top of page

PEŁNIA KSIĘŻYCA W ZNAKU WODNIKA SIERPIEŃ 2023 - WSZYSTKIE ZNAKI

Jeśli wolisz wersję audio kliknij <tutaj>


1go sierpnia odbywa się pełnia Księżyca na 9tym stopniu znaku Wodnika


Baran

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Baranie, pełnia Księżyca ma miejsce w Twoim jedenastym domu.


W ciągu pełni lub do dwóch tygodni po następuje kulminacyjny moment jeśli chodzi o współpracę z grupą ludzi lub też osiągnięcie jakiegoś Twojego celu nad którym pracowałaś przez dłuższy czas. Celu przykładowo związanego z Twoją pracą lub randkowaniem. Jesteś usatysfakcjonowana z rezultatu, ale praca nad tym celem wyciągnęła z Ciebie tyle energii, że zamiast świętować chcesz odpocząć. Jeśli ostatnie pół roku randkowałaś, w końcu znajdujesz kogoś do stałego związku i razem z partnerem usuwacie aplikację randkową.

Lub może to być po prostu czas, w którym będziesz się udzielać bardziej towarzysko. Spotkasz się ze starymi przyjaciółmi, z któymi dawno się nie widziałaś.

Pełnia to jest kulminacja, zakończenie. Możesz opuścić jakąś grupę, grupę ludzi, starych znajomych, bo już z nimi nie rezonujesz, lub też nie pracujecie już razem ponieważ zaszły zmiany w firmie.

Dla niektórych z was może to być wyrgana na loterii.Byk

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Byku, pełnia Księżyca ma miejsce w Twoim dziesiątym domu.


W ciągu pełni lub do dwóch tygodni po następuje kulminacyjny moment jeśli chodzi o Twoją karierę, publiczny wizerunek. Przedstawiasz światu coś nad czym pracowałaś przez dłuższy czas, podejmujesz decyzję o następnym kroku w Twojej karierze. Ale. Nie wszyscy będą z tego zadowoleni.

Niektóre z was mogą pożegnać się z obecną pracą lub Twój szef odchodzi. Jowisz przynosi Ci łut szczęścia w Twojej karierze zawodowej lub w związku z miejscem zamieszkania. Będziesz musiała podjąć nagłą i ekscytującą decyzję dotyczącą właśnie miejsca zamieszkania lub kariery.Bliźnięta

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Bliźniętacch, pełnia Księżyca ma miejsce w Twoim dziewiątym domu.


W ciągu pełni lub do dwóch tygodni po następuje kulminacyjny moment jeśli chodzi o podróże, edukację, sprawy urzędowe. Kończysz kurs, jakiś projekt lub egzamin na studiach. Jeśli piszesz egzamin, w związku z retrogradacją Wenus, sprawdź dokładnie czego potrzebujesz i jakie są wymagania na egzaminie, ponieważ możesz je nie do końca zrozumieć. Jeśli nie piszesz egzaminu, ale otrzymujesz w tym czasie wyniki, niestety będziesz musiała go powtórzyć lub też nie do końca będziesz zadowolona z wyników.

Jeśli nie piszesz egzaminu będziesz w tym czasie podróżować, ale nie dla przyjemności tylko z powodów rodzinnych lub urzędowych. Ponieważ masz jakąś sprawę do załatwienia.Rak

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Raku, pełnia Księżyca ma miejsce w Twoim ósmym domu.


W ciągu pełni lub do dwóch tygodni po następuje kulminacyjny moment jeśli chodzi o Twoje finanse. Musisz zapłacić podatek lub zwrócić pieniądze, które nie są Twoje, spłacić kartę kredytową lub też pozbywasz się dużej części swoich oszczędności. Małe ostrzeżenie, to nie jest dobry czas na inwestycje. Musisz jeszcze raz przeorganizować swój budżet.

Płacisz więcej niż plaowałaś za wycieczkę lub kurs. Coś związanego z edukacją. Jeśli masz partnera, z którym macie wspólne pieniądze jest to czas, kiedy musicie razem usiąść i przegadać wspólny budżet.

Pełnia zakańcza, czyli możesz zakończyć finansową współpracę z klientem. Lub jakiś finansowy projekt z partnerem, ponieważ już z nim nie rezonujesz lub za dużo Cię on kosztuje.


Lew

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Lwie, pełnia Księżyca ma miejsce w Twoim siódmym domu.


W ciągu pełni lub do dwóch tygodni po następuje kulminacyjny moment jeśli chodzi o Twój związek lub partnera biznesowego. Bardzo ważna pełnia. Przypomnij sobie co się działo w styczniu podczas nowiu Księżyca w Wodniku, ponieważ pełnia może być w jakiś sposób związana z tamtym czasem.

Z Wenus w retrogradacji owszem, niektóre partnerstwa i związki zakończą się. Ale spokojnie, sama pełnia do tego nie wystarczy, musisz mieć jeszcze inne tranzyty w swoim horoskopie urodzeniowym, aby coś takiego miało miejsce. Jeśli masz klientów, zmienisz coś w podejściu do nich.

