top of page

PEŁNIA KSIĘŻYCA W ZNAKU STRZELCA CZERWIEC 2023 - WSZYSTKIE ZNAKI

Jeśli wolisz wersję audio kliknij <tutaj>


4go czerwca odbywa się pełnia Księżyca na 13tym stopniu znaku Strzelca. Jowisz, władca Strzelca znajduje się w Byku, gdzie chce komfortu, wygody, ale już teraz, nie za tydzień. Jowisz jest tam razem z węzłem północnym, który mówi o tym co jest jeszcze dla nas nieznane i niekomfortowe, coś czego jeszcze musimy się nauczyć. Węzeł północny pokazuje, że właśnie to co jest poza Twoją strefą komfortu jest najlepsze dla Twojego rozwoju. Węzeł Północny znajduje się w Byku czyli chodzi o wartości, o podniesienie naszych standardów i wartości. Przykładowo jeśli randkujesz i czujesz, że to Ty znacznie wiecej inwestujesz w relację, teraz podnosisz swoje standardy. Czyli dajesz tej drugiej osobie pole do działania, mimo, że możesz początkowo czuć się z tym niekomfortowo. Przestajesz pisać zawsze pierwsza, przestajesz inwestować pieniądze jeśli zawsze na wycieczki jeździcie Twoim samochodem lub spotykacie się bliżej jego mieszkania. Pozwalasz mu przejąć inicjatywę. Jeśli to się nie wydarza, no cóż.. Następuje to co niekomfortowe, zderzasz się z rzeczywistością. Ale pamiętajmy, że wszystko dzieje się dla naszego dobra. Lub jeśli aplikujesz na jakieś stanowisko pracy i przy pytaniu o oczekiwania finansowe zawsze zaniżasz kwotę, zrób odwrotnie. Jeśli zawsze odmawiasz na zaproszenia na spotkania, imprezy, grill'a tym razem decydujesz się iść i spotykasz kogoś. Doceń siebie i przełam ten wzorzec zachowania. Wybierz trudniejszą. nową i nieznaną ścieżkę, bo przez to właśnie wzrośniesz. W zdrowy i kontrolowany sposób (Byk) rzucasz się na nową i nieznaną drogę (węzeł północny).


Jowisz znajduje się w Byku razem z Uranem i Merkurym, które to planety robią konunkcję. Czyli nagła i niespodziewana (Uran) informacja (Merkury), taki strzał w tył głowy, aby oprzytomnieć. Zastanów się jakie ziarenko zasadziłaś podczas nowiu w znaku Strzelca pół roku temu, w listopadzie. Co zmieniłaś w swoim podejściu lub zachowaniu, aby otrzymać inne rezultaty. Spójrz wstecz i zobacz jak wzrosłaś, które nawykowe działania zmieniłaś i zachowujesz się odwrotnie, a w związku z tym otrzymujesz inny wynik. Teraz możesz świętować i zaplanować kolejne kroki.


Dodatkowo Wenus dwa dni później przechodzi do znaku Lwa i robi opozycję do Plutona w Wodniku. Czyli to jest kolejna okazja, aby wybrać, którą drogą chcesz pójść. Jeśli tak jak wcześniej wspominaliśmy, bierzesz udział w rekrutacji w kilku firmach, możesz otrzymać propozycję współpracy od kilku firm. Którą pozycję wybierzesz? Znaną i bardziej komfortową czy też jendak nienzaną, w której masz szansę się rozwinąć. Jeśli randkujesz z kimś kto nie spełnia Twoich standardów, obniżysz swoje wymagania czy też zaczniesz komunikować partnerowi czego potrzebujesz. Będziesz musiała podjąć decyzję (Wenus) i będzie to decyzja, która zmieni (Pluton) całe Twoje życie i nie będzie od niej odwrotu (Pluton). Dla niektórych będzie to związane z relacjami z innymi ludźmi, dla innych z pracą, dla innych z zarabianiem lub wydawaniem pięniedzy, zależy w których Twoich domach działa ta energia. W takim razie, przejdźmy po kolei do horoskopu dla poszczególnych znaków zodiaku.Baran

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Baranie, pełnia Księżyca ma miejsce w pozytywnym aspekcie w Twoim dziewiątym domu, domu edukacji, Boga, religi, trzeciego związku, spojrzenia na wszystko z dystansu/szerszej perspektywy. Uran, Merkury i Węzeł Północny znajdują się w Twoim drugim domu, domu pieniędzy, tego co wkładasz do ust, twarzy oraz wyznawanych wartości i poczucia własnej wartości.


