top of page

WENUS KAZIMI - WSZYSTKIE ZNAKI

Jeśli wolisz wersję audio kliknij <tutaj>


Wstęp

13go sierpnia Wenus potyka się ze Słońcem na 20stym stopniu w znaku Lwa, taką koniunkcję nazywamy Kazimi. Jest to moment, w którym Wenus resetuje dany obszar w Twoim życiu. Który? Posłuchaj/przeczytaj horoskop najpierw dla swojego znaku Ascendentu, potem dopiero znaku Słonecznego i ewentualnie znaku, w którym masz Księżyc*.


Taki reset zdarza się co kilka lat. Wenus resetuje wtedy nasze "ustawienia" jeśli chodzi o pieniądze, miłość, zabawa, wartości, piękno, kreatywność, spokój, harmonia, przyjemności, czyli wszystkie wenusowe sprawy, ale w odniesieniu do domu, w którym znajduje się Lew w Twoim horoskopie urodzeniowym.


Efekty tego połączenia możemy zacząć obserwować 9 miesięcy po Kazimi, czyli około kwietnia 2024 roku. Zastanówcie się, co się działo w waszym życiu podczas ostatniego Kazimi w sierpniu 2015 roku. Jaką dedcyzję wtedy podjęłyście, a efekty zauważyłyście 9 miesiecy później w marcu/kwietniu 2016 roku.*Nie wiesz, w którym znaku masz Słońce, Ascendent lub Księżyc? Czy wiesz, że możesz mieć każdy z tych trzech punktów w innym znaku zodiaku? Napisz do mnie na maila kontakt@astrovika.com lub skontaktuj się przez formularz, chętnie Ci podpowiem!Baran

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Baranie, Wenus Kazimi ma miejsce w Twoim piątym domu.


Zastanów się co się zmieniło w Twoim życiu od ostatniego Kazimi, czyli od sierpnia 2015 go roku, dodaj do tego 9 miesięcy, czyli marzec/kwiecień 2016, w obszarze romantycznego partnera, dzieci, kreatywnych projektów, własnego biznesu.


Nastąpi zmiana w tych obszarach, i efekty zaobserwujesz za 9 miesięcy, czyli marzec/kwiecień 2024 roku.


Możliwa ciążą, dziecko. Rozkwit obecnego związku lub dla singli nowy, przeznaczony Ci romantyczny partner, bratnia dusza. Jeśli jesteś w związku, który nie jest Ci przeznaczony, może on się zakończyć lub chwilowo zdestabilizować . Wdech i wydech, nie stresujemy się, zaufaj Bogu, że ma na Ciebie plan i jeśli Twój związek się zakończy to będzie dla Ciebie dobre lub jeśli właśnie zaufasz Bogu Twój związek może na odwrót, polepszyć się oraz wasze życie intymne również.


Uzdrawiasz siebie i poczucie własnej wartości. Odnajdujesz swoją drogę powołania i cel w życiu i będzie on zwiazany z niesieniem innym ludziom światła, jakąś wiedzę. Może już wiesz co to będzie, może nawet zaczniesz szerzyć wiedzę o astrologii.


Dramatyczna zmiana Twoich finansów, ale na lepsze, właśnie w marcu/kwietniu 2024 roku. Z Jowiszem i Uranem to będzie jedna okazja w życiu, aby zwiększyć finanse w taki sposób.


Jeszcze dodam, że dla singli nowa miłość moze być w jakiś sposób związana z Ameryką. Czy partner będzie z tamtych rejonów, czy będzie pracował dla Amerykańskiej firmy czy też może oświadczy Ci się na wycieczce do Ameryki.


Dajcie znać w komentarzach co takiego wielkiego się u was szykuje! Po więcej horoskopów zapraszam do subskrybcji.Byk

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Byku, Wenus Kazimi ma miejsce w Twoim czwartym domu.


Zastanów się co się zmieniło w Twoim życiu od ostatniego Kazimi, czyli od sierpnia 2015 go roku, dodaj do tego 9 miesięcy, czyli marzec/kwiecień 2016, w obszarze domu, nieruchomości, miejsca zamieszkania, emocji.


Nastąpi zmiana w tych obszarach i efekty zaobserwujesz za 9 miesięcy, czyli marzec/kwiecień 2024 roku.


