top of page

PEŁNIA KSIĘŻYCA W ZNAKU RYB SIERPIEŃ 2023 - WSZYSTKIE ZNAKI

Jeśli wolisz wersję audio kliknij <tutaj>


Wstęp

31go sierpnia ma miejsce pełnia Księżyca na 7 stopniu w znaku Ryb. Księżyc robi koniunkcję do Saturna. Władca Ryb, gdzie ma miejsce pełnia, czyli Jowisz jest w pozytywnym trygodnie do Merkurego, który jest w retrogradacji. Oznacza to, że zobaczymy rezultaty swoich działań, na które czekaliśmy już od dłuższego czasu, rezultaty, które były z jakichś przyczyn opóźnione i już prawie straciliśmy nadzieję na ich realizację.

Pełnia zakańcza, ale będziemy cieszyć się z jakiegoś zakończenia. Komuś trzeba wybaczyć, zapomnieć, LET GO AND LET GOD. Przypomnijcie sobie co się działo w waszym życiu około 20go lutego tego roku, kiedy miał miejsce nów Księżyca w znaku Ryb, ktorego owoce będziemy właśnie zbierać.Baran

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Baranie, pełnia ma miejse w Twoim dwunastym domu.


W ciągu pełni lub do dwóch tygodni po następuje kulminacyjny moment. Zmieniasz pracę lub podejście do pracy. Zakańczasz jakiś projekt w pracy i możesz w końcu odpocząć. Może odpuścisz pracę i stawiasz swoje zdrowie psychiczne na pierwszym miejscu.


Znajdujesz bardzo proste rozwiązanie na Twoje sabotujace Cię nawyki lub mysli i przekonania i będzie to związane z Jowiszem w Twoim drugim domu. Czyli zdajesz sobie sprawę, ze wystarczy, że będziesz codziennie piła więcej wody i Twoje migreny odpuszczą. Lub wystarczy, że przestaniesz pić kawę na czczo i brzuch przestanie Cię boleć. Z innej strony, możesz zdać sobie sprawę, ze to co do siebie mówisz i jak o sobie myślisz ma duże znaczenie i wystarczy, że zmienisz jakąś dołującą myśl, przekonanie na bardziej pozytywne i Twoje zdrowie psychiczne drastycznie się poprawi.


Zaraz po pełni Księżyc zrobi opozycję do Merkurego. Uwaga na sprzeczki w pracy, ktoś będzie chciał umniejszyć Twojej pracy lub ją skrytykować. Nie daj się ponieść emocjom, ale użyj swoich dyplomatycznych zdolności.


Po więcej horoskopów zapraszam do subskrybcji.Byk

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Byku, pełnia Księżyca ma miejsce w Twoim jedenastym domu.


W ciągu pełni lub do dwóch tygodni po następuje kulminacyjny moment jeśli chodzi Twoje życiowe cele. Spełnia się jakieś twoje marzenie i świętujesz ze swoimi przyjaciółmi, rodzeństwem. Lub poprostu idziesz na imprezę. Jeśli masz dzieci, otrzymujesz wiadomość o jakimś pozytywnym zakończeniu w ich życiu i w końcu możesz świętować i odpocząć. Jeśli pół roku temu podczas nowiu Księżyca wpadłaś na pomysł nowego hobby w końcu, z lekkim opóźnieniem, udaje Ci się zapisać na ten wymarzony kurs tańca lub pojechać na wakacje. Jeśli ostatnio randkowałaś, przedstawiasz swojego partnera przyjaciołom i rodzinie i będzie ta wiadomość bardzo dobrze przez nich przyjęta.


Po więcej horoskopów zapraszam do subskrybcji.Bliźnięta

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Bliźniętach, pełnia Księżyca ma miejsce w Twoim dziesiątym domu.


W ciągu pełni lub do dwóch tygodni po następuje kulminacyjny moment jeśli chodzi o Twoją karierę, publiczny wizerunek. Ciężko pracowałaś na swój sukces w pracy, otrzymujesz jakiś opóźniony awans.

Przypomnij sobie co się działo w lutym tego roku, ponieważ podczas pełni będziesz zbierać owoce tego co zasiałaś w tamym czasie. Jeśli prowadzisz social media to może być przypływ widowni.


