top of page

ZAĆMIENIE KSIĘŻYCA - PEŁNIA BYKU PAŹDZIERNIK 2023 - WSZYSTKIE ZNAKI

Jeśli wolisz wersję audio kliknij <tutaj>Wstęp

28go paździdziernika odbywa się pełnia Księżyca na 5tym stopniu w Byku, która jednocześnie będzie zakańczać serię zaćmień na osi Byk-SkorpionPrzeczytaj horoskop dla znaku zodiaku, w którym masz Ascendent, Słońce i Księżyc.


*Nie wiesz, w którym znaku masz Słońce, Ascendent lub Księżyc? Czy wiesz, że możesz mieć każdy z tych trzech punktów w innym znaku zodiaku? Napisz do mnie na maila kontakt@astrovika.com lub skontaktuj się przez formularz, chętnie Ci podpowiem!Baran

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Baranie, zaćmienie ma miejsce w Twoim drugim domu, domu pieniędzy, wyznawanych wartości i poczucia własnej wartości.


Pełnia zakańcza. Czyli około pełni lub do dwóch tygodni po otrzymujesz jakieś pieniądze lub w jakiś sposób resetujesz swoją sytuację finansową. Jeśli brałaś udział w rekrutacji otrzymujesz nową, dużo lepiej płatną posadę. Lub otrzymujesz potwierdzenie od szefa, że dostaniesz podwyżkę. Jeśli prowadzisz swoją firmę, podnosisz ceny za swoje usługi. Czyli ogólnie polepszenie sytuacji finansowej. ALE, aby cieszyć się z tych nowych dochodów musisz przemyśleć swoją sytuację w związku z zadłużeniami lub ustalić nową strategię na budowanie oszczędności oraz odejść od jakichś sabotujących Cię nawyków.Byk

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Byku, zaćmienie ma miejsce w Twoim domu, a Słońce znajduje się w domu Twojego partnera życiowego.


Pełnia zakańcza. Czyli około pełni lub do dwóch tygodni po będzie to chwila decydująca o tym czy z kimś jesteś w relacji czy też zakończy się ona. Jeśli zdecydujesz się zostać w związku, przenosisz go na kolejny poziom znajomości, ponieważ albo jesteś w ciąży, albo zdajesz sobie sprawę, że kochasz swojego partnera. Uwaga na kłótnie z partnerem.

Jeśli chodzi o to z czym i jako kto się identyfikujesz, dochodzisz do momentu, w którym zdajesz sobie sprawę, że nie potrzebujesz niczyjej aprobaty i pozwolenia, żeby być tym kim chcesz być. I to jaka chcesz być. I czujesz się z tym bardzo dobrze, odetchniesz z ulgą.
Bliźnięta

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Bliźniętach, zaćmienie ma miejsce w Twoim dwunastym domu. Słońce znajduje się natomiast w domu szóstym.


Pełnia zakańcza. Czyli około pełni lub do dwóch tygodni po niektóre z was odchodzą od obecnej pracy jub jakiejś jej części lub zmieniają się jakieś Twoje obowiązki.

Jeśli chodzi o zdrowie, widzę mały kryzys zdrowotny, ale w końcu masz jasność co Ci dolegało i co musisz zrobić, aby Twoje zdrowie się polepszyło.

Zakańczasz jakiś projekt związany z miejscem zamieszkania i w końcu możesz odpocząć.

Rak

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Raku, zaćmienie ma miejsce w Twoim jedenastym domu. Domu przyjaciół i celów życiowych.


Pełnia zakańcza. Czyli około pełni lub do dwóch tygodni po otrzymujesz od pryjaciół, jakiejś grupy ludzi lub od rodzeństwa jakąś wiadomość związaną z ich życiem romantycnym lub ciążą.

Jeśli zaczynasz współpracę z jakąś grupą ludzi lub pracę nad jakimś wspólnym celem życiowym z partnerem, musisz zadbać o dogadanie szczegółów, może nawet będziesz musiała odbyć rozmowę z kimś kogo nie lubisz.Lew

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Lwie, zaćmienie ma miejsce w Twoim dziesiątym domu. Domu kariery, publicznego wizerunku, statusu społecznego.


Pełnia zakańcza. Czyli około pełni lub do dwóch tygodni po otrzymujesz dobrą wiadomość odnośnie Twojej kariery. Zostajesz doceniona w swojej pracy, możliwy nawet awans. Praca odsunie Cię chwilowo od domu, ale finansowo będzie Ci się to opłacało.

Z innej strony, znajdujesz nowy sposób, aby przekierować swoją twórczość i jakiś talent i go zmonetyzować lub zwiększyć poczucie własnej wartości.Panna

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Pannie, zaćmienie ma miejsce dziewiątym domu. Domu religii, Boga, trzeciego małżeństwa, podróży.


Pełnia zakańcza. Czyli około pełni lub do dwóch tygodni po otrzymujesz dobrą wiadomość odnośnie edukacji, zostajesz przyjęta na studia. Zakańczasz jakiś projekt pisania, np. pracy dyplomowej. Jeśli Cię to nie dotyczy, otrzymujesz wiadomość o planowanej podróży z rodziną.

Zdajesz sobie sprawę jak przez ostatnie 1,5 roku zmieniły się Twoje wierzenia i filozofia życia.
Waga

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Wadze, zaćmienie ma miejsce w Twoim ósmym domu. Domu pieniędzy współdzielonych z partnerem, kredytów, kart kredytowych, pieniędzy z inwestycji.