W ciągu pełni lub do dwóch tygodni po dostajesz olśnienia, patrzysz z szerszej perspektywy na Twoje poczucie własnej watości. Podnosisz swoje standardy przez co wzrasta Twoja pewność siebie, a przez to Twoje finanse. Dostajesz awans, podwyżkę lub po rozmowie kwalifikacyjnej, na której podnosząc swoje standardy nie zaniżyłaś swoich oczekiwań finansowych otrzymujesz propozycję pracy o znacznie większych zarobkach niż obecnie. Robisz coś co jest dla Ciebie niekomfortowe, przez co podnosi się Twoje poczucie własnej watości, pewność siebie i w konsekwencji Twoja wypłata.


Jeśli chodzi o dziewiąty dom to wydajesz więcej pieniędzy na podróż, edukację lub na konsultację u swojego astrologa i otrzymujesz nagłą i niespodziewaną (Uran) informację (Merkury), przez którą doznajesz olśnienia o Twoim życiu.


Niektóre z was mogą wydać pieniądze na powiększenie (Jowisz) ust (drugi dom) i to podniesie waszą pewność siebie.


Innym znaczeniem tej pełni może być podjęcie strategicznej decyzji (około pełni lub do dwóch tygodni po) odnośnie Twojego miejsca zamieszkania, Twojej romantycznej relacji lub własnego biznesu jeśli taki posiadasz.


Byk

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Byku, pełnia Księżyca ma miejsce w Twoim ósmym domu, pieniędzy współdzielonych z partnerem, hipoteki, pieniędzy pochodzących z giełdy, domu transformacji. Ale z czterema planetami w Twoim pierwszym domu chodzi o Ciebie.


Około pełni lub do dwóch tygodni po dostajesz olśnienia, patrzysz z szerszej perspektywy na siebie. Swoje ciało, swoją intuicję.


Głęboka transformacja Ciebie. Niektóre z was mogą myśleć o zmianie czegoś w swoim wyglądzie. Jowisz w Twoim domu powiększa więc może powiększenie ust lub wprowadzenie nowych ćwiczeń z podnoszenia ciężarów, aby Twoje mięśnie urosły. Jowisz na Ascendencie objawia się również wzrostem brzucha, czy to przez dietę czy ciążę. Sama zdecyduj, w którą stronę chcesz przekierować tą energię, czy zaczniesz ćwiczyć czy też po prostu przytyjesz.


Rrównież transformacja pod względem psychologicznym (ósmy dom). Pokonujesz kryzys i teraz w końcu możesz skupić się na sobie i swoich celach.


Z drugiej strony, z pełnią możesz otrzymać nagłą i niespodziewaną informację o możliwości podpisania umowy związanej z domem, mieszkaniem.

Około pełni do dwóch tygodni po wybierasz się na wycieczkę do miejsca, które nazywasz swoim domem.


Bliźnięta

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Baranie, pełnia Księżyca ma miejsce w Twoim siódmym domu. Domu Twojego partnera, męża, relacji biznesowych, publiczności jeśli taką posiadasz.


Ekscytująca i uzdrawiającą pełnia dla Twojego związku. Widzisz swój związek i partnera z szerszej perspektywy. Zmieniasz swoje nawykowe działania, które sabotowały Twój związek w przeszłości lub coś co sabotowało twój związek zza kulis kończy się. Zwróć uwagę na swoje sny, może przyśnić osoba, która już odeszła i dać Ci jakąś radę odnośnie Twojego związku. Pełnia zakańcza Twój problem z partnerem w pozytywny sposób.


Horoskop mówi nie tylko o Tobie, ale również o wszystkich ludziach, którzy pojawiają się w Twoim życiu więc pełnia może działać nie na Ciebie, ale na Twojego partnera. Czyli Twój partner przychodzi do Ciebie z wiadomością, że zmienia pracę i jest to pozytywna informacja.