Zaraz po pełni Księżyc zrobi opozycję do Merkurego. Uwaga na sprzeczki pomiędzy tym co dzieje się w domu, a Twoim szefem. Nie daj się sprowokować, bo to tylko jednodniowy tranzyt, który zaraz przejdzie.


Po więcej horoskopów zapraszam do subskrybcji.Rak

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Raku, pełnia Księżyca ma miejsce w Twoim dziewiątym domu.


W ciągu pełni lub do dwóch tygodni po następuje kulminacyjny moment jeśli chodzi o podróże, edukację, sprawy urzędowe. Podróżujesz lub planujesz podróż, którą mogłaś mieć jako pomysł w głowie w lutym około nowiu Księżyca w Rybach. Otrzymujesz dobre wieści o podróży, dokumentach lub edukacji. Podróżujesz, aby spotkać się ze swoimi przyjaciółmi i to spotkanie było w jakiś sposób już opóźnione lub z jakiś względów przesunięte.

Jeśli piszesz księżkę, w końcu ją publikujesz lub jeśli prowadzisz socjal media, osiągasz jakiś sukces. Otrzymujesz wiadomość od swojego guru lub rodzeństwa, która rozjaśni Ci w jakim kierunku powinnaś iść.


Po więcej horoskopów zapraszam do subskrybcji.Lew

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Lwie, pełnia Księżyca ma miejsce w Twoim ósmym domu.


W ciągu pełni lub do dwóch tygodni po następuje kulminacyjny moment jeśli chodzi o Twoje finanse. Spłacasz swoje zadłużenie. Dobre wieści jeśli chodzi o Twoje inwestycje, pieniądze współdzielone z partnerem lub otrzymujesz kredyt, o który się ubiegałaś. W pracy otrzymujesz bonus lub potwierdzenie od swojego szefa, że wykonujesz bardzo dobrze swoją pracę i przez to zwiększa się poczucie własnej wartości. Dla niektórych zmiana pracy, o której myślałaś już wcześniej.


Zaraz po pełni Księżyc zrobi opozycję do Merkurego. Uwaga na sprzeczki z partnerem na temat wyznawanych przez was wartości lub wspólnych pieniędzy. To Ty możesz zacząć rozmowę i wracacie do jakiegoś tematu z przeszłości lub wychodzi na jaw jakaś tajemnica. Pomóc tutaj może rada od rodzica lub jakiejś osoby, która jest Twoim autorytetem.


Po więcej horoskopów zapraszam do subskrybcji.Panna

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Pannie, pełnia Księżyca ma miejsce w Twoim siódmym domu.


W ciągu pełni lub do dwóch tygodni po następuje kulminacyjny moment jeśli chodzi o Twój związek lub partnera biznesowego. Jeśli jesteś w związku jest to czas, w którym Twój partner otrzymuje dobrą wiadomość jeśli chodzi o podróże, edukację, sprawę w sądzie. Jeśli podróżujesz z partnerem w tym czasie będzie to dla was super super czas. W końcu, po jakimś czasie/z opóźnieniem, rozumiecie z partnerem wzajemny punkt widzenia na tematy filozoficzne, wyznawane wartości. Dla singli, poznajesz kogoś kto będzie Twoim długoterminowym partnerem i mozliwe, że będzie to ktoś z kim już się znacie lub ktoś kogo już kiedyś poznałaś i teraz coś między wami zaiskrzy.


Ale uwaga, zaraz po pełni Księżyc robi opozycję do Merkurego. Uwaga na jednorazową sprzeczkę z partnerem, który będzie zbyt emocjonalnie podchodził do jakiegoś tematu, może nawet będzie Cię chciał w jakiś sposób kontrolować. To tylko jednodniowy tranzyt więc użyj wiedzy astrologicznej i wiedząc, że to tylko jeden dzień, nie daj się sprowokować.


Po więcej horoskopów zapraszam do subskrybcji.Waga

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Wadze, pełnia Księżyca ma miejsce w Twoim szóstym domu.


W ciągu pełni lub do dwóch tygodni po następuje kulminacyjny moment jeśli chodzi o Twoje zdrowie, pracę. Zakańczasz jakiś projekt w pracy, nad którym pracowałaś juz dłuższy czas, może nawet od lutego tego roku, kiedy miał miejsce nów Księżyca w znaku Ryb. Jeśli zmieniasz pracę, w nowej pracy będziesz zarabiać więcej niż w obecnej. Jeśli wkładałaś w swoje zdrowie dużo energii zakańcza się jakiś Twój problem zdrowotny, z którym zmagałaś się od dłuzszego czasu. Doznajesz olśnienia jak Twoje emocje lub jedna emocjonalna rana/trauma sprawiała, że Twoje zdrowie nie było w najlepszej kondycji. W Twojej pracy ktoś może opuścić swoje stanowisko, ale widzę, że jakoś nie rozpaczasz z tego powodu.