Hygia może wykazywać, że uzdrowisz jakiś aspekt swojego związku w ciągu dwóch tygodni po pełni. A to uzdrowienie może być związane z zagraniczną podróżą w sierpniu.

Wygląda na to, że musisz postawić granicę pomiędzy Tobą i jakąś osobą. Decydujesz się już nie współpracować z kimś lub odciąć się od jakiejś osoby, ponieważ czujesz, że nie otrzymujesz tego, czego potrzebujesz.

Około pełni lub do dwóch tygodni po przeprowadzasz rozmowę z ważną dla Ciebie osobą o pieniądzach i decydujesz się na rozdzielenie pieniędzy. Decydujesz się z partnerem na jednak osobne konta bankowe. Może dlatego, że Twój partner uważa, że wydajesz za dużo ze wspólnych pieniedzy.

Jeśli masz partnera, może mu się w jakiś sposób pogorszyć sytuacja finansowa więc musicie jeszcze raz przeprowadzić rozmowę o wspólnych finansach i o budżecie.

Ale jeśli rozstajesz się z biznesowym partnerem , będzie to dobre dla Twoich finansów.


Panna

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Pannie, pełnia Księżyca ma miejsce w Twoim szóstym domu.


W ciągu pełni lub do dwóch tygodni po następuje kulminacyjny moment jeśli chodzi o Twoje zdrowie, pracę.

Musisz pilnie zająć się czymś związanym właśnie ze zdrowiem. Coś czego nie możesz już dłużej ignorować. Ale uzdrowisz to w końcu.

Jeśli będzie chodziło o pracę, niektóre z was mogą złożyć wypowiedzenie. Ale jest to dla Ciebie dobre, ponieważ za mało Ci płacą.

Przypomnij sobie co się działo w styczniu podczas nowiu księżyca w znaku Wodnika. Czy chodziło o pracę czy o zdrowie.

Jeśli wybierasz się w podróż w sierpniu możesz nieoczekiwanie zmienić swoje plany w związku z chorym zwierzakiem domowym lub kobietą w szpitalu.


Waga

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Wadze, pełnia Księżyca ma miejsce w Twoim piątym domu.


W ciągu pełni lub do dwóch tygodni po następuje kulminacyjny moment jeśli chodzi o Twój kreatywny projekt, dzieci, romantycznego partnera, hobby.

Jeśli zakańczasz jakiś projekt, widzę, że nie do końca jesteś zadowolona z rezultatów, które nie spełniają Twoich oczekiwań. Jeśli masz dziecko, może ono być chore i nie możesz przełożyć wizyty u lekarza lub też dłużej zwlekać z umówieniem się do lekarza, ale musisz to zrobic teraz. Ewentualnie Twoje dziecko może Ci zakomunikować, że nie chce już uczęszczać na zajęcia z basenu czy też piłki nożnej, co może Cię rozczarować.

Jeśli nie masz dzieci, w sierpniu wybierasz się na wycieczkę i odpoczywasz od ciężkiej pracy, którą byłaś zajęta.

Z tyloma planetami w domach pieniędzy, w sierpniu możesz otrzymać dużą sumę pieniędzy, których się nie spodziewałaś.Skorpion

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Skorpionie, pełnia Księżyca ma miejsce w Twoim czwartym domu.


W ciągu pełni lub do dwóch tygodni po następuje kulminacyjny moment jeśli chodzi o Twój dom. Sprzedajesz dom, w końcu przeprowadzasz się do nowego domu, zakańczasz budowę domu lub coś co robisz w domu lub z domu. W styczniu tego roku, podczas nowiu Księżyca w Wodniku zasadziłaś ziarenko tego zakończenia.

Wenus w retrogradacji w Twoim dziesiątym domu mówi, żebyś zwolniła jeśli chodzi o Twoją karierę i zajęłą się chwilowo problemami w domu lub z nieruchomością

Cokolwiek by się nie działo, masz wsparcie od swojego partnera.
Strzelec

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Strzelcu, pełnia Księżyca ma miejsce w Twoim trzecim domu.


W ciągu pełni lub do dwóch tygodni po następuje kulminacyjny moment jeśli chodzi o podróże, edukację.

Pełnia zakańcza coś związanego z edukacją lub podróżami. Jeśli kończysz jakiś kurs, egzamin lub zbliża się podróż, przysporzy Ci to trochę stresów. Nie spiesz się, a jeśli nie czujesz się przygotowana lub brakuje Ci jakichś dokumentów i masz taką możliwość, przesuń w czasie ten egzamin lub wycieczkę. Pełnia zakańcza sprawę urzędową, przykładowo paszport potrzebny do Twojej podróży. Jeśli czekasz właśnie na zakończenie sprawy urzędowej, paszport, wizę, rezultat nie koniecznie może Ci się spodobać. Czyli może będziesz musiała jeszcze raz zaaplikować o np. wizę. Jeśli czujesz, że pracownik urzędu może Ci pomóc, poproś o pomoc.

Jeśli uda Ci się podróżować, podczas tej wycieczki możesz spotkać miłość (to dla singli), kogoś spoza Twoich stron lub polepszy się Twoja relacja z romantycznym partnerem.