Zakup domu/mieszkania, wynajem nowego mieszkania, spłata zadłużenia. Może otrzymasz spadek od rodziców. Dekorujesz, remontujesz mieszkanie, które wynajmujesz dla siebie, Twoje własne mieszkanie lub jakąś posiadłość, którą wynajmujesz innym ludziom. Widzę jakąś sprawę urzędową, dokumenty związane z nieruchomością. Skupisz się również na swojej duchowości oraz na wyeliminowaniu sabotujących Ciebie i Twoje zdrowie nawyków i myśli (palenie, picie, niepewność siebie, itd).


Niektóre z was sprzedadzą nieruchomość i zaczną podróżować po świecie z tych pieniędzy lub z pieniędzy otrzymanych ze spadku.


Dajcie znać w komentarzach co takiego wielkiego się u was szykuje! Po więcej horoskopów zapraszam do subskrybcji.Bliźnięta

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Bliźniętach, Wenus Kazimi ma miejsce w Twoim trzecim domu.


Zastanów się co się zmieniło w Twoim życiu od ostatniego Kazimi, czyli od sierpnia 2015 go roku, dodaj do tego 9 miesięcy, czyli marzec/kwiecień 2016, w obszarze komunikacji, Internetu, rodzeństwa, kursów, podróży.


Nastąpi zmiana w tych obszarach i efekty zaobserwujesz za 9 miesięcy, czyli marzec/kwiecień 2024 roku.


Przygotowujesz przez następne 9 miesięcy jakiś projekt pisania lub związany z mediami społecznościowymi.

Dla singli, możesz spotkać swoją bratnią duszę. Jeśli masz dziecko, wyprowadzi się z domu, ale będziesz się z tego cieszyć. Ustalasz nową strategię jak zarabiać pieniądze przez Internet, może to będzie zwiazane z Twoimi mediami społecznościowymi.

Niektóre z was mogą rozpocząć projekt związany z wyeliminowaniem sabotujących nawyków lub niesprzyjających myśli i przekonań i dlatego udacie się na terapię, może umówicie się na konsultację z astrologiem lub psychologiem i ta osoba wam pomoże i to spotkanie będzie wam przeznaczone. Także nie obawiajcie się porozmawiać z jakimś mentorem, bo on was może popchnąć w kierunku waszych celów życiowych i waszej drogi powołania.


Uzdrawiasz relację z przyjacielem, z którym się pokłóciłaś i z którym nie rozmawiasz.


Dajcie znać w komentarzach co takiego wielkiego się u was szykuje! Po więcej horoskopów zapraszam do subskrybcji.Rak

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Raku, Wenus Kazimi ma miejsce w Twoim drugim domu.


Zastanów się co się zmieniło w Twoim życiu od ostatniego Kazimi, czyli od sierpnia 2015 go roku, dodaj do tego 9 miesięcy, czyli marzec/kwiecień 2016, w obszarze pieniędzy, posiadania i poczucia własnej wartości.


Nastąpi zmiana w tych obszarach i efekty zaobserwujesz za 9 miesięcy, czyli marzec/kwiecień 2024 roku.


Drugi dom to też dom twarzy, czyli niektóre z was mogą, jeśli to was dotyczy, zmienić coś w tym obszarze. Operacja nosa, wypełnienie ust, niektóre założą aparat na zęby i to poprawi wasze poczucie własnej wartości. Poprawa sytuacji finansowej, będziesz zarabiać więcej pieniędzy. Miłe niespodzianki w tej kwestii. Pomoc ze strony przyjaciół. Rozwijasz swoją karierę. Jeśli to Ciebie dotyczy, będziesz komuś pomagać w uzdrawianiu w jakiś sposób. Rozwijasz karierę, ale na swój, unikalny sposób, inaczej niż wszscy wokół. Masz innowacyjny pomysł, który wcielisz w życie i będziesz pomagać innym i czerpać z tego korzyści.


Wykorzystaj to i działaj!


Dajcie znać w komentarzach co takiego wielkiego się u was szykuje! Po więcej horoskopów zapraszam do subskrybcji.Lew

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Lwie, Wenus Kazimi ma miejsce w Twoim domu.


Zastanów się co się w Tobie zmieniło od ostatniego Kazimi, czyli od sierpnia 2015 go roku, dodaj do tego 9 miesięcy, czyli marzec/kwiecień 2016


Nastąpi zmiana, której efekty zaobserwujesz za 9 miesięcy, czyli marzec/kwiecień 2024 roku.


