lub do dwóch tygodni po kupujesz lub sprzedajesz dom/mieszkanie. Lub przeprowadzasz się do nowego miejsca, które będzie na stałe i przyniesie Ci materialny sukces. Lub to mieszkanie będzie daleko od Twojego obecnego miejsca zamieszkania, w innym mieście lub dla niektórych nawet za granicą.


Spędzasz czas z rodziną i albo będzie to poza miejscem Twojego zamieszkania albo rodzina zza granicy czy też innego miasta przyjezdża do Ciebie.


Osiągasz jakiś sukces w pracy lub karierze, który pozwoli Ci w jakiś sposób, np. poprzez zwiększenie zarobków na kupno mieszkania/domu lub na spędzanie większej ilości czasu z rodziną.

Byk

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Byku, pełnia ma miejsce w Twoim trzecim domu, domu edukacji, kursów, krótkich podróży, pisania, Internetu, rodzeństwa.


Pełnia zakańcza. Czyli około pełni lub do dwóch tygodni po kończysz kurs, naukę czegoś lub projekt pisania, związany z socjal mediami.


Jeśli podróżujesz, aby spotkać się z rodziną, rodzeństwem, kuzynostwem, czy też teściami, ta krótka wycieczka będzie dla Ciebie bardzo miła, podniesie Cię na duchu i zrobi Ci się miło na sercu

Zdajesz sobie sprawę jak Ty i Twoje życie zmieniło się od nowiu w lipcu tego roku. Jak rozwinęło się Twoje życie jeśli chodzi o wiedzę i umiejętności, filozofię życiową, ale również perspektywę na życie. Jesteś z siebie bardzo dumna i z tego jak wzrosłaś i ze wszystkich zmian, które się zadziały.

Bliźnięta

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Bliźniętach, pełnia ma miejsce w Twoim drugim domu, domu pieniędzy, wyznawanych wartości i poczucia własnej wartości.


Pełnia zakańcza. Czyli około pełni lub do dwóch tygodni po zmienia się Twoja sytuacja finansowa. Może się polepszyć, bo znajdujesz drugie źródło zarobkowania. Lub zmieniasz to jak zarabiasz pieniądze. Lub niespodziewanie otrzymujesz jakieś pieniądze, np bonus w pracy lub podwyżkę. Dostajesz więcej niż się spodziewałaś.


Otrzymujesz prezent od partnera, który nie spodziewasz się, że będzie aż taki duży i czujesz się doceniona i będziesz pozytywnie zaskoczona, że aż tyle dla kogoś znaczysz.


Albo niektóre z was poprostu zakładają konto oszczędnościowe i zaczynacie oszczędzać na przyszłość. Z Saturnem zaczynasz poważnie i realistycznie patrzeć na swoją przyszłość.


Rak

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Raku, pełnia ma miejsce w Twoim domu, a Słońce znajduje się w domu Twojego partnera życiowego.


Pełnia zakańcza. Czyli około pełni lub do dwóch tygodni po osiągasz jakić cel związany z partnerem lub partnerem biznesowym/klientami. Zostajesz przez te osoby doceniona


Możesz mieć do przekazania światu nowinę związaną z Twoim związkiem lub waszymi wspólnymi planami na przyszłość. Czujesz się podekscytowana patrząć na wasze wspólne cele i plany.


Jeśli jesteś singlem, możliwość poznania kogoś nowego przez grupę ludzi, przyjaciół, na imprezie w pracy.


Jeśli dołączasz w jakikolwiek sposób do jakiejś grupy ludzi , zostajesz przywitana z otwartymi ramionami.

Lew

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Lwie, pełnia ma miejsce w Twoim dwunastym domu.


Pełnia zakańcza. Czyli około pełni lub do dwóch tygodni po z sukcesem zkańczasz projekt pracy nad swoim zdrowiem, psychicznym. Coś nad czym pracowałaś od minionego lata. Zaglądasz głębiej w swoją podświadomość i doświadczasz momentu, w którym zdajesz sobie sprawę z sabotujących myślli i przekonań i z tego jak zaniedbywałaś swoje zdrowie psychiczne.


