top of page

URAN WCHODZI W BIEG WSTECZNY - WSZYSTKIE ZNAKI

Jeśli wolisz wersję audio kliknij <tutaj>


Wstęp

29go sierpnia do 27go stycznia przyszłego roku Uran będzie w biegu wstecznym, czyli retrogradacji. Co to oznacza dla poszczególnych znaków zodiaku? Zacznijmy od Barana.


Baran

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Baranie, Uran wchodzi w retrogradację w Twoim drugim domu. Domu pieniędzy, wyznawanych wartości oraz poczucia własnej wartości.


Na poziomie niematerialnym modyfikujesz lub przemyślasz jeszcze raz wyznawane przez siebie wartości i co tak naprawdę ma dla Ciebie znaczenie. Oraz zmienia się Twoje poczucie własnej wartości, co wpłynie na Twoje finanse.

Na poziomie materialnym może nastąpić zmiana w Twoich finansach. Podczas retrogradacji mogą pojawić się nieoczekiwane wydatki, ale nie martwcie się to tylko do stycznia przyszłego roku. Na wiosnę 2024 roku Jowisz i Uran zrobią koniunkcję w Twoim drugim domu i to będzie i nieoczekiwane i znaczne polepszenie Twoich finansów, ale o tym będzie osobny film więc już teraz zapraszam do subskrybcji. Póki co Uran pomaga zmienić Ci Twoje cele finansowe oraz to w jaki sposób zarabiasz pieniądze. Nowe, innowacyjne metody zarabiania pieniędzy, drugi dom to dom głosu więc może przez przekazywanie wiedzy innym ludziom?Byk

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Byku, Uran wchodzi w retrogradację w Twoim domu. Wszystkie oczy skierowane są na Ciebie.


Ty się zmieniasz, Twoja tożsamość i Twoje ciało. Chcesz odejść i uwolniść się od oczekiwań innych ludzi i pokazać siebie taką jaka jesteś, jaka jesteś unikalna i jednorazowa. Buntujesz się przeciwko wymaganiom innych ludzi i robisz to co uważasz będzie dobre dla Ciebie. Uran chce wyzwolić Cię od wszystkiego co Cię ogranicza. Może robisz sobie tatuaż, może kolczyk w nosie. Lub już to zrobiłaś i teraz, podczas retrogradacji będziesz jeszcze raz myśleć czy to była dobra decyzja.


Po więcej horoskopów zapraszam do subskrybcji.Bliźnięta

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Bliźniętach, Uran wchodzi w retrogradację w Twoim dwunastym domu.


Zmiana w Twojej duchowości, przemyślasz swoje nawyki lub przekonania, które Cię sabotują. Nagła i nieoczekiwana okazja do podróży, na którą polecam się wybrać, bo czeka Cię dużo dobrego. Z Jowiszem masz więcej niz zwykle okazji do podróży. Lub okazja do nauki jakiegoś aspektu duchowości lub wiedzy ezotrycznej. Jeśli zarabiasz za granicą lub otrzymujesz dochody przez Internet, podczas retro przemyślasz jeszcze raz swoją strategię działania, coś modyfikujesz, aby zarabiać więcej pieniędzy.


Po więcej horoskopów zapraszam do subskrybcji.Rak

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Raku, Uran wchodzi w retrogradację w Twoim jedenastym domu.


Zmiana w celach życiowych, zatrzymujesz się i przemyślasz swoje cele życiowe. Myślisz nad swoimi przyjaciółmi, chcesz dokonać jakiejś zmiany lub Uran zmienia coś za Ciebie, abyś połączyła się z osobami, które bardziej do Ciebie pasują i myślą podobnie. Możliwe, że ci nowi ludzie, przyjaciele, których napotykasz na swojej drodze są nietypowi, może trochę dziwni lub poprostu innowacyjni, zajmujący się czymś nowoczesnym jak technologią, internetem, astrologią lub wiedzą ezoteryczną. Ci ludzie wspierają Cię emocjonalnie.

Na wiosnę przyszłego roku Uran łączy się z Jowiszem, co da Ci ogromne, nagłe i nieoczekiwane osiągnięcia w Twojej karierze, które mogą się wiązać z pieniędzmi. Ale o tym zrobię osobny film więc już teraz zapraszam do subskrybcji. Podczas retrogradacji natomiast możesz wpaść na innowacyjny pomysł lub pomysły jeśli chodzi o Twoją karierę. Wiedząc co będzie się działo w przyszłym roku, ja bym wykorzystała i działała. Sama wpadniesz na jakiś pomysł lub ktoś Ci go podsunie podczas retro, do stycznia przyszłego roku.Lew

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Lwie, Uran wchodzi w retrogradację w Twoim dziesiątym domu.