Po więcej horoskopów zapraszam do subskrybcji.Skorpion

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Skorpionie, pełnia Księżyca ma miejsce w Twoim piątym domu.


W ciągu pełni lub do dwóch tygodni po następuje kulminacyjny moment jeśli chodzi o Twój kreatywny projekt, dzieci, romantycznego partnera, hobby. Widzę dużo miłości pomiędzy Tobą i Twoim partnerem w tym czasie. Możliwa ciąża lub spędzacie czas razem ze swoimi przyjaciółmi. Zdajesz sobie sprawę z tego co przynosi Ci radość i jaka aktywność przynosi Ci przyjemność, uzgadniasz robić więcej takich rzeczy z partnerem lub z dziećmi w przyszłości.

Jeśli masz dzieci to może być jakiś sukces w ich życiu, który świętujecie. Te najmdłodsze moze idą do przedszkola i właśnie to świętujecie

Jeśli jesteś singlem możesz spotkać kogoś, kto (w połączeniu z Saturnem) może zmienić się w Twojego długoterminowego partnera.


Zaraz po pełni Księżyc robi opozycję do Merkurego. Uwaga na jednorazową sprzeczkę z partnerem, który będzie trochę zbyt emocjonalny. Lub jeśli masz dzieci, one mogą być przez ten jeden dzień zbyt emocjonalne, wybuchnąć i w tym przypadku lekarstwem na te emocje będzie Twój mąż.


Po więcej horoskopów zapraszam do subskrybcji.Strzelec

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Strzelcu, pełnia Księżyca ma miejsce w Twoim czwartym domu.


W ciągu pełni lub do dwóch tygodni po następuje kulminacyjny moment jeśli chodzi o Twój dom. Niektóre z was zmienią miejsce zamieszkania lub znajdą dom/mieszkanie na przyszłość, które będzie się znajdywać blisko wody. Świętujesz z rodziną zakończenie budowy domu lub jakiegoś jego znaczącego etapu i odpoczywasz, jesteś zadowolona z rezultatu.

Na poziomie niematerialnym, postanawiasz pracować nad swoimi emocjami. Ogłaszasz światu, że zmieniasz coś w swojej karierze, ale będziesz musiała dostosować swoje życie codzienne do tej pracy. Lub bierzesz urlop w pracy, aby zająć się domem. Wszystko zależy od tego co zasiałaś podczas nowiu Księżyca w lutym tego roku.


Zaraz po pełni Księżyc robi opozycję do Merkurego. Uwaga na jednorazową sprzeczkę z kimś w domu, ktoś lub Ty będzie trochę zbyt emocjonalny. Może chcesz zmienić pracę, ale to będzie miało wpływ na to gdzie mieszkasz i ktoś w domu się z tym nie zgadza.


Po więcej horoskopów zapraszam do subskrybcji.Koziorożec

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Koziorożcu, pełnia Księżyca ma miejsce w Twoim trzecim domu.


W ciągu pełni lub do dwóch tygodni po następuje kulminacyjny moment jeśli chodzi o podróże, edukację. Zdajesz egzamin lub kończysz kurs, który od dawna miałaś do odhaczenia i ten kurs jest zwiazany z jakimś Twoim hobby lub pasją. Lub jeśli Cię to nie dotyczy wyjezdzasz na wycieczkę. Zmieniasz samochód lub naprawiasz stary. Zakańczasz jakiś projekt pisania lub prezentację w pracy i jesteś zadowolona z rezultatu.


Zaraz po pełni Księżyc robi opozycję do Merkurego. Uwaga na jednorazową sprzeczkę z kuzynem, rodzeństwem lub sąsiadem. Ktoś z nich będzie zbyt emocjonalny więc nie daj się sprowokować.


Po więcej horoskopów zapraszam do subskrybcji.Wodnik

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Wodniku, pełnia Księżyca ma miejsce w Twoim drugim domu.