Trzeci dom to również dom Internetu i komunikacji. Niektóre z was zakańczają projekt pisania czegoś, może książki.


Koziorożec

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Koziorożcu, pełnia Księżyca ma miejsce w Twoim drugim domu.


W ciągu pełni lub do dwóch tygodni po następuje kulminacyjny moment jeśli chodzi o sprawy finansowe.


Pełnia jest dobra dla Twoich finansów. Otworzy dla Ciebie drzwi do dobrobytu. Uzdrawiasz swoje poczucie własnej wartości oraz Twoje powołanie w życiu. Wenus w retrogradacji zmieniła Twoją sytuację finansową. Początkowo mogła trochę namieszać i zmniejszyć Twoje finanse, ale przywróci je w postaci spadku, darowizn, wygranych, z inwestycji lub od Twojego partnera.

Wiele z Was Koziorożców szuka swojego domu i pełnia razem z Wenus przyniesie Ci, możliwe, że nawet fundusze na znalezienie nowego domu.Wodnik

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Wodniku, pełnia Księżyca ma miejsce w Twoim domu.


Przypomnij sobie co się działo podczas nowiu Księżyca na początku roku. To mogło być związane z nowym partnerem, nowym rozdziałem w Twoim życiu partnerskim, ale również związane z nowym domem. Może zaczęłaś wtedy randkować, wróciłaś na rynek matrymonialny, albo zmieniłaś miejsce zmieszania? Teraz widzisz efekty. W ciągu pełni lub do dwóch tygodni po następuje kulminacyjny moment jeśli chodzi o Ciebie, ale również partnera.


Jest to moment decydujący o tym czy jesteście razem, kontynuujecie znajomość czy też rozchodzicie się, każdy w swoją stronę. Albo moment, w którym decydujesz się czy kontynuować jakieś partnerstwo (czy romantyczne czy biznesowe) nawet jeśli nie do końca zgadzasz się ze sprawami finansowymi lub wyznawanymi wartościami. Może to być czas, w którym zdecydujesz się odciąć się od ważnej dla Ciebie osoby, czyli partnera romantycznego, biznesowego, księgowej, coach'a, klienta, ponieważ wcale Ci nie pomaga, a tylko kosztuje sporo pieniędzy. Odważnie stawiasz granice pomiędzy wami i wybierasz siebie. Możesz również wydać dużą sumę pieniędzy na swoje zdrowie. Odkładałaś to w czasie, ale już więcej nie możesz.
Ryby

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Rybach, pełnia Księżyca ma miejsce w Twoim dwunastym domu.


W ciągu pełni lub do dwóch tygodni po następuje kulminacyjny moment jeśli chodzi o zagranicę, dochody zza granicy, duchowości, szpitali, zdrowia psychicznego, sabotujących Cię złych nawyków.

Może przydarzyć Ci się okazja do podróżowania w związku z pracą. Jeśli brałaś niedawno udział w rekrutacji, po pełni usłyszysz od pracodawcy wieści lub zaproszenie na kolejny etap rekrutacji. Ewentualnie zobaczysz się ze starymi pracownikami.

Uzdrowisz również Twoje pieniądze i poczucie własnej wartości, które ciągnie się od 2019 roku. Z węzłem północnym w Twoim drugim domu będziesz miała taką możliwoć nawet przez następne półtorej roku.

Jowisz robi kwadrat do pełni, możesz być podekscytowana jakąś wycieczką, którą masz w planach, ale nagle i nieoczekiwanie wypada Ci inna wycieczka.

Wenus w retrogradacji w Twoim szóstym domu, domu zdrowa. Wrócisz do starych nawyków, które poprawią Twoje zdrowie. Może wrócisz na basen, siłownię lub jakiegoś sposobu żywienia.

7 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

NÓW KSIĘŻYCA W WODNIKU LUTY 2024 - WSZYSTKIE ZNAKI

Jeśli wolisz wersję audio kliknij <tutaj> Wstęp 9go lutego odbywa się Nów Księżyca na 20 stopniu w Wodniku i będzie to pierwszy nów z Plutonem w znaku Wodnika. Będzie odbierał kwadrat od Urana ze zn

PEŁNIA KSIĘŻYCA W LWIE STYCZEŃ 2024 - WSZYSTKIE ZNAKI

Jeśli wolisz wersję audio kliknij <tutaj> Wstęp 25go stycznia odbywa się pierwsza pełnia Księżyca w tym roku. Obywa się ona na 5tym stopniu w Lwie i będzie odbierać kwadrat od Jowisza w znaku Byka ora

NÓW KSIĘŻYCA W KOZIOROŻCU STYCZEŃ 2024 - WSZYSTKIE ZNAKI

Jeśli wolisz wersję audio kliknij <tutaj> Wstęp 11go stycznia odbywa się Nów Księżyca na 20 stopniu w Koziorożcu Przeczytaj horoskop dla znaku zodiaku, w którym masz Ascendent, Słońce i Księżyc. *Nie

Commentaires


bottom of page