Będzie to czas, w którym wolisz pobyć trochę sama, w odosobnieniu bardziej niż w dużej grupie ludzi. Wolisz pokontemplować, odpocząć ponieważ miałaś ostatnio zajęty okres. Odpoczywasz przed wykonaniem jakiegoś kroku w obszarze swojego statusu społecznego, tego jak Cię widzą ludzie lub w pracy.


Jeśli masz dzieci, mogą one zachowywać się trochę niespokojnie, ale dobrze by było zgłębić temat dlaczego tak się dzieje. Może to być związane z ich ukrytymi emocjami.


Panna

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Pannie, pełnia ma miejsce w Twoim jedenastym domu. Domu przyjaciół, starszego rodzeństwa, celów życiowych.


Pełnia zakańcza. Czyli około pełni lub do dwóch tygodni po z sukcesem zkańczasz projekt, który rozpoczęłaś około nowiu w lipcu, dotyczący jakiejść grup ludzi. Osiągasz swój cel i możesz się zrelaksować, odpocząć. Urządzasz jakieś przyjęcie lub jakaś grupa ludzi gości w Twoim domu i ta grupa ludzi będzie na pewno spoza Twoijego rodzinnego miasta.


Ogłaszasz światu dobrą nowinę związaną z Twoim statusem w związku, partnerem życiowym lub dziećmi. Jeśli masz dzieci, one mają do ogłoszenia coś fajnego po cięższym okresie. Może to był ciężki rok dla nich, a teraz los się odwrócił.


Dla singli, możliwość poznania kogoś podczas jakiejś imprezy lub na wydarzeniu związany z jakąś grupą ludzi.Waga

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Wadze, pełnia ma miejsce w Twoim dziesiątym domu. Domu kariery, publicznego wizerunku, statusu społecznego.

Pełnia zakańcza. Czyli około pełni lub do dwóch tygodni po otrzymujesz pracę lub nowe stanowisko w pracy. Zostajesz doceniona w pracy za włożony przez Ciebie wysiłek i wpłynie to pozytywnie na Twoje finanse. Widzisz rezultaty oraz dostajesz publiczne uznanie za swoją ciężką pracę włożoną w to czym służysz innym ludziom i dobrze, bo na to zasługujesz.


Następuje kulminacja czegoś nad czym pracowałaś w zaciszu domowym, za zamkniętymi drzwiami i teraz jesteś gotowa pokazać to światu.

Skorpion

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Skorpionie, pełnia ma miejsce w Twoim dziewiątym domu. Domu edukacji wyższej, podróży, religii i trzeciego małżeństwa.


Pełnia zakańcza. Czyli około pełni lub do dwóch tygodni po widzisz pozytywne rezultaty jeśli chodzi o studia.

Jeśli jesteś w związku, dochodzisz do porozumienia z partnerem w jakiejś sprawie dotyczącej waszych wierzeń lub dzieci. Lub podróżujesz z partnerem i jest to dla was bardzo przyjemny czas i jest to bardzo dobre dla waszej relacji.


Widzisz jak w pozytywny sposób zmieniło się Twoje podejście do życia od lata w obszarze dzieci, hobby, parnera życiowego. Widzisz jak pozytywnie zmieniły się Twoje poglądy i filozofia życiowa
Strzelec

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Strzelcu, pełnia ma miejsce w Twoim ósmym domu. Domu pieniędzy współdzielonych z partnerem, kredytów, kart kredytowych, pieniędzy z inwestycji.


Pełnia zakańcza. Czyli około pełni lub do dwóch tygodni po doznajesz olśnienia, zdajesz sobie sprawę z tego dlaczego coś Cię nękało od dłuższego czasu. Ósmy dom to psychologiczny dom, dom traum i wewnętrznych blokad, których do końca nie jesteśmy świadomi. Więc jeśli pracowałaś nad sobą przez ostatnie pół roku, sama lub z psychologiem w końcu radzisz sobie z tym problemem.


Czujesz się bardzo hojnie i rozdajesz prezenty bliskim. Możesz coś otrzymać od partnera jakieś wsparcie finansowe lub duży, przydatny dla Ciebie prezent.