Kompletna zmiana Twoich celów życiowych. Zmiana Twojej tożsamości, ale w zgodzie z Twoim powołaniem, karierą i celami w życiu i tym po co się urodziłaś. Uzdrawiasz coś związanego z religią, swoją duchowością i wierzeniami oraz filozofią życia. Niektóre z was zdecydują się na powrót na studia. Niektóre zaczną bardzo dużo podróżować, może nawet z kimś kto będzie w jakimś stopniu Twoim nauczycielem. Polepszenie Twojej reputacji, zwiększenie sukcesów z kariery lub zmiana statusu społecznego lub stanu cywilnego. Zmiana oraz odejście od obecnego sąsiedztwa, czyli zmiana miejsca zamieszkania.


Dajcie znać w komentarzach co takiego wielkiego się u was szykuje! Po więcej horoskopów zapraszam do subskrybcji.Panna

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Pannie, Wenus Kazimi ma miejsce w Twoim dwunastym domu.


Zastanów się co się zmieniło w Twoim życiu od ostatniego Kazimi, czyli od sierpnia 2015 go roku, dodaj do tego 9 miesięcy, czyli marzec/kwiecień 2016, w obszarze duchowości, ograniczających Cię przekonań i nawyków.


Nastąpi zmiana w tych obszarach i efekty zaobserwujesz za 9 miesięcy, czyli marzec/kwiecień 2024 roku.


Odejście od jakiegoś uzależnienia, zmiana w podejściu do odpoczynku i przyjemności. Poprawa w swerze spraw łóżkowych. Zmiana podjeścia do zarabiania przez Internet lub zarabiania pieniędzy za granicą. Zmieniasz swoje marzenia jeśli chodzi o pieniądze. Twój partner zaczyna zarabiać więcej pieniędzy więc wasze wspólne posiadanie automatycznie się zwiększa. Może razem w coś inwestujecie, coś związanego z zagranicą, Internetem. Może przez to, że Twój partner więcej zarabia możesz zwolnić się z pracy, zająć się domem i pomóc mu w jego biznesie, odpocząć lub też przeznaczysz ten czas na naukę czegoś.

Niektóre mogą przeprowadzić się za granicę lub do innego miasta/województwa lub poprostu spędzać więcej czasu za granicą.


Dajcie znać w komentarzach co takiego wielkiego się u was szykuje! Po więcej horoskopów zapraszam do subskrybcji.Waga

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Wadze, Wenus Kazimi ma miejsce w Twoim jedenastym domu.


Zastanów się co się zmieniło w Twoim życiu od ostatniego Kazimi, czyli od sierpnia 2015 go roku, dodaj do tego 9 miesięcy, czyli marzec/kwiecień 2016, w obszarze rodzeństwa, przyjaciół, celów życiowych.


Nastąpi zmiana w tych obszarach i efekty zaobserwujesz za 9 miesięcy, czyli marzec/kwiecień 2024 roku.


Spełnienie jakiegoś marzenia lub jednego z życiowych celów. Zmiana w Twojej grupie przyjaciół. Nowi przyjaciele, którzy identyfikują się z Twoimi wartościami i którzy Cię wspierają. Podwyżka w pracy lub jakiś bonus. Dochody z giełdy lub spadek dla Ciebie lub Twojego partnera, możliwość wyeliminowania długu. Jeśli jesteś w związku, wchodzicie na nowy poziom relacji. Zamieszkanie razem, zaręczyny lub ślub. Dla singli, możliwość poznania nowej osoby, która będzie Twoim przyjacielem lub poznasz go przez swoich nowych przyjaciół.


Dajcie znać w komentarzach co takiego wielkiego się u was szykuje! Po więcej horoskopów zapraszam do subskrybcji.Skorpion

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Skorpionie, Wenus Kazimi ma miejsce w Twoim dziesiatym domu.


Zastanów się co się zmieniło w Twoim życiu od ostatniego Kazimi, czyli od sierpnia 2015 go roku, dodaj do tego 9 miesięcy, czyli marzec/kwiecień 2016, w obszarze publicznego wizerunku, kariery, statusu społecznego.


Nastąpi zmiana w tych obszarach i efekty zaobserwujesz za 9 miesięcy, czyli marzec/kwiecień 2024 roku.