Około pełni lub do dwóch tygodni po możesz udać się w podróż/na wcieczkę z partnerem.


Rak

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Raku, pełnia Księżyca ma miejsce w Twoim szóstym domu. Domu zdrowia, pracy, codziennych nawyków, zwierząt domowych, karmy.


Postawiłaś sobie w życiu niełatwy cel, w sferze Twojego zdowia lub pracy, który jeśli chcesz go osiągnąć będzie wymagał od Ciebie zwiększenia swoich standardów oraz Twojej odwagi. Przez to, że podnosisz swoje wartości i standardy coś zmienia się na lepsze w Twojej pracy.

Czyli około pełni lub do dwóch tygodni po odchodzisz z pracy, której nie lubisz lub w której za mało Ci płacą i otrzymujesz nową propozycję pracy, która będzie Twoim powołaniem. Działasz strategicznie jeśli chodzi o Twoje pieniądze. Dostajesz wsparcie zza granicy lub podpisujesz umowę o pracę za granicą i będziesz więcej zarabić. Ale pamiętajmy, że za zagranicę można uważać nawet inne województwo lub miasto.


Lub podnosisz standardy jeśli chodzi o Twoje zdrowie i to co Cię motywuje to albo Twoje cele w życiu albo przyjaciele, kórzy nagle i niespodziewanie mówią Ci coś co sprowadza Cię na ziemię i otwiera Ci oczy na sprawy zdrowotne lub Twoje codzienne życie.


Lew

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Lwie, pełnia Księżyca ma miejsce w pozytywnym aspekcie w Twoim piątym domu. Domu romantycznego partnera, dzieci, własnego biznesu, zabawy.


Bardzo fajna pełnia dla Ciebie. Około pełni lub do dwóch tygodni po możesz uczestniczyć w jakiejś fajnej imprezie, grillu. Świętujesz osiągnięcie Twojego partnera, dziecka lub w swoim biznesie. Z innymi planetami, możesz świętować nawet przyjście na świat Twojego potomka lub zajście w ciążę.

Jeśli faktycznie będziesz brała udział w jakiejś imprezie może ona być związana z pracą i widzę, że masz co świętować. Lub jeśli dostaniesz zaproszenie na firmową imprezę, idź, ponieważ coś dobrego Cię tam czeka. Spotkanie się z kimś ważnym, co wpływanie pozytywnie na Twoją karierę.


Panna

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Pannie, pełnia Księżyca ma miejsce w Twoim czwartym domu. Domu, w którym mieszkasz, nieruchomości, emocji,


Około pełni lub do dwóch tygodni po otrzymujesz nagłą i niespodziewaną informację przez którą zrozumiesz czego potrzebujesz w życiu, aby czuć się bezpiecznie. Chodzi o Ciebie i Twoje potrzeby, niekoniecznie muszą być one takie same jak dla innych ludzi.


Przypomnij sobie co się działo podczas nowiu w znaku Strzelca w listopadzie zeszłego roku. Podróżujesz do rodziny i ogłaszasz im coś co działo się u Ciebie w domu lub coś w związku z Twoimi emocjami. Pojawia się możliwość zmiany miejsca zamieszkania za granicą (ale pamiętaj, że za zagranicę uważamy również inne województwo czy też miasto). To jest pełnia więc wyjaśni się, gdzie przeprowadzisz się w niedalekiej przyszłości. Poprawa sytuacji finansowej dzięki karcie kredytowej, pieniądzom z giełdy lub inwestycji, kredytom lub pieniądzom partnera. Niektóre z was mogą brać ślub w tym czasie lub możecie wybrać miejsce, w którym weźmiecie ślub lub też datę ślubu.


Podejmujesz strategiczne działania za kulisami, aby podpisać umowę o pracę. Jest to bardzo dobry czas na podpisywanie umów.


Waga

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Wadze, pełnia Księżyca ma miejsce w Twoim trzecim domu. Domu komunikacji, transportu, rodzeństwa, wujostwa, kuzynostwa, krótkich podróży, nauki, sąsiedztwa oraz świata internetu.