Twoja kariera lub publiczny wizerunek nagle i nieoczekiwanie zmieniają się. Szukasz czegoś nowego, innowacyjnego jeśli chodzi o Twój status, karierę. Jeśli masz Słońce, Ascendent lub Księżyc około 19-23 stopnia Lwa odczujesz to najmocniej. Żegnasz się z obecną pracą i zakładasz własny biznes. Uran robi kwadrat więc pamiętajcie, żeby nie podjemować zbyt nieprzemyślanych decyzji, ponieważ Uran może wywrócić wasze życie do góry nogami, przyspożyć stresów.

Nagle i nieoczekiwanie zmieniasz status społeczny z singielki na narzeczoną, z narzeczonej na mężatkę lub z bezdzietnej na matkę, lub z mężatki na rozwódkę. Szczególnie jeśli masz Słońce, Ascendent lub Księżyc około 19-23 stopnia Lwa.

Jeśli zmieniłaś już coś w swojej karierze lub statusie społecznym, czyli te wszystkie rzeczy, o których była mowa, podczas retrogradacji możesz przemyśliwać jeszcze raz swoje decyzje.

Na wiosnę przyszłego roku Uran i Jowisz robią koniunkcję więc oczekuj dramatycznej i nieoczekiwanej poprawy Twojego statusu i kariery. Ale o tym zrobię osobny film więc już teraz zapraszam do subskrybcji.Panna

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Pannie, Uran wchodzi w retrogradację w Twoim dziewiątym domu.


Nagła i nieoczekiwana zmiana w Twoich wierzeniach, w to co wierzysz. Nagła nieoczekiwana okazja na podróż lub edukację, przemyślasz powrót do szkoły, ale będzie to wymagało zmiany w Twoim dniu codziennym. Uran jest w trygonie więc te zmiany są dla Ciebie dobre. Uczysz się czegoś nowoczesnego, IT, technologii żywienia, astrologii. Jeśli jesteś w relacji romantycznej na odległość, przemyślasz przeprowadzkę ze względu na partnera, swój związek. Uran jest w biegu wstecznym więc powracasz do tego czego uczyłaś się wcześniej lub do projektu pisania książki.


Po więcej horoskopów zapraszam do subskrybcji.Waga

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Wadze, Uran wchodzi w retrogradację w Twoim ósmym domu.


Transformacja pieniędzy współdzielonych z partnerem lub przemyślasz decyzje podjęte wcześniej w tym temacie. Chodzi tutaj również o pieniądze z kredytów, inwestycji, jakieś zapomogi. Przemyślasz kredyt wzięty na swój biznes, hobby lub sprawę podatków. Ósmy dom to również dom magii, śmierci i transformacji więc zmiana w finansach wpłynie na Twoje emocje i psychikę. Uran jest w retrogradacji tylko do końca roku, a już na wiosnę Uran i Jowisz robią koniunkcję więc czeka Cię nagły i nieoczekiwant wpływ jakiejś sumy pieniędzy. Ale o tym będzie osobny film więc już teraz zapraszam do subskrybcji, a teraz nie bój się nadchodzących zmian.Skorpion

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Skorpionie, Uran wchodzi w retrogradację w Twoim siódmym domu.


Uran jest w biegu wstecznym więc myślisz o swojej relacji z partnerem lub jeśli jesteś singielką o bliskich relacjach z innymi ludźmi.

Siódmy dom to Twój partner więc mógł on być elektryzujacy jak Uran, buntować się. Twój partner potrzeuje jakiejś zmiany jeśli chodzi o jego karierę, a zmiana ta ma polepszyć waszą wspólną sytuację finansową. Uran włada Twoim czwartym domem, czyli Twój partner może poprostu zmienić zdanie jeśli chodzi o wasze miejsce zamieszkania.

Jeśli jesteś singlem, możesz spoktać kogoś, może kogoś z przeszłości, kto będzie niekonwencjonalny, Uraniczny. Kogoś związanego z IT, nową technologią lub może nawet astrologią.

Na wiosnę Uran robi koniunkcję z Jowiszem, czeka Cię pozytywny, nagły i nieoczekiwany rozwój w tym obszarze, ale o tym zrobię osobny film więc już teraz zapraszam do subskrybcji kanału.Strzelec

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Strzelcu, Uran wchodzi w retrogradację w Twoim szóstym z domu.


Przemyślasz swoje codzienne nawyki zdrowotne, ponieważ powraca stary problem jeśli chodzi o zdrowie. Przemyślasz to co jesz, jak i ile się ruszasz. To co wpływa na Twoje nerwy, bo od 2019 roku jesteś kłębkiem nerwów.

Myślisz o zatrudnieniu osób, którym zdelegujesz zadania związane z Bykiem, czyli nowa księgowa jeśli masz swój biznes, ktoś kto się zajmie papierologią, może również w jakiś sposób gotowaniem. A to wszystko po to, aby być bardziej produktywną, skupić się bardziej na swojej karierze, ale również być mniej nerwową na codzień.