Nowe stanowisko, awans lub zmieniasz kompletnie swoją karierę zawodową lub to co chcesz robić w życiu. Widzisz światełko w tunelu jeśli chodzi o Twoją karierę. Jeśli nie lubisz swojej pracy, masz możliwość kompletnej zmiany na coś, z czym będziesz się identyfikować. Możliwe, że na nowym stanowisku staniesz się pracoholiczką. Jeśli szykujesz jakiś projekt pisania lub jakiś inny kreatywny projekt, daj z siebie wszystko, bo czeka Cię sukces.


Niektóre z was zmienią miejsce zamieszkania do marca/kwietnia 2024.


Dajcie znać w komentarzach co takiego wielkiego się u was szykuje! Po więcej horoskopów zapraszam do subskrybcji.Strzelec

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Strzelcu, Wenus Kazimi ma miejsce w Twoim dziewiątym domu.


Zastanów się co się zmieniło w Twoim życiu od ostatniego Kazimi, czyli od sierpnia 2015 go roku, dodaj do tego 9 miesięcy, czyli marzec/kwiecień 2016, w obszarze Boga, religii, trzeciego małżeństwa, podróży i nauki, edukacji wyższej lub też zagranicy.


Nastąpi zmiana w tych obszarach i efekty zaobserwujesz za 9 miesięcy, czyli marzec/kwiecień 2024 roku.


Nowe podejście do przyjaciela, który jest za granicą, ale za zagranicę pamiętajcie uważamy inne województwo lub nawet miasto odległe od miasta urodzenia. Dodajesz aspekt kreatywności do swojej kariery oraz rozwijasz jakiś swój wrodzony talent, który sprawia Ci przyjemość. Czas na rozpoczęcie lub rozszerzenie własnego biznesu w kierunku zagranicy. Zaczynasz używać języka obcego w swojej pracy lub zaczynasz sprzedawać swoje produkty i usługi za grancię. Jeśli chodzi o religię i Twoje wierzenia to również następuje tutaj jakiś nowy początek i zmiana. Może dodajesz do swojej wiary w Boga astrologię lub do astrologii dodajesz wiarę w Boga i to przynosi Ci coś dobrego, szczególnie jeśli chodzi o Twoją pracę i zdrowie. Wtedy dostajesz nową, lepszą propozycję pracy.


Dla singli, okazja na nowy związek z kimś kto ma inną filozofię życiową lub z kimś z zagranicy


Dajcie znać w komentarzach co takiego wielkiego się u was szykuje! Po więcej horoskopów zapraszam do subskrybcji.Koziorożec

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Koziorożcu, Wenus Kazimi ma miejsce w Twoim ósmym domu.


Zastanów się co się zmieniło w Twoim życiu od ostatniego Kazimi, czyli od sierpnia 2015 go roku, dodaj do tego 9 miesięcy, czyli marzec/kwiecień 2016, w obszarze pieniędzy współdzielonych z partnerem, kart kredytowych, wygranych na loterii.


Nastąpi zmiana w tych obszarach i efekty zaobserwujesz za 9 miesięcy, czyli marzec/kwiecień 2024 roku.


Więcej pieniędzy, jakiś finansowy bonus dla Ciebie zwiazany z ósmym domem, czyli spadek, pieniadze współdzielone z partnerem, kredyty, pieniądze z kupna lub sprzedaży domu. Jeśli czujesz się jak czarna owca w swojej rodzinie, wybierasz się do psychologa, coach'a, może astrologa i uzdrawiasz ten aspekt, który ciągnie się od 2019 roku. Uzdrawiasz od strony psychologicznej, astrologicznej, jakieś swoje traumy z dzieciństwa oraz przekonania, które wyciągnęłaś z domu jeśli chodzi o zarabianie pieniędzy. Odchodzisz od obecnej kariery i zmieniasz ją na coś zupełnie innego, co przyniesie Ci finansowy sukces.


Uwaga na ciążę, chyba, że ktoś planuje ;)


Dajcie znać w komentarzach co takiego wielkiego się u was szykuje! Po więcej horoskopów zapraszam do subskrybcji.Wodnik

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Wodniku, Wenus Kazimi ma miejsce w Twoim siódmym domu.