W ciągu pełni lub do dwóch tygodni po następuje kulminacyjny moment jeśli chodzi o sprawy finansowe. Otrzyjumesz podwyżkę w pracy lub jakaś suma pieniędzy wpada do Twojej kieszeni. Kupujesz coś kosztownego do domu, ale cieszysz się z tego, ponieważ już od dawna chciałaś to kupić. Lub wykupujesz sesję terapeutyczną, aby uzdrowić swoje emocje i mimo, że jest ona bardzo kosztowna, cieszysz się z tego, ponieważ już od dawna chciałaś to zrobić. Pracujesz nad swoimi wyuczonymi reakcjami emocnjonalnymi, aby reagować w niektórych sytuacjach inaczej, nie na autopilocie.


Zastanów się jakie ziarenko zasiadziłaś w lutym podczas nowiu Księżyca w znaku Ryb. Mogłaś wtedy postanowić odejść od spożywania alkoholu lub założyć kanał na youtube, na którym masz w planach zarabiać pieniądze i teraz podczas pełni zbierasz owoce swojej pracy.


Jeśli masz delikatne problemy finansowe, odpowiedzią będzie poprawa relacji z ojcem. Co ma wspólnego relacja z ojcem i nasza sytuacja finansowa? To jest temat na osobny film, który mam w planach nagrać także juz teraz zapraszam do subskrybcji kanału.Ryby

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Rybach, pełnia Księżyca ma miejsce w Twoim domu.


W ciągu pełni lub do dwóch tygodni po następuje kulminacyjny moment jeśli chodzi o Twój samorozwój. Przypomnij sobie co się działo, co zaczęłaś w lutym tego roku, ponieważ pełnia może być z tym momentem związana. Jeśli ciężko pracowałaś teraz zobaczysz rezultaty i zbierzesz owoce swojej pracy jeśli chodzi o Twoje zdrowie fizyczne, dbanie o siebie i zrozumienie siebie na poziomie emocjonalnym, swoich emocji. W końcu wiesz czego oczekujesz od partnera w związku. To może być czas, w którym zdecydujesz się wejść w jakieś partnerstwo biznesowe z przykładowo jakimś nauczycielem, guru, doradcą, coah'em, terapeutą i jest to dla Ciebie dobre. Odchodzisz od czegoś np. strach lub powątpiewanie w siebie, co wstrzymywało Twój rozwój. W końcu siebie rozumiesz, zdajesz sobie sprawę ze swoich wzorców zachowań i to wpłynie na polepszenie Twoich relacji z innymi ludźmi.

Otrzymujesz ofertę pracy lub obietnicę nowego stanowiska od współpracownika, z którym już kiedyś pracowałaś lub pojawia się możliwość podróżowania z partnerem.


Zaraz po pełni Księżyc robi opozycję do Merkurego. Uwaga na jednorazową sprzeczkę z partnerem. To Ty zbyt emocjonalnie podejdziesz do jakiegoś tematu. Remedium na sprzeczkę będzie jakiś nauczyciel/mentor/coach, który poda Ci rozwiązanie przez Internet lub rada od rodzeństwa.


Po więcej horoskopów zapraszam do subskrybcji.

2 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

NÓW KSIĘŻYCA W WODNIKU LUTY 2024 - WSZYSTKIE ZNAKI

Jeśli wolisz wersję audio kliknij <tutaj> Wstęp 9go lutego odbywa się Nów Księżyca na 20 stopniu w Wodniku i będzie to pierwszy nów z Plutonem w znaku Wodnika. Będzie odbierał kwadrat od Urana ze zn

PEŁNIA KSIĘŻYCA W LWIE STYCZEŃ 2024 - WSZYSTKIE ZNAKI

Jeśli wolisz wersję audio kliknij <tutaj> Wstęp 25go stycznia odbywa się pierwsza pełnia Księżyca w tym roku. Obywa się ona na 5tym stopniu w Lwie i będzie odbierać kwadrat od Jowisza w znaku Byka ora

NÓW KSIĘŻYCA W KOZIOROŻCU STYCZEŃ 2024 - WSZYSTKIE ZNAKI

Jeśli wolisz wersję audio kliknij <tutaj> Wstęp 11go stycznia odbywa się Nów Księżyca na 20 stopniu w Koziorożcu Przeczytaj horoskop dla znaku zodiaku, w którym masz Ascendent, Słońce i Księżyc. *Nie

Comments


bottom of page