Na wiosnę przyszłego roku Uran i Jowisz robią koniunkcję w tej sferze życia i polepszają Twoje zdrowie i może nowa, lepiej płatna praca, także nie bój się przemyślać do stycznia swojej pracy i pracuj nad swoim zdrowiem, wykorzystaj to. Ale o tym zrobię osobny film więc już teraz zapraszam do subskrybcji.


Koziorożec

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Koziorożcu, Uran wchodzi w retrogradację w Twoim piątym domu.


Uran od 2019 roku przynosi Ci nagłe i nieoczekiwane zmiany i sytuacje jeśli chodzi o ciążę, dzieci, romanse. Nagłe i nieoczekiwane, elektryzujące w pozytywny sposób doznania jeśli chodzi o Twoje życie romantyczne, hobby, życie intymne. Lub te zmiany zachodzą w życiu Twojego dziecka jeśli chodzi o ich życie romantyczne, ciążę.

Z Uranem w retrogradacji nagła i nieoczekiwana zmiana, może problemy finansowe z partnerem, kłótnia z partnerem o wspólne pieniądze. ALE, Uran z Jowiszem robią koniunkcję na wiosnę przyszłego roku. Czeka Cię pozytynwa, nagła i nieoczekiwana zmiana jeśli chodzi o dzieci, ciążę, wygrane na loterii, romans, ale o tym zrobię osobny film więc już teraz zapraszam do subskrybcji kanału.Wodnik

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Wodniku, Uran wchodzi w retrogradację w Twoim czwartym domu.


Zmiana lub przemyślenie miejsca zamieszkania. Niektóre z was powrócą do domu rodzinnego. Przemyślasz swoje finanse odnośnie kupna domu, mieszkania lub sprzedaż obecnego.

Na poziomie niematerialnym przemyślasz jak Twoje emocje oraz Twoje korzenie, doświadczenia i traumy z dzieciństwa wpływają na Twoją relację z partnerem. A jeśli jesteś singielką na Twoje życie miłosne ogólnie. Lub dla wszystkich jak traumy z dzieciństwa i rodzinne wzorce wpływaja na Twoje emocje. Widzę jakąś transformację w tym obszarze, pracujesz nad traumami z jakąś kobietą i zmienia się pozytywnie Twoje życie miłosne.

Na wiosnę przyszłego roku Uran i Jowisz robią koniunkcję w Twoim czwartym domu, czeka Cię nagły i niespodziewany, ale pozytywny rozwój w tym obszarze, ale o tym zrobię osobny film więc juz teraz zapraszam do subskrybcji kanału.Ryby

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Rybach, Uran wchodzi w retrogradację w Twoim trzecim domu.


Zmiana lub przemyślenie jak komunikujesz się ze światem i jak lepiej komunikować się z ludźmi. Lub zmiana, przemyślenie relacji z rodzeństwem. Trzeci dom to również transport, czyli przemyślasz zmianę środka transportu jak np. samochodu.

Okazja na podróż do miejsca, w którym już byłaś lub chciałaś pojechać, ale z jakichś względów wcześniej Ci się nie udało.

Jeśli prowadzisz swoja socjal media, wprowadzasz jakieś zmiany lub przemyślasz jak ma wyglądać Twoja strona internetowa, co zrobić, aby dotrzeć do większej ilości klientów/oglądających. Jeśli myślisz o założeniu kanału na youtube, zrob to! Uran i Jowisz na wiosnę przyszłego roku robią koniunkcję więc w przyszłości Ci się to opłaci, ale o tym w kolejnych prognozach więc zapraszam do subksrybcji kanału.

2 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

NÓW KSIĘŻYCA W WODNIKU LUTY 2024 - WSZYSTKIE ZNAKI

Jeśli wolisz wersję audio kliknij <tutaj> Wstęp 9go lutego odbywa się Nów Księżyca na 20 stopniu w Wodniku i będzie to pierwszy nów z Plutonem w znaku Wodnika. Będzie odbierał kwadrat od Urana ze zn

PEŁNIA KSIĘŻYCA W LWIE STYCZEŃ 2024 - WSZYSTKIE ZNAKI

Jeśli wolisz wersję audio kliknij <tutaj> Wstęp 25go stycznia odbywa się pierwsza pełnia Księżyca w tym roku. Obywa się ona na 5tym stopniu w Lwie i będzie odbierać kwadrat od Jowisza w znaku Byka ora

NÓW KSIĘŻYCA W KOZIOROŻCU STYCZEŃ 2024 - WSZYSTKIE ZNAKI

Jeśli wolisz wersję audio kliknij <tutaj> Wstęp 11go stycznia odbywa się Nów Księżyca na 20 stopniu w Koziorożcu Przeczytaj horoskop dla znaku zodiaku, w którym masz Ascendent, Słońce i Księżyc. *Nie

Comments


bottom of page