Jesli inwestowałaś w coś w tym roku, możesz teraz zobaczyć pozytywne rezultaty. Finansowe, nawet zdrowotne.Koziorożec

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Koziorożcu, pełnia ma miejsce w Twoim siódmym domu. Domu partnera, partnera biznesowego.


Pełnia zakańcza. Czyli około pełni lub do dwóch tygodni po dla singli nowy romantyczny partner, który jest dla Ciebie bardzo atrakcyjny, aTy dla niego.


Dla tych z was, które są w relacji świętujecie coś z partnerem. Jeśli staraliscie się o dziecko będzie to pozytywny test ciążowy, albo po prostu narodziny dziecka lub wnuka. Lub spędzacie przyjemnie czas na jakiejś wycieczce.


Niektóre z was przenosią wasz związek na następny poziom, czyli około świąt lub do dwóch tygodni po szykują się jakieś zaręczyny.
Wodnik

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Wodniku, pełnia ma miejsce w Twoim szóstym domu. Domu pracy, zdrowia, zwierząt domowych.


Pełnia zakańcza. Czyli około pełni lub do dwóch tygodni po będziesz widzisz rezultaty jakiegoś projektu, który zaczęłaś około nowiu Księżyca w lipcu. Projekt związany z pracą lub zdrowiem.


Jeśli zaczęłaś wtedy inwestować czas i pieniądze w swoje zdrowie, czyli zasiałaś ziarenko regularnych ćwiczeń dla zdrowia, może leczenie zębów to widzisz konkretne rezultaty.

Tak samo jeśli chodzi o pracę. Jeśli starałaś się od lata o zmianę pracy, np na taką, którą możesz wykonywać z domu otrzymujesz ją. Lub odchodzisz z firmy, bo otrzymujesz lepszą propozycję pracy lub dlatego, że wolisz skupić się na życiu domowym, na rodzinie lub nad jakimś projektem wykonywanym w domu.


Ryby

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Rybach, pełnia ma miejsce w Twoim piątym domu. Domu dzieci, hobby, romantycznego partnera i biznesu.


Pełnia zakańcza. Czyli około pełni lub do dwóch tygodni po te z was, które starały się o dziecko dowiedzą się, że są w ciąży. Te z was, które chcą mieć wnuki, dowiedzą się, że będziecie babciami.


Dobre wieści od rodzeństwa jeśli posiadasz. Jest to świetny czas na spotykanie się z bliskimi. Jeśli wybierasz się wtedy na jakąś krótką wycieczkę, aby spotkać się właśnie z bliskimi ta wycieczka będzie warta zachodu i przebytej drogi. Dla tych, które są w związku jest to czas, w którym zbliżacie się bardziej do siebie.


Jeśli pracowałaś nad jakimś swoim projektem od nowiu Księżyca w lipcu, teraz świętujesz. Widzisz rezultaty swojej pracy i masz chwilę, aby odpocząć.


0 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

NÓW KSIĘŻYCA W WODNIKU LUTY 2024 - WSZYSTKIE ZNAKI

Jeśli wolisz wersję audio kliknij <tutaj> Wstęp 9go lutego odbywa się Nów Księżyca na 20 stopniu w Wodniku i będzie to pierwszy nów z Plutonem w znaku Wodnika. Będzie odbierał kwadrat od Urana ze zn

PEŁNIA KSIĘŻYCA W LWIE STYCZEŃ 2024 - WSZYSTKIE ZNAKI

Jeśli wolisz wersję audio kliknij <tutaj> Wstęp 25go stycznia odbywa się pierwsza pełnia Księżyca w tym roku. Obywa się ona na 5tym stopniu w Lwie i będzie odbierać kwadrat od Jowisza w znaku Byka ora

NÓW KSIĘŻYCA W KOZIOROŻCU STYCZEŃ 2024 - WSZYSTKIE ZNAKI

Jeśli wolisz wersję audio kliknij <tutaj> Wstęp 11go stycznia odbywa się Nów Księżyca na 20 stopniu w Koziorożcu Przeczytaj horoskop dla znaku zodiaku, w którym masz Ascendent, Słońce i Księżyc. *Nie

Comments


bottom of page