Pełnia zakańcza. Czyli około pełni lub do dwóch tygodni po otrzymujesz jakiś prezent lub dobrą informację na temat finansów partnera. Otrzymujesz kredyt, o który się starałaś, ale jednocześnie musisz zapłacić jakąś dużą sumę pieniędzy związanych z tym kredytem, kartą kredytową, podatkami.

Pokonujesz kryzys albo finansowy albo zwiazany z życiem intymnym. Zdajesz sobie sprawę jak powinna zmienić się Twoja postawa do tych obszarów.Skorpion

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Skorpionie, zaćmienie ma miejsce w Twoim siódmym domu. Domu partnera, partnera biznesowego.


Pełnia zakańcza. Czyli około pełni lub do dwóch tygodni po następuje zmiana w Twojej relacji partnerskiej. Dochodzicie do punktu, od którego wasza relacja zacznie iść w pozytywnym kierunku. Planujecie wspólne cele z partnerem na przyszłość. Wyjawiasz partnerowi co Cię denerwowało w jego zachowaniu w przeszłości i Twój partner odpowiada Ci w zadowalający sposób. Pełny wsparcia i miłości. Zdajesz sobie sprawę co musisz zmienić w sobie, aby Twoja relacja poprawiła się. Może sposób komunikacji Twoich uczuć.

Dla singli możliwość poznania kogoś nowego.
Strzelec

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Strzelcu, zaćmienie ma miejsce w Twoim szóstym domu. Domu pracy, zdrowia, zwierząt domowych.


Pełnia zakańcza. Czyli około pełni lub do dwóch tygodni po zakańczasz projekt w pracy i pokazujesz go światu. Jeśli pracowałaś nad nauką jakiejś umiejętności, jesteś gotowa wprowadzić je w życie zawodowe.

Jeśli odchodzisz z pracy, robisz to ponieważ masz coś lepszego na oku. Jaki nie Ty, to ktoś inny odchodzi z pracy, ale Ty czerpiesz z tego korzyści.

Jeśli chodzi o zdrowie, zakańcza się jakiś Twój problem zdrowotny.Koziorożec

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Koziorożcu, zaćmienie ma miejsce w Twoim piątym domu. Domu dzieci, hobby, romantycznego partnera i biznesu.


Pełnia zakańcza. Czyli około pełni lub do dwóch tygodni po świętujesz jakieś zakończenie lub osiągnięcie celu z przyjaciółmi.

Niektóre z was ogłaszają światu zajście w ciążę. Lub świętujesz zakończenie kreatywnego projektu.

Dla singli, możliwość zakochania się w kimś po uszy.

Bardzo romantyczny czas dla Ciebie.

Przeprowadzasz stresującą rozmowę z partnerem na temat Twoich emocji i uczuć. Ale musisz to zrobić, aby Twoja relacja poszła na przód.Wodnik

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Wodniku, zaćmienie ma miejsce w Twoim czwartym domu, domu dosłownie, czyli nieruchomości, w której mieszkasz, ale też emocji.


Pełnia zakańcza. Czyli około pełni lub do dwóch tygodni po Twoja rodzina się powiększa, sprzedajesz lub kupujesz dom/mieszkanie. Ty lub Twój partner otrzymujecie jakąś sumę pieniędzy lub kredyt na mieszkanie.

Niektóre z was przeprowadzają się i będziecie musiały zakomunikować to swojemu szefowi w pracy.

Jeśli się przeprowadzasz, będzie to kosztowało Cię dużo pracy, np porządków.
Ryby

Jeśli masz Ascendent, Słońce lub Księżyc w Rybach, zaćmienie ma miejsce w Twoim trzecim domu, domu edukacji, kursów, krótkich podróży, pisania, Internetu, rodzeństwa.


Pełnia zakańcza. Czyli około pełni lub do dwóch tygodni po zakańczasz projekt uczenia się lub kurs.

Zdajesz sobie sprawę jak od 1,5 roku zmieniła się Twoja filozofia życia i to w co wierzysz. Cieszysz się z tego czego nauczyłaś się o sobie samej przez ten czas.

Jeśli prowadzisz socjal media, zostajesz w jakiś sposób doceniona za to co robisz.

Dla singli, możliwość poznania kogoś na wycieczce. Lub jeśli jesteś w związku pojawia się nieoczekiwana możliwość krótkiej wycieczki z partnerem, która wzmocni waszą relację.0 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

NÓW KSIĘŻYCA W WODNIKU LUTY 2024 - WSZYSTKIE ZNAKI

Jeśli wolisz wersję audio kliknij <tutaj> Wstęp 9go lutego odbywa się Nów Księżyca na 20 stopniu w Wodniku i będzie to pierwszy nów z Plutonem w znaku Wodnika. Będzie odbierał kwadrat od Urana ze zn

PEŁNIA KSIĘŻYCA W LWIE STYCZEŃ 2024 - WSZYSTKIE ZNAKI

Jeśli wolisz wersję audio kliknij <tutaj> Wstęp 25go stycznia odbywa się pierwsza pełnia Księżyca w tym roku. Obywa się ona na 5tym stopniu w Lwie i będzie odbierać kwadrat od Jowisza w znaku Byka ora

NÓW KSIĘŻYCA W KOZIOROŻCU STYCZEŃ 2024 - WSZYSTKIE ZNAKI

Jeśli wolisz wersję audio kliknij <tutaj> Wstęp 11go stycznia odbywa się Nów Księżyca na 20 stopniu w Koziorożcu Przeczytaj horoskop dla znaku zodiaku, w którym masz Ascendent, Słońce i Księżyc. *Nie

Comments


bottom of page