Efekty pełni możesz obserwować około pełni lub do dwóch tygodni po. Przypomnij sobie co zaczęłaś, jakie ziarenko zasadziłaś w listopadzie zeszłego roku podczas nowiu Księżyca w Strzelcu. Pełnia pozytywnie zakańcza ten projekt.


Odczuwasz tęsknotę, aby wejść z kimś w relację to dla singli, a dla tych, które są w relacji, chodzi o partnera biznesowego. Chcesz osiąść z partnerem, a planety mówią, że aby wejść w relację czy to partnerską czy biznesową musisz zmienić swoje sąsiedztwo, przeprowadzić się.

Podejmujesz strategiczne działanie, aby otrzymać benefity z Twojej kariery lub reputacji. Jeśli pracujesz online zakańczasz jakiś projekt, aby pójść w coś innego.


Z innej strony, możesz otrzymać spadek od rodziny, zakończyć naukę czegoś co przyda Ci się w pracy lub zmieniasz samochód na lepszy. Ewentualnie więcej pieniędzy przychodzi z działań w internecie. Oraz znacząca rozmowa z rodzeństwem.

Jowisz wszedł do Twojego ósmego domu więc na pewno doświadczysz w przeciągu najbliższego roku wzrostu pieniędzy pochodzących od innych ludzi.


Skorpion

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Skorpionie, pełnia Księżyca ma miejsce w Twoim drugim domu. Domu pieniędzy, poczucia własnej wartości, ruchomych rzeczy, które posiadasz plus nieruchomości.


Około pełni lub do dwóch tygodni po otrzymujesz nagłą i niespodziewaną informację, olśnienie w sprawie Twojego poczcia własnej wartości oraz jak nie wpadać w konflikty z partnerem odnośnie wspólnego posiadania. Z tyloma planetami w Twoim siódmym domu na pewno chodzi o relację z partnerami lub partnerami biznesowymi.


Podejmujesz strategiczną decyzję w sprawie zmiany pracy. Lub Twój partner zmienia pracę i to polepsza wasze wspólne finanse. Wspólny duży zakup z partnerem. Oraz polepszenie relacji z partnerem, bo przez ostatni czas mogliście się trochę sprzeczać.


Strzelec

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Strzelcu, pełnia Księżyca ma miejsce w Twoim domu.


Około pełni lub do dwóch tygodni po Ty i Twoje relacje z innymi zostają naświetlone. Będziesz miała wiadomość dla ludzi w pracy, coś do ogłoszenia związanego z Twoim partnerem, planami na przeprowadzkę. Jeśli podróżujesz w tym czasie, będzie to związane z pracą lub z formowaniem nowego partnerstwa lub podpisywanie umowy o pracę.


Jeśli planujesz kupić dom lub mieszkanie Wenus sprzyja, abyś otrzymała kredyt na zakup w przeciągu do dwóch tygodni.


Przypomnij sobie jakie ziarenko zasadziłaś w listopadzie zeszłego roku podczas nowiu w znaku Strzelca. Pełnia teraz zakańcza ten projekt. Mógł być on związany z Twoim ciałem, zdrowiem, wyglądem.


Dla singli, tęsknisz za prawdziwą romantyczną miłością, Słońce łączy się z Juno w Twoim siódmym domu. To jest historia o legalizacji związku. Niekoniecznie teraz, ale przynajmniej przejdzie Ci coś takiego przez głowę i będzie to związane z podróżami, zagranicą (ale za zagranicę uważamy również inne województwo, a nawet miasto), sądami, wizami.


Koziorożec

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Koziorożcu, pełnia Księżyca ma miejsce w Twoim dwunastym domu. Domu snu, izolacji, sabotujących Cię nawyków.


Około pełni lub do dwóch tygodni po będzie to dobry czas, żeby odpocząć, drogie Koziorożce. Odchodzisz lub robisz sobie przerwę od pracy lub części obowiązków. Otrzymujesz nagłą i niespodziewaną informację lub sama dochodzisz nagle do wniosku co tak naprawdę sprawia Ci przyjemność. Jeśli masz dzieci bierzesz urlop w pracy, żeby spędzić z nimi więcej czasu. Ewentualnie po to, żeby się czegoś uczyć, co jest Twoją pasją. Jeśli masz jakiś projekt pisania, dobrze by było schować się przed wszystkimi ludźmi i zająć się głównie tym, ponieważ może Ci ten projekt przynieść sukces.