Zastanów się co się zmieniło w Twoim życiu od ostatniego Kazimi, czyli od sierpnia 2015 go roku, dodaj do tego 9 miesięcy, czyli marzec/kwiecień 2016, w obszarze partnerstwa, małżeństwa, partnera biznesowego, publiczności jeśli masz taką.


Nastąpi zmiana w tych obszarach i efekty zaobserwujesz za 9 miesięcy, czyli marzec/kwiecień 2024 roku.


Zmiana w relacji romantycznej. Zmiana w relacji biznesowej, nowy partner biznesowy, nowy klient, nowy przyjaciel. Siódmy dom jest związany również z umowami, czyli możesz podpisać nową umowę w pracy, biznesie, która przyniesie Ci więcej pieniędzy. Zastanów się czy coś takiego miało miejsce w marcu/kwietniu 2016. Rozwijasz swój projekt pisania, swoje media społecznościowe lub rozpoczynasz kurs nauki czegoś praktycznego. Ewentalnie będziesz dużo podróżować w zwiazku z pracą lub w związku z partnerem życiowym. Niektóre z was zalegalizują swój związek lub jeśli jesteś singlem nowa miłość związana z zagranicą lub podróżami.


Niektóre z was zmienią miejsce zamieszkania na coś większego lub będą więcej pracować z domu, uczyć kogoś z domu lub uczyć się w domu.


Dajcie znać w komentarzach co takiego wielkiego się u was szykuje! Po więcej horoskopów zapraszam do subskrybcji.Ryby

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Rybach, Wenus Kazimi ma miejsce w Twoim szóstym domu.


Zastanów się co się zmieniło w Twoim życiu od ostatniego Kazimi, czyli od sierpnia 2015 go roku, dodaj do tego 9 miesięcy, czyli marzec/kwiecień 2016, w obszarze zwierząt domowych, pracy, zdrowia.


Nastąpi zmiana w tych obszarach i efekty zaobserwujesz za 9 miesięcy, czyli marzec/kwiecień 2024 roku.


Zmiana w pracy. Nowa, lepsza praca, w której będziesz więcej zarabiać. Zmiana w Twojej karierze. Zaczniesz zarabiać więcej pieniędzy, ale swoimi rękami. Znajdujesz nową pracę lub nowe źródło zarobkowania związane z usługami, które przyniesie Ci pieniądze. A usługi, które będziesz świadczyć będą inne niż te, które świadczą inni ludzi w podobnych biznesach. Robisz to po swojemu, nowocześnie. Przekazujesz swoją wiedzę przez Internet i zarabiasz na tym pieniądze lub Twoja publika rośnie więc zwiększa się Twoje poczucie własnej wartości.

Zmiana w Twoim zdrowiu przez zmianę diety. Oraz zmiana jeśli chodzi o Twoje zwierzęta domowe, może odejście starego psa i kupno nowego. Jeśli wynajmujesz mieszkanie będzie to również zmiana miejsca zamieszkania.


Dajcie znać w komentarzach co takiego wielkiego się u was szykuje! Po więcej horoskopów zapraszam do subskrybcji.

4 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

NÓW KSIĘŻYCA W WODNIKU LUTY 2024 - WSZYSTKIE ZNAKI

Jeśli wolisz wersję audio kliknij <tutaj> Wstęp 9go lutego odbywa się Nów Księżyca na 20 stopniu w Wodniku i będzie to pierwszy nów z Plutonem w znaku Wodnika. Będzie odbierał kwadrat od Urana ze zn

PEŁNIA KSIĘŻYCA W LWIE STYCZEŃ 2024 - WSZYSTKIE ZNAKI

Jeśli wolisz wersję audio kliknij <tutaj> Wstęp 25go stycznia odbywa się pierwsza pełnia Księżyca w tym roku. Obywa się ona na 5tym stopniu w Lwie i będzie odbierać kwadrat od Jowisza w znaku Byka ora

NÓW KSIĘŻYCA W KOZIOROŻCU STYCZEŃ 2024 - WSZYSTKIE ZNAKI

Jeśli wolisz wersję audio kliknij <tutaj> Wstęp 11go stycznia odbywa się Nów Księżyca na 20 stopniu w Koziorożcu Przeczytaj horoskop dla znaku zodiaku, w którym masz Ascendent, Słońce i Księżyc. *Nie

Comentarios


bottom of page