Jeśli planujesz przeprowadzić się za granicę w ciągu pełnia zakańcza ten pomysł i otrzymujesz nagłą i niespodziewaną informację na ten temat. Z Jowiszem jest to pozytywna informacja.


Pełnia zakańcza jakieś problemy zdrowotne związane ze zdrowiem psychicznym. Zatrzymujesz się i widzisz jak wzrosłaś pomimo problemów rodzinnych.


Wodnik

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Wodniku, pełnia Księżyca ma miejsce w Twoim jedenastym domu. Domu przyjaciół, grup do których należysz oraz celów życiowych i osiągnięć z kariery.


Około pełni do dwóch tygodni po świętujesz z przyjaciółmi coś związanego z Twoim domem, życiem rodzinnym. Organizujesz parapetówkę, bo przeprowadzasz się do nowego mieszkania lub kupujesz dom lub świętujesz pojawienie się nowego członka rodziny. Świętujesz, ponieważ spełniło się Twoje marzenie, osiągnęłaś cel, o którym marzyłaś. Wydajesz dużą kwotę pieniędzy na dom, ale są to pieniądze dobrze wybrane. Witasz nowego członka rodziny i urządzasz mu pokój.


Możesz również podpisać nowy kontrakt, nową umowę o pracę. Nowy, kolejny krok w Twojej relacji jeśli jesteś w związku.


Ryby

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Rybach, pełnia Księżyca ma miejsce w pozytywnym aspekcie w Twoim dziesiątym domu. Domu kariery i publicznego wizerunku.


Około pełni do dwóch tygodni po naświetlona jest Twoja kariera. Zakańczasz jakiś projek, który robiłaś w domu, w ukryciu i teraz jesteś gotowa go pokazać światu. Ogłaszasz światu coś związanego z Twoją karierą. Dostajesz pracę, na którą aplikowałaś i będzie to pozycja wyższa w hierarchii niż Twoja obecna. Możliwe również, że Twój szef odchodzi z pracy lub zostaje zdegradowany i go będziesz zastępować. Kończysz kurs, dzięki któremu będziesz więcej zarabiać lub dostaniesz awans. Jeśli podróżujesz to będzie to związane z pracą. Masz jakąś ważną prezentację do pokazania światu, może na rozmowie kwalifikacyjnej. Zdobywasz coś w pracy, albo klienta albo pozycję w pracy. Będziesz odczuwać presję i musisz pokazać się z pozycji autorytetu, ale wygląda na to, że sobie poradzisz.

Jeśli zdobędziesz nową pracę będziesz zarabiać znacznie więcej pieniędzy.


Również możesz formować nową umowę odnośnie zwierząt domowych, wynajmu mieszkania, w pracy.


Przypomnij sobie co się działo w listopadzie zeszłego roku podczas nowiu w znaku Strzelca. Teraz pełnia zakańcza ten projekt.

4 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

NÓW KSIĘŻYCA W WODNIKU LUTY 2024 - WSZYSTKIE ZNAKI

Jeśli wolisz wersję audio kliknij <tutaj> Wstęp 9go lutego odbywa się Nów Księżyca na 20 stopniu w Wodniku i będzie to pierwszy nów z Plutonem w znaku Wodnika. Będzie odbierał kwadrat od Urana ze zn

PEŁNIA KSIĘŻYCA W LWIE STYCZEŃ 2024 - WSZYSTKIE ZNAKI

Jeśli wolisz wersję audio kliknij <tutaj> Wstęp 25go stycznia odbywa się pierwsza pełnia Księżyca w tym roku. Obywa się ona na 5tym stopniu w Lwie i będzie odbierać kwadrat od Jowisza w znaku Byka ora

NÓW KSIĘŻYCA W KOZIOROŻCU STYCZEŃ 2024 - WSZYSTKIE ZNAKI

Jeśli wolisz wersję audio kliknij <tutaj> Wstęp 11go stycznia odbywa się Nów Księżyca na 20 stopniu w Koziorożcu Przeczytaj horoskop dla znaku zodiaku, w którym masz Ascendent, Słońce i Księżyc. *Nie

Comments